Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

36 minutes ago, J.R. Cash said:

Previse budala ima u ovom timu. Nikad ne znas kad ce neko da te ukanali. 

 

Ovo je ekipa koja nema izlaz kada uđe u kanal. Previše je budala ali ima i malodušnih likova koji su skupili dosta kompleksa poslednjih sezona. Važno je da su svi apostrofirali Pejdža i Lendejla kao glavni razlog zbog čega u ovoj sezoni nismo konkurentni.

Zagorac i Aleksej Nikolić večeras niti jednu stvar nisu odradili kako treba, bukvalno. Trinkijeri ipak izgleda ima soft spot na neke igrače tako da je tolerancija na njihove brljotine veća nego kod nekih drugih i to je prva zamjerka na njega, generalno. 

Link to comment
30 minutes ago, J.R. Cash said:

Janokvic ne bi smeo vise da vidi terena posle onoga sto je napravio na pocetku trece. On nas je uveo u kanal zbog kog cemo izgubiti utakmicu.

 

 

Šta je uradio, gledao sam na šporetu?

Link to comment

 

4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Šta je uradio, gledao sam na šporetu?

promašio trojku, pa bio sam za tri, ali nije šutirao, nego se zabio u reketu, pa izgubio loptu...

Link to comment

dok nas je sluzio sut za tri poena bilo je dobro, naravno moralo je i to pre il kasnije da stane i onda jbg

 

oni su znatno kvalitetniji, nasi su se borili koliko su mogli ali potrebno je i znanje

 

puna podrska ekipi

Edited by patofiza
Link to comment

Falio je Zagor danas, baš ga nije ništa htelo, tačno bi on prelomio da je išta odigrao. I dalje Trinkijerija čeka još mnogo posla u odbrani, prečesto puštamo protivnike da sami šutiraju trojke, Perperoglu bukvalno imao odrešene ruke da šutira kad hoće. 


Ono što mi se ne sviđa je da se skoro redovno, protiv jakih protivnika, dešava da imamo veći broj minuta bez postignutog poena. Tako je bilo protiv Valensije, tako je bilo i večeras, taj prazan hod ni po koju cenu ne sme da se dešava.

 

Sa često osporavanim Vanjom je problem što je previše random. Zabošće trojku iz teške pozicije, a onda će da promaši kada je imao pet sekundi da se namesti i šutira. Ona klizanja i ispadanja lopte i da ne pominjem. Deluje malčice hrabrije pod Trinkijerijem, ali ne umem da procenim da li će to na kraju ispasti nešto dobro. 

 

U svakom slučaju, vidim neki napredak.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...