Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

5 minutes ago, theanswer said:

 

šta si tačno hteo da postigneš ovim pitanjem? da dokažeš da lalatović nije šabančina?

Pa hteo je da postigne to da onaj ko nema decu ,ne moze da zna kakav je osecaj kad ti je neko psuje, i da u afektu mozes da odreagujes i jos gore....Ne znam sta tu nije jasno?  Covek nije iz cista mira poceo da psuje na konferenciji ,a pritom niko nije stao u njegovu zastitu ,svi su cutali...

Link to comment
11 minutes ago, theanswer said:

 

šta si tačno hteo da postigneš ovim pitanjem? da dokažeš da lalatović nije šabančina?

 

lalat je isuvise temperamentan, cak i za nase uslove, ne opravdavam ali razumem ... pitanje je prosto, iako ne opravdavam reakciju, kako bi reagovao, eto ti, da ti neko ovako brutalno saspe u lice ovako nesto ... ?

Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

 

lalat je isuvise temperamentan, cak i za nase uslove, ne opravdavam ali razumem ... pitanje je prosto, iako ne opravdavam reakciju, kako bi reagovao, eto ti, da ti neko ovako brutalno saspe u lice ovako nesto ... ?

 

nije mu psovao dete na snimku, samo mu je rekao ja sam te psovao. verovatno bih mu odgovorio slično ali ja nisam trener, verovatno bi mi to palo na pamet u nekom trenutku od 5 jebenih minuta koliko rantuje i ne može da se smiri. a i ne verujem da mu je ovo prvi put da čuje neku takvu psovku. 

Link to comment
 
nije mu psovao dete na snimku, samo mu je rekao ja sam te psovao. verovatno bih mu odgovorio slično ali ja nisam trener, verovatno bi mi to palo na pamet u nekom trenutku od 5 jebenih minuta koliko rantuje i ne može da se smiri. a i ne verujem da mu je ovo prvi put da čuje neku takvu psovku. 
Odslusaj do kraja psovke pa ces cuti da jeste. Nisi dobro pogledao....


Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

nije mu psovao dete na snimku, samo mu je rekao ja sam te psovao. verovatno bih mu odgovorio slično ali ja nisam trener, verovatno bi mi to palo na pamet u nekom trenutku od 5 jebenih minuta koliko rantuje i ne može da se smiri. a i ne verujem da mu je ovo prvi put da čuje neku takvu psovku. 

 

     Ne mogu ovako odvratne stvari da se relativizuju Laletovim šabanlukom. Jbt, ovo je smišljena provokacija, na pressu je neki random dripac koji ne bi smeo da bude tu i koji ga psuje i naglašava da mu je psovao dete na utakmici, a još ga i portparolka, koja ga pride i lično poznaje, svesno izaziva. Ima ljudi koji bi iskulirali, ali mnogo je onih i koji ne bi. N e znam šta bih ja radio, ali ga ne krivim. Ovog puta.

 

    I Kosan, čuveni borac za pravdu, koji tihuje

Link to comment
7 minutes ago, Boki Nis said:

Odslusaj do kraja psovke pa ces cuti da jeste. Nisi dobro pogledao....


Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

 

ok, ako sam pogrešio, my bad.

Link to comment
27 minutes ago, theanswer said:

 

šta si tačno hteo da postigneš ovim pitanjem? da dokažeš da lalatović nije šabančina?

Pošto sam lično prisustvovao pomenutom incidentu, da pojasnim jedan "tehnički detalj". Press sala se nalazi u "srcu stadiona" i navijač sa tribina nije mogao da uđe do pomenutog mesta bez nekoliko reda kontrole. Mogao je samo iz press lože, VIP lože ili ako te redari poznaju i puste.....

 

Realno opisano

http://srbijasport.net/n/47554/koliko-kosta-covekov-obraz-

Link to comment
6 minutes ago, Azdaja said:

@Constantin Kada se završila zvanična press konferencija, kako je sve to izgledalo? Da li se iko izvinio ili slično? 

MA kakvi. Jedino je Kosan nešto malo amortizovao. Niko, još se PR-ka sarkastično smejala. Meni je glavni utisak taj što je Lalatović spomenuo da je sa njegovom suprugom, dotična ,pila kafu, družila se, da je njegovo dete, koje se rodilo dok bio trener Napretka (tako sam razumeo) raslu uz nju i da ga je dotična Valentina čuvala......malo mi je to bolesno da onda ovako nešto organizuješ, a pre svega započneš. Provokacija "srednji prst" prema vašoj loži ili našoj ??? i Ako Lalatović to energično demantuje....

Link to comment
1 minute ago, Azdaja said:

Jako jako čudna situacija, a onaj što nije gledao utakmicu jel misli na Miškovića? 

 

Pitam se i zašto nije igrao Vukanovic?

 

 

Mislim da završavaju transfere....on, Vulić i Boranijašević.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...