Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 minutes ago, Real sa Nišave said:

Meni je najupečatljivije večeras ono ponašanje publike.

Sramota.

Jad i čemer, ali i iskazivanje nemoći. Možda ih više boli nego da su izgubili u tom derbiju Topčidera. A lepo sam im govorio da gledaju na Čuku i njihove bodove, a nas da puste, ali ne vredi....

Link to comment

Ja se samo nadam da smo pokrenuli tocak koji ce napokon da promeni nesto u nasem fudbalu ,da ne bude samo dilema ko ce od blizanaca biti prvi ,a ko drugi i da recimo cetiri,pet ekipa bude u trci za titulu.  Sta ocekivati od publike kad im je glavni mentor onaj poremeceni Zeljko Pantic!? Nisam cuo da se iko ikad ogradio od njegovog glupavog vesnika....Mislim na nekog zvanicnika ,a ne obicnih smrtnika ,navijaca.....

Link to comment
3 minutes ago, Boki Nis said:

Ja se samo nadam da smo pokrenuli tocak koji ce napokon da promeni nesto u nasem fudbalu ,da ne bude samo dilema ko ce od blizanaca biti prvi ,a ko drugi i da recimo cetiri,pet ekipa bude u trci za titulu.  Sta ocekivati od publike kad im je glavni mentor onaj poremeceni Zeljko Pantic!? Nisam cuo da se iko ikad ogradio od njegovog glupavog vesnika....Mislim na nekog zvanicnika ,a ne obicnih smrtnika ,navijaca.....

Ovo najvise zavisi od ambicije i motiva Tonceva, bar sto se Radnickog tice.

Link to comment
12 minutes ago, Boki Nis said:

Sta ocekivati od publike kad im je glavni mentor onaj poremeceni Zeljko Pantic!? Nisam cuo da se iko ikad ogradio od njegovog glupavog vesnika....Mislim na nekog zvanicnika ,a ne obicnih smrtnika ,navijaca.....

Da se "ogradi"....pa oni ga plaćaju da to radi :isuse:

Link to comment
18 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Cisto da dodam, odlicni Srdjan Jovanovic!

Malo mu je kriterijum "tvrd", propustio je da svira nekoliko faulova sa obe strane, ono što bi svi JSL sudije svirali, ali mi je posebno drago što nije na svako foliranje nasedao. Jeste par puta, ali prihvatljivo. Ostaje sporan onaj detalj oko penala za Partizan. To su situacije, kod prekida, posebno kod udarca iz ugla gde sudija svaki put može da svira penal i faul u napadu - po volji. Kod tih prekida ne znaš ko koga vata ispred gola...pa eto.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...