Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

5 minutes ago, Dali_man said:

Au sineeeeeeeeee :ohmy:

Ovo je stvarno sramota za Napredak...Jeste da smo ga i mi vredjali ,jeste da mu je mozda i neko sluzbeno lice dobacilo nesto ruzno ,ali se nikad nije desilo da na konferenciju upadne huligan i da portparol kluba provocira gostujuceg trenera pitanjem!? Portparol nema sta da pita bilo koga ,nije to njen posao.

Cudi me samo da ga iskusni trener i "velika gromada " Kosanovic ,nije zastitio....Krusevljani su odavno prevrsili sve mere ...

Link to comment
3 minutes ago, Boki Nis said:

Ovo je stvarno sramota za Napredak...Jeste da smo ga i mi vredjali ,jeste da mu je mozda i neko sluzbeno lice dobacilo nesto ruzno ,ali se nikad nije desilo da na konferenciju upadne huligan i da portparol kluba provocira gostujuceg trenera pitanjem!? Portparol nema sta da pita bilo koga ,nije to njen posao.

Cudi me samo da ga iskusni trener i "velika gromada " Kosanovic ,nije zastitio....Krusevljani su odavno prevrsili sve mere ...

Treba Napredak debelo kazniti za ovo. Samo se plasim da i nas ne rebnu sa po koji bod. Sramota.

Link to comment

Velika sramota. Jos je bio i fin. Ovako nije ni u seljackim ligama. Potpuno sam zgrozen. Potparolka je sve zakuvala debilnim pitanjem.

A kosan je sisa. Zna da laje uvek, a sad cuti.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Bojim se da je Lalat upravo završio svoj rad u srpskom fudbalu... Rebnuce ga par meseci i finansijski žestoko za ovo, da ne pominjem razvlačenje po medijima. 

Ako ima pravde ova sramota od strane Napretka i portparolke ne sme proći nekažnjeno. Mnogo je ovo bilo I ružno i neprofesionalno i dripacki (sa obe strane) 

 

Link to comment

Jesmo njega psovali u Nisu ,al tvrdim da mu niko nikad nije decu pominjao.Ovo je iznudjena njegova reakcija i to na zvanicnoj konferenciji za novinare.... Mislim da bi svako odreagovao ovako ,ako ne i gore... Uzece to  u obzir  nece ga mnogo kazniti...

Edited by Boki Nis
Link to comment
9 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

I totalno nezrelo sa Lalatove strane...

Lalatov temperament je svima dobro poznat. Youtube je pun njegovih ispada. U ovom slucaju sva bruka i sramota ide na racun Napretka.

Link to comment
28 minutes ago, cartman said:

Bojim se da je Lalat upravo završio svoj rad u srpskom fudbalu... Rebnuce ga par meseci i finansijski žestoko za ovo, da ne pominjem razvlačenje po medijima. 

Ako ima pravde ova sramota od strane Napretka i portparolke ne sme proći nekažnjeno. Mnogo je ovo bilo I ružno i neprofesionalno i dripacki (sa obe strane) 

 

 

imas li ti decu ?

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...