Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 hour ago, Real sa Nišave said:

To teško. Fric, Babić, Stane i Živković out.

Znaci levi bek treba?

Zna li se odakle imaju ponude?

I zasto Zivko ide, hocemo boljeg, nece vise da greje klupu ili ima ponudu?

Link to comment

Pa ne znam da li u opste imaju neke ponude. Ne žele sa njima da nastave saradnju. Fricu isteko ugovor, a Lali je spor, slaba mu i defanziva.. Babić stalno pod povrede. Žile pravio sranja sto ne brani, zato ga i ne bejaše par puta ni na klupi. Stane za sve ove sezone nije imao prodora koliko je Đorđević napravio na jednu utakmicu. 

Lično bih voleo da svi ostanu zbog jače klupe, naročito Fric i Babić 

Link to comment
3 minutes ago, Real sa Nišave said:

Pa ne znam da li u opste imaju neke ponude. Ne žele sa njima da nastave saradnju. Fricu isteko ugovor, a Lali je spor, slaba mu i defanziva.. Babić stalno pod povrede. Žile pravio sranja sto ne brani, zato ga i ne bejaše par puta ni na klupi. Stane za sve ove sezone nije imao prodora koliko je Đorđević napravio na jednu utakmicu. 

Lično bih voleo da svi ostanu zbog jače klupe, naročito Fric i Babić 

Stane ove godine dosta konstantan,  podigao nivo igre ali sve nesto fali. Nisam znao da je spor a obzirom da je i slabije gradje nije ni cudo da nesto fali.Djordjevic tek treba da pokaze da moze da igra konstantno i da ne kiksira. Nije tek onako dospeo u trecu ligu.

Fric moze a Babic kao sto si i rekao mnogo se povredjuje.

Mozda ce Stane i Zivko u Dinamo? Recko prvog odmah video u timu Dinama :)

Link to comment
On 22.12.2018. at 0:37, Real sa Nišave said:

Pa ne znam da li u opste imaju neke ponude. Ne žele sa njima da nastave saradnju. Fricu isteko ugovor, a Lali je spor, slaba mu i defanziva.. Babić stalno pod povrede. Žile pravio sranja sto ne brani, zato ga i ne bejaše par puta ni na klupi. Stane za sve ove sezone nije imao prodora koliko je Đorđević napravio na jednu utakmicu. 

Lično bih voleo da svi ostanu zbog jače klupe, naročito Fric i Babić 


Izlupa se čovek za sve pare! :) 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...