Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Nas Nikola Stevanovic skuplja ozbiljnu minutazu ove sezone u Super ligi. Standardan u Vranju a ako je po transferu igrao i desnog beka mada to mi malo sumnjivo.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

 

Razmisljam, Drinu mora odmori sutra, da bi ovaj u 35tu godinu mogao da istrči protiv Voše. Ako on sutra ne igra, mi nemamo sredinu. Ima Bondarenka koji nema pas, dribling, kretanje u prostor.., Nomu koji tek počinje da nagoveštava nekadašnju formu i indolentnog Kojaševića. Za Acu kapitena ne znam sta bih rekao-dugo ne igra već, Caki sjeban s povredu. Koliko bi nam sutra Stanisavljević značio.

Mnogo zajebano. Lučane nisu ekipa protiv koje se odmaraju igrači, a nemamo preveliki izbor. 

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Звезда је прва на табели домаћег првенства са 69 бодова, односно има седам бодова више од другопласираног Радничког који је у среду славио против Партизана.

"Раднички је феноменална екипа, мислим да је показала континуитет, табела показује тако. Раднички има јако добру екипу, добро избалансирану, искусну, води је јако добар тренер... Види се да имају пуно страсти у игри, да живе за Раднички. То је добро за српски фудбал и град Ниш", рекао је Милојевић.

Počinje polako da se pere u slučaju da ih zveknemo.

Link to comment

Treba dobiti sutra, bice tesko. U slucaju da ajde hipoteticki i mi i oni dobijemo svih 5 do plejofa, bice 3 boda razlike za njih, mi izlazimo na neparan broj bodova pa smanjujemo zaostatak. Onda kod njih 31. kolo pa Partizan kod nas, a ako bude cetvrti oni na JNA. Tako da malo zvace dupe gace. Nema prenos sutra, mora se cimamo. Sniziti cenu susama i sokova, kikiriki je ok. Taktika za tamo je prosta, trebalo je da ih pobedimo jos ono kad Mrka pogodi stativu, pritiskali smo do 70. minuta.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Ako ce da menja nekog u ekipi mozda ce bekove ili krila. Haskica mora a Drinu cisto sumnjam da ce da izostavi, mozda je realnije da odigra pa ako imamo povoljan rezultat izadje u sesdeset i nekom minutu. Ne vidim igraca koji moze da ga zameni osim kapitena i malog Aleksu ali prvi slabo igra i vise je za atmosferu a sa drugim se ne bih kockao od starta.

Ja bih da se pitam a ne pitam se turio Grbica umesto Haskica a Randjelovica i Petrovica po krilima. Kojasevic, Noma i Drina. Ne vidim zamenu za Drinu ako Bondarenka stavi na stopera. Crni i bekovi isti ili mozda da proba sa Stanetom i ovim novajlijom.

Lucanci treba da se napadnu visoko uz puni presing i da se gaze devedeset minuta. Mislim da nisu preterano brzi tj da nemaju nekog igraca koji bas odskace kao sto je slucaj sa Cukom, Vojvodinom, CZ, Partizanom.... itd. Znaci odbrana visoko da izadje i da Grba melje koliko moze i da ga zameni Nikodije u drugo. Randjelovic, Petrovic, Noma pa i Drina imaju snage da pritisnu, jedino tu Kojasevic jos uvek zaostaje. Oni su opasni iz suta, prave problem kada ih puste da kombinuju i igraju fudbal. Ovu utakmicu mozemo da dobijemo tako sto cemo da ih pretrcimo jer mislim da imamo tu prednost. Ako nismo mnogo emotivno i u nekom drugom smislu prazni zbog prethodne utakmice mozda bude i lepe igre ali ova utakmica je jako opasna i ako zakazemo u tom fudbalskom smislu moracemo da ih pretrcimo.

Cisto moje neko razmisljanje pa ce da vidimo.  Zvezda imala problem sa njima ali ona ima sporije stopere i ne moze da izlazi mnogo visoko. CM je dobrano brz a i Bondarenko u poredjenju sa stoperima u nasoj ligi, bar mi se cini da jesu. Zvezdu su posteno namucili ali dosta su puta i dosli do gola. Ako izadjemo visoko i uspemo da iskontrolisemo kontre i polukontre treba samo jos gol da damo :D

Voleo bih da vidim Cumica i Kostica sutra bar dvadesetak min.

Link to comment
14 hours ago, Real sa Nišave said:

Počinje polako da se pere u slučaju da ih zveknemo.

 

Vi ne umete da prihvatite ni najobicniju ljudsku pohvalu za ovo sto pruzate ove sezone.

 

Sto se Milojevica tice, izvesce protiv vas najjaci sastav i zveknuce vas s tri gola razlike na Marakani. Koliko da sve bude jasno pre kraja.

Link to comment

Tončev seli Radnički u Beograd 

 

Radnički će svoje utakmice igrati na stadionu Obilića, a Svetlana Ražnatović će biti novi sportski direktor. Jedno od prvih pojačanja,  u letnjem prelaznom roku, biće reprezentativni golman Vladimir Stojković, a kako nam je saopštio Ivica Tončev, svoju funkciju u Vladi Srbiji će napustiti i razmrznuti svoj status Predsednika Radničkog. Takođe, niški klub će pokrenuti svoj TV Kanal, FK Radnički Niš TV, a za glavnog urednika biće postavljen Željko Pantić.

 

link vesti u spojleru

Spoiler

ri4rukN.png

 

Edited by Constantin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...