Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Zbog cega dovlaciti navijace kad osnovne stvari kao sto su ulaz i izlaz sa stadiona ne mogu da rese? Proslu utakmicu svi oni ljudi sa istoka su izlazili na jedna vrata. Sumanuto je zvati jos ljudi. Povredice se neko.

Link to comment

Od otvaranja novog stadiona su radila oba ulaza i na jugu i na istoku, od ovog proleca po jedan. Pada mi suluda ideja na pamet da hoce da ustede na redarima, mada sad ima duplo vise redara na tom jednom ulazu pa mu dodje na isto...

Link to comment

Cetvrto mesto za Partizan vrsi dodatni pritisak za Zvezdu jer onda idu na JNA. To ce da se resi verovatno u 29., kolu kad igraju Partzan - Cukaricki. To bi bio mozda i najpravedniji raspored u plejofu, da Zvezda ceka nas, mi Partizan i Partizan Zvezdu. Ali daleko je to mnogo i dobro je sto se ne prica puno o plejofu jer pritisak na Zvezdu od prosle srede je za sad dovoljan.

Link to comment
54 minutes ago, fetboj said:

Zbog cega dovlaciti navijace kad osnovne stvari kao sto su ulaz i izlaz sa stadiona ne mogu da rese? Proslu utakmicu svi oni ljudi sa istoka su izlazili na jedna vrata. Sumanuto je zvati jos ljudi. Povredice se neko.

 

Besika, pride ...

Link to comment
8 hours ago, Constantin said:

- Mislim da ste previše kritični, pojednci, prema Bondarenku. Njegov zadatak je da kvari igru protivnika i to radi odlično. Mislim da je uz Drinčića najstandardniji kod nas. Retko, skoro nikad, ne gubi duele, u vazduhu je neprikosnoven i svaki duel je njegov.

 

 

+1

Link to comment

Vremenska prognoza: Nis, sreda 13.3. u periodu od 17 do 19h temperatura 25 stepeni, vreme suncano image.png.040972217101ea8f5cb011691dcebffa.png mirno, tiho, bez vetra, bez kise, cak ni na oblak one sitne, idealno za igru.

Link to comment
24 minutes ago, W.F.C. said:

Vremenska prognoza: Nis, sreda 13.3. u periodu od 17 do 19h temperatura 25 stepeni, vreme suncano image.png.040972217101ea8f5cb011691dcebffa.png mirno, tiho, bez vetra, bez kise, cak ni na oblak one sitne, idealno za igru.

A sta ako se sloši nekom neko po tako toplom vremenu, a i bešika pride?!

Link to comment
25 minutes ago, W.F.C. said:

Vremenska prognoza: Nis, sreda 13.3. u periodu od 17 do 19h temperatura 25 stepeni, vreme suncano image.png.040972217101ea8f5cb011691dcebffa.png mirno, tiho, bez vetra, bez kise, cak ni na oblak one sitne, idealno za igru.

Biće kiše :mad:

Link to comment

Daj dosadiste vise sa besiku. Ne verujem da je ikoga odavde sprecilo bilo sta da ode na utakmicu a bilo je dana kada se islo po najvece blato u neku drugu i trecu ligu,  daleko ga bilo.

Ovde se radi o privlacenju novih navijaca. Problem wc-a je veci kada su u pitanju zene a nadam se da imamo za cilj i njih da privucemo da ne pravimo peder-bal. Svaka sitnica utice na gledanost i vucenje za rukav nije resenje. To je isto kad das reklamu za proizvod a on se jos nije pojavio u rafu.

Mnogo puta je pisano o sredstvima za privlacenje navijaca. Pa i ta politika odredjivanja cene karata se pokazala mnogo bitnom. Da nije ne bi doslo 5000 ljudi kad je besplatno. Nije cena karte visoka ali je visoka stopa nezaposlenosti, siromastva i zbog toga treba smisliti kako oni koji imaju da plate a oni koji nemaju da plate manje ili nista. Slobodan ulaz za decu do 14 god, penzionere i lepsi pol bi trebao da bude obavezan makar na jug.

Ljudima sa potvrdom sa biroa izdati polugodisnju kartu na neki sitan iznos za troskove obrade i plus jos recimo 500 din.

I tako dalje....

Ne radi se nista a taj apel preko televizije mogu da okace macku o rep.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Da... jasno je da postoji dosta publike kojima je i 50 dinara mnogo a kamoli 150, jer nemaju bukvalno mogucnost da izdvoje. Sve ovo sto si napisao plus eventualno da jug bude 100 din. To nije neki ustupak za klub a jeste za narod koji bi dosao. Ima tu isto puno ljudi koji vole i pismena su publika, videlo se u subotu.

 

@ackonish Postavio sam pitanje za Drinu jos u onoj prvoj objavi gde je bilo 5 pitanja u komentarima cini mi se, ali ja je vise ne vidim, sad je tu samo ova od 7.marta. Sacuvaj i ta pitanja ako mozes.

Edit... Aha sada vidim da je jos tu, to je objava od 3. marta, sve ok :)

Edited by W.F.C.
Link to comment
51 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Daj dosadiste vise sa besiku. 

Da Bogda gi stiglo... a će gi stigne od sedenje na ladan beton. I bešika i prostata pride ;)

Edited by Constantin
Link to comment
19 minutes ago, Constantin said:

Da Bogda gi stiglo... a će gi stigne od sedenje na ladan beton. I bešika i prostata pride ;)

Hahaha e lepo me nasmeja.  Nemoj tako,  mladi su jos nek prodje ovaj put sa nekim laganim prolivom.  :)

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Da... jasno je da postoji dosta publike kojima je i 50 dinara mnogo a kamoli 150, jer nemaju bukvalno mogucnost da izdvoje. Sve ovo sto si napisao plus eventualno da jug bude 100 din. To nije neki ustupak za klub a jeste za narod koji bi dosao. Ima tu isto puno ljudi koji vole i pismena su publika, videlo se u subotu.

 

@ackonish

Nije cak ni ustupak za klub jer kada je bilo 50din x par hiljada ljudi i sada 150 dinara x 500ljudi to ne bi bio ustupak a ovo je glupost. 

Prvo napunis stadion pa polako pazljivo povecavas cenu a ne formiras cenu pa molis da ti neko dodje.

Razumem da su racunali na rezultat ali prestonicki dzulovi su sve dali da se possseerrr..  na njega.

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...