Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Жељко још синоћ избацио нови весник, био ссм чврсто решен да одгледам али сам издрржао до неког 5. минута...

 

Леп дочек синоћ код стадиона око пола 12.

 

Link to comment
15 minutes ago, Captain_Darling said:

Жељко још синоћ избацио нови весник, био ссм чврсто решен да одгледам али сам издрржао до неког 5. минута...

 

Леп дочек синоћ код стадиона око пола 12.

 

Ja eto malo pogledah taj vesnik i najjači utisak mi je izjava Žeksa "Samo budala može analizirati utakmicu između Partizana i Radničkog"....a onda se upustio u analizu :laugh:

Kaže da ima želju da se razmagnetiše...

Link to comment
Quote

- Pred ovu utakmicu se stvorila neka negativna atmosfera, neka zla krv bez potrebe. Treba da se spusti lopta i da se igra taj fudbal. Svanuće i sutra opet - rekao je Drinčić novinarima posle utakmice u Beogradu.

Upitan za borbu za titulu, Drinčić je rekao da se Radnički trudi da stigne velike klubove Crvenu zvezdu i Partizan.
- Mi idemo iz utakmice u utakmicu, takva smo ekipa, kompaktna, nemamo pojednica koji može da iskoči. Treniramo, radimo, borimo se, živimo neki svoj san, pa ćemo videti na kraju. Partizan i Zvezda su veliki klubovi, mi se trudimo da ih stignemo - rekao je Drinčić.

 

Link to comment
Quote

Fudbalski klub Radnički odlučio je da svoje navijače nagradi besplatnim ulazom na subotnji meč Superlige Srbije protiv Mladosti iz Lučana. Ekipa se nalazi u borbi za titulu, u sredu je pobeđen Partizan i to je najbolja pozivnica za sve da dođu i pomognu nam da osvojimo nove bodove protiv neugodnog rivala. Meč između Radničkog i Mladosti zakazan je za subotu od 15 časova!

Фотографија корисника FK Radnički Niš

 

Link to comment

Ne zalazim u to zasto nisu bili, pojma nemam. Ali da su bili pitanje je da li bi stigli da udju i da vide gol u 40-i nekom minutu...

Jer jelte dok udju sve 3 frakcije domacina, dok ih na Bubanj potoku zadrze dodatnih sat vremena da bi usli oko pomenutog minuta...itd itd.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...