Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Quote
Quote

"Prvi derbi. Ako si u košarci, uvek sanjaš da budeš na klupi ili Partizan-Crvena zvezda ili Panatinaikos-Olimpiakos. To je ono…Ako treba da se napravi film o derbiju u košarci, to je to. Nema treće. Mnogo sam slušao priče kao bajke, ali ne bih želeo da filozofiram, nego da doživim, uživaću bez dileme. To je prvi od mnogo derbija i želim da uživam u svakoj sekundi, da jednog dana mojoj deci mogu da pričam šta znači biti na klupi u Pioniru Partizan-Zvezda", rekao je Trinkijeri.


"Ja sam iz Milana, Milanez, znam šta je derbi, rodio sam se sa tim. Od kad sam imao pet-šest godina samo o tome se priča i znam šta to znači. Pobednici se šire po kafićima i kancelarijama, a ovi koji izgube ne izlaze iz kuće. Sve ja to znam i to je sve uživanje. To su sitnice, ali za mene su kao kajmak na pljeskavici.

Imao sam u ove tri nedelje iskustva sa grobarima i sa zvezdašima. Ovaj derbi je definitivno više nego igra, 100 odsto, ali nije rat, jer u tom zezanju je gušt. Zato sam su me navijači Zvezde lepo dočekali, rekli su mi 'srećno, ali ne u subotu'. Meni je svaki trenutak od sada samo uživanje
", rekao je Trinkijeri.

 

"Ako me pitate za petorku, izdiktiraću vam je odmah: Todorić, Lončar, Dalipagić, Miško Marić i Šilobad. Već sam probao da im kažem taktiku, ali oni su rekli ne treba, ti slušaš nas"

 

 

 

 

Link to comment

Dobar test za Trinkijerija danas i za ekipu generalno u smislu toga da su svi svesni da je ovo bitna utakmica i da je Trinkijeri posebno naglašavao značaj derbija. Odgovor i postavka ekipe danas tokom meča nam može dati sneak peak kako će ekipa ulaziti i igrati bitne mečeve kasnije u sezoni

Link to comment

Spremicemo im ubistvo. Onaj njihov lignjoslav na klupi pojma nema, vazno je samo da ne dozvolimo covicu da se razigra, jaka odbrana na njemu i pola posla je zavrseno... Zajebavam se, prebiti reglanda i cao, oni drugu opciju nemaju.

Link to comment
46 minutes ago, ZokiAsov said:

Spremicemo im ubistvo. Onaj njihov lignjoslav na klupi pojma nema, vazno je samo da ne dozvolimo covicu da se razigra, jaka odbrana na njemu i pola posla je zavrseno... Zajebavam se, prebiti reglanda i cao, oni drugu opciju nemaju.

 

Mislis? Ja bih pre isao onom drugom taktikom, pustiti Covica da da svojih 30-40 ali zatvoriti sve ostale opcije. Jbg, nije lako braniti takvog igraca, pogotovo ako bude "in the zone".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...