Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Jeste sve to istina, s tim sto je Tripko imao rezultat iza sebe, par epohalni useravanja u ekipe sirom EL (most noteably Real u Madridu) i srebro sa rep'stacijom. I prekinuo je prerano karijeru, mogao je jos ponesto da namakne.

Otprilike, glede navijaca, njih dvojica su isti tip igraca jer su konstantno opljuvani, samo je Tripko uspesno igrao na dosta visem nivou. Vanja za sada ne moze da izadje iz Evrokupa.

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo Vanja da počne redovno da pogađa kada je sam i biću zadovoljan za početak. Lako ga je kritikovati jer je osećaj kao da je tu već jaaako dugo i da ima 23-4 godine, a ne samo 21. Bitno je da sada ima ozbiljnog trenera uz sebe.

Link to comment
3 hours ago, kobni zelaya said:

Ne znam uopšte koliko u ABA ligi ima igrača 97 godište koji trenutno igraju bolje od Vanje, neka je tu zabuna žešća.

u tome je najveci problem, nema puno boljih, ako ih i uopste ima (dakle nije vanja toliko los, koliko mi zelimo da bude bolji ;-)).

pritom, nevezano za aba ligu, u dobrom delu kls ekipa veci teret je na ledjima "polovnjaka", nego klinaca. generalno, izuzetno malo vrhunskog talenta je ostalo u regionu - ne znam ni koliko je uopste "nastalo" u u20 generacijama s ovih prostora, obzirom da ni po evropskim ekipama [el/ek/spanija/italija] nisam primetio puno ovih klinaca.

da ponovim jos jednom za (neprezaljenog) radanova - kao tipican primer unistavanja talenta od strane kluba - ukoliko mali nije imao nekih tezih povreda, tragedija je sto je takav igrac poslednjih par godina presedeo na klupi, bez obzira ko od stranaca igrao na istoj poziciji.

Link to comment
1 hour ago, Nebojsa said:

u tome je najveci problem, nema puno boljih, ako ih i uopste ima (dakle nije vanja toliko los, koliko mi zelimo da bude bolji ;-)).

pritom, nevezano za aba ligu, u dobrom delu kls ekipa veci teret je na ledjima "polovnjaka", nego klinaca. generalno, izuzetno malo vrhunskog talenta je ostalo u regionu - ne znam ni koliko je uopste "nastalo" u u20 generacijama s ovih prostora, obzirom da ni po evropskim ekipama [el/ek/spanija/italija] nisam primetio puno ovih klinaca.

da ponovim jos jednom za (neprezaljenog) radanova - kao tipican primer unistavanja talenta od strane kluba - ukoliko mali nije imao nekih tezih povreda, tragedija je sto je takav igrac poslednjih par godina presedeo na klupi, bez obzira ko od stranaca igrao na istoj poziciji.

 

Gde je Radanov sedeo na klupi?

Link to comment
58 minutes ago, Nikodije said:

 

Izgleda da trinki™ više veruje u riki hikmana

 

Sigurno, ali mi nije realno da on dođe, tj ne vidim razlog da prihvati jedno 4x manju platu nego što ima.

Link to comment

Na Al Džaziri trenutno ide priča o osvajanju prvog evropskog trofeja KK Partizan - Kup Radivoja Koraća 1978. godine.

Ono - Kića, Praja, Miško Marić, Arsenije Pešić, Boban Petrović, Savović, Toša... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...