Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

18 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Hoce li neko da napravi analizu dosadasnjeg dela prvenstva ili svako da da svoje vidjenje?

 

Ako neko zna da sazme situaciju najbolje, to si ti brate. Tako da ne stidi se :violina:

Link to comment

Sve sve al meni utisak polusezone, sto ni potepase 2 vrsna golmana na samom pocetku sezone. Tu su nas unakazili, ali sreca Nis je rasadnik ne samo vrhunskih fudbalera, vec i golmana!

Link to comment

Meni utisak da je Lalatko napao bukvalno sve ekipe koje su 5 meseci dolazile na Cair, to dugo nismo vidli. A i na strani uglavnom. Jedino problematicno gostovanje bio Izrael.

Link to comment
Sve sve al meni utisak polusezone, sto ni potepase 2 vrsna golmana na samom pocetku sezone. Tu su nas unakazili, ali sreca Nis je rasadnik ne samo vrhunskih fudbalera, vec i golmana!
Istina. Prokleti neka je onaj Živković što utepa Žileta..

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Ja sam bio skeptik malo sto se Borivoja tice, ali nije on uopste lose odradio polusezonu. Iskreno nadam se povratku Zileta medju stative sad na pripremama. 
Dobrivoje je bolji golman od Žileta

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
43 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Dobrivoje je bolji golman od Žileta

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Dobrivoje usao u dobru formu i imao par fenomenalnih intervencija koje Zile ima svaku utakmicu. Bolji je na lopti od Zileta i to mu daje blagu prednost trenutno. Zile sa druge strane bolji refleks i steta sto nije mirniji na lopti i sto se cesto povredjuje ili mu dovedu ugovorce koji moraju da brane svaku drugu utakmicu. Cini mi se da mi Zileta jos nismo videli u najboljoj formi a i potpisujem da se Dobrivoje menjao sa nekim na golu drugu bi pricu pricali. Ipak, on se odlicno uklopio u ovaj jesenji niz i zato je opravdano br. 1. Sad ce pripreme pa nek se bore za status.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...