Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

 

imas li ti decu ?

Imam i potpuno razumem Lalatovica. Al jbg posaljes na konferenciju pomocnog i izbegnes sranje... Da se razumemo njegova greska ovde je sto je dozvolio da ga govnjari uvuku u govna ali sam i dalje skroz na njegovoj strani

 

Link to comment
6 minutes ago, cartman said:

Imam i potpuno razumem Lalatovica. Al jbg posaljes na konferenciju pomocnog i izbegnes sranje... Da se razumemo njegova greska ovde je sto je dozvolio da ga govnjari uvuku u govna ali sam i dalje skroz na njegovoj strani

 

 

nikakvo sranje nije ni bilo u najavi, konferencija ko i svaka druga, nije bilo razloga da iko drugi ide tamo ... osramotise se carapani  opasno. sace vucko kazni miskovica

Link to comment
7 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

nikakvo sranje nije ni bilo u najavi, konferencija ko i svaka druga, nije bilo razloga da iko drugi ide tamo ... osramotise se carapani  opasno. sace vucko kazni miskovica

Nije Misko family tako skrajnuta ko sto se misli, malo medijski ali ne u RL...

Link to comment

Pa pogledaj ga kako duva dok ova sprema da postavi pitanje. Na kraju krajeva bio je tu neko vreme i zna verovatno sta sve moze da se zakuva. 

I jos jednom da kazem da navijam za Radnicki i da je ovo sto se desilo ogromna sramota za Napredak ali jbg cenim da ce biti spinova narednih dana zbog ovog “budalo poremecena”. 

 

Dakle, aj da prestanemo da pricamo o tome ko ima decu a ko nema i da krenemo da licitiramo kog ce sportski direktor da iskopa ove zime i dovede na Cair :)

Link to comment

15-5-1 prvenstvo (jedini poraz od zvezde tri dana posle Makabija gde se putovalo direktno iz Tel Aviva u bg. Prvi gol zvezde ofsajd, drugi penal.

 

2-1-1 kvalifikacije za LE (potpuno novi tim, novi trener, 40 stepeni na Malti i u Tel Avivu, tamo penal za Makabi i tvrdo prvo poluvreme, preko 20000 ljudi na Cairu pratilo klub u  kvalifikacijama).

 

2 pobede u kupu, 8-2 gol razlika.

 

Cair neosvojiv od aprila.

 

Haskic najbolji strelac jesenjeg dela prvenstva.

 

Ispustena pobeda protiv Partizana na Cairu, protiv Rada na Banjici.

 

Najduza i najuspesnija polusezona u vekovnoj istoriji kluba.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, W.F.C. said:

15-5-1 prvenstvo (jedini poraz od zvezde tri dana posle Makabija gde se putovalo direktno iz Tel Aviva u bg. Prvi gol zvezde ofsajd, drugi penal.

 

2-1-1 kvalifikacije za LE (potpuno novi tim, novi trener, 40 stepeni na Malti i u Tel Avivu, tamo penal za Makabi i tvrdo prvo poluvreme, preko 20000 ljudi na Cairu pratilo klub u  kvalifikacijama).

 

2 pobede u kupu, 8-2 gol razlika.

 

Cair neosvojiv od aprila.

 

Haskic najbolji strelac jesenjeg dela prvenstva.

 

Ispustena pobeda protiv Partizana na Cairu, protiv Rada na Banjici.

 

Najduza i najuspesnija polusezona u vekovnoj istoriji kluba.

 

 

Ma bre, nemas si ti pojma :dry:

 

Quote

Vi ljudi niste svesni sta Radnicki radi! Kad to bude isplivalo tj kad onaj ode sa vlasti bice izbaceni dozivotno! Oni su najbolji posle Zvezde? A kako,pa tako sto vecina ekipa MORA im se skloni i plus uz to sudije odradjuju posao,tako sto govore odabranim ekipama kad da guraju i kojim intenzitetom da bi mogli da sviraju penal! 

 

Link to comment
8 minutes ago, Dali_man said:

Ma bre, nemas si ti pojma :dry:

 

 

Pratim sve komentare i ja, jbga naveo si bas najgrdji :)

Ono, podeljen narod, neki nas volu a neki ne volu...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Posto sam prisustvovao celom spektaklu da kazem koju reč. Prvi je ušao Lalat vidno raspoložen, dosao jw da odradi konferenciju i da ode natrag u svlacionicu. Onda ulazi ova PR i postavlja ono pitanje gde svi postajemo zatečeni. Pogledajte facu Kosanovica kad ova žena postavlja onakvo pitanje. Mislim, da faca sve govori. Odigrava se, sta se odigrava i silaZimo ispred naše svlacionice, tamo se zadrzavamo jedno desetak minuta. Niko se nije izvinio od predstavnika kluba iz Kruševca.

A sto se tice odnosa publika - Lalat, celu utakmicu je bio konstantno vređan od strane celog stadiona i tvrdim da nije prvi počeo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...