Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

12 minutes ago, Constantin said:

Čovek, ako je to uopšte, koji je sinoć izvređao Nenada Lalatovića na KZŠ, uređuje oficijelnu stranicu FK Napredak i radi kao "vaspitač" u Vaspitno Popravnom Domu u Kruševcu, oženjen, otac dvoje dece.

To je i najludje u svemu, mislio sam da je obican bata Miskov dripac s tribine.

Edited by W.F.C.
Link to comment
7 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

javio se i sin mr. Burns-a, evo suza kad mi nije krenula

Jel kaze da radi sve isto ko i pre i da mu dlacka sa glavce ne fali, il je precutaja zbog Gasu...turim ih obojicu

Link to comment

U cilju prevencije još jednog virtuelnog klanja na ovoj temi, mod tim objavljuje sledeće:

 

Prvi sledeći ko dođe na ovu temu da priča kako je Lalatović potpuno ista džiberčina kao ovaj šljam što je iz čista mira krenuo da ga psuje i da mu sa ponosom potvrđuje da je on taj koji mu je sa tribine psovao sve redom, dobiće automatski pet dana nagradnog odsustva.

 

Možda je opšta relativizacija i razvodnjavanje omiljen sport u Srbalja, ali ne i na ovom forumu. Apelujemo na navijače FKRN na ovoj temi da se ne upuštaju u prepucavanja i da reportuju neumesne postove.

 

Uzgred, u slučaju da je u pitanju navijač blizanaca neće biti pet dana nego sedam.

Link to comment
15 minutes ago, harper said:

Ali, novinar portala kladza.com.:ziga::laugh:

Malo "kriju" da im lik vodi zvaničnu stranicu, a inače radi kao "vaspitač" u "Sivom domu" u Kruševcu...

Link to comment

Ako je i bilo sumnje iz kojeg vrela mudrosti se napajala ova kokoska koja je vodila konferenciju za stampu, posle njenog saopstenja nema nikakve sumnje. Kokoska se odlicno uklopila u ovaj novi SNS narativ o nasilju nad zenama koje samo rade svoj posao profesionalno i odgovorno.

Link to comment
25 minutes ago, Real sa Nišave said:

Elem, veceras cu uzbacim video desavanja posle konferencije, apropo njene tvrdnje da je sačuvalo obezbeđenje.

Moj snimak...od 5:20  izašao sam za Lalatovićem i pratio ga do svlačionice.....ne znam šta izmišlja dotična.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...