Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Veliki klub je onaj ko pravi dobre rezulzate... da! Ali je veliki klub i onaj ko pravi dobre igrace. Sto se tice toga, mislim da smo izbacili toliko dobrih imena da ne moze niko, da nam ospori da smo u vrhu.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
12 hours ago, radisa said:

Vojvodina je 3 puta stizala do zadnjeg kola kvalifikacija... Jednom je ispala od Šerifa, Jednom od Viktorije, jednom od AZ Alkmara...

 

Nisu to ne znam kakvi uspesi...

 

 

За Раднички нажалост јесу.

Link to comment

Realno, od raspada SFRJ, znaci zadnih 25,26 godina rezultati su nam bruka. Sta imamo? Pobedu Zvezde nad Liverpulom u beznadeznoj situaciji na tabeli, remi s Napolijem, pobedu nad Romom pre 12 godina. Partizan remizirao s Realom na JNA, dobio Sahtjor u nebitnoj utakmici. Ajde onaj remi u Rimu s Laciom i prolaz u osminu LE. Vosa dobila Samp i tri puta se sjebala da ne udje u grupe LE. Ajde i Intertoto kupovi...ali sve je to manje vise jadno. Imamo gomilu timova koji su bezveze usli u Evropu, odigrali za kladionice ili sta vec, Jagodinu, Cukaricki, Borac, OFK, Rad, Sevojno... Prosla i ova sezona daju neku nadu jer imamo opet timove koji se bore za rezultat. Ajde da sacekamo jos neku sezonu pa da sudimo o aktuelnim desavanjima. Sve ostalo je proseravanje.

Link to comment

Inace, samo desetak klubova sirom Evrope su trenutno bez poraza u domacim ligama, ispred nas s jednim porazom... Dortmund, Siti, Liverpul, Celzi, PSG, Juventus, PAOK, Genk, PSV, Zvezda...

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Inace, samo desetak klubova sirom Evrope su trenutno bez poraza u domacim ligama, ispred nas s jednim porazom... Dortmund, Siti, Liverpul, Celzi, PSG, Juventus, PAOK, Genk, PSV, Zvezda...

jao samo to nemoj :D

omiljena poslastica burek zurnal novinara da uporede nase klubove sa klubovima iz top liga

kapiram ja da prija biti u drustvu ovih velicina, ali se meni godinama stomak okrece kad vidim naslov tipa "zvezda i psz najuspesniji u evropi", naravno na osnovu rezultata u domacim takmicenjima

 

nego, ovo sto ste pisali na proteklim stranicama, uglavnom se debelo preteruje, dal na jednu, dal na drugu stranu, cast izuzecima

 

srpski fudbal je decenijama jadan, jadni su i rezultati klubova i tesko da tu ima nesto sto je za radnicki nedodirljivo i cemu treba stremiti

 

ono sto ja vama od srca zelim da se klub stabilizuje, da ne zavisi od raznih tonceva i dnevne politike, da makar u nekoj meri zaustavite odlazak decurlije koja nije stigla ni do kadetskog nivoa, da se pozicionirate kao vodeci regionalni klub dog dela srbije

onda ce doci i rezultati, moguce i evropski (u smislu neka grupa le, tako nesto, sumnjam jbg da cete ikad vise makar za nasih zivota igrati polufinale)

 

sve ove obilic varijante, jebes to. to je najveca sramota srpskog fudbala, a znamo svi cega je sve u njemu bilo

kapiram ja zasto vama prija da budete u vrhu, pa makar to ukljucivalo i taj obilic scenario i svakako kao navijac fk/kk crvena zvezda nemam neko moralno pravo da zbog toga nesto bilo kome serem, samo jbg mislim da ste veci klub od toga da bi se zadovoljavali tim jednogodisnjim uzletima tipa pomenutog obilica ili u nesto manjoj meri ranije raznih miliconara, zeleznika, badnjevaca, jagodina picki materina

 

pogotovo sto posle toga kao po pravilu idu godine borbe za goli zivot ili gasenja tih klubova

Link to comment

nego, jel lalat uopste u nisu ovih dana?

na stranu sve ostalo ali ne deluje mi on kao lik koji bi propustio da naplati uspeh (i da naprasno nestane)

a rezultati radnickog u domacim okvirima jbg jesu uspeh

Link to comment
21 minutes ago, pbg12345 said:

...................

 

srpski fudbal je decenijama jadan, jadni su i rezultati klubova i tesko da tu ima nesto sto je za radnicki nedodirljivo i cemu treba stremiti

 

ono sto ja vama od srca zelim da se klub stabilizuje, da ne zavisi od raznih tonceva i dnevne politike, da makar u nekoj meri zaustavite odlazak decurlije koja nije stigla ni do kadetskog nivoa, da se pozicionirate kao vodeci regionalni klub dog dela srbije

onda ce doci i rezultati, moguce i evropski (u smislu neka grupa le, tako nesto, sumnjam jbg da cete ikad vise makar za nasih zivota igrati polufinale)

 

sve ove obilic varijante, jebes to. to je najveca sramota srpskog fudbala, a znamo svi cega je sve u njemu bilo

kapiram ja zasto vama prija da budete u vrhu, pa makar to ukljucivalo i taj obilic scenario i svakako kao navijac fk/kk crvena zvezda nemam neko moralno pravo da zbog toga nesto bilo kome serem, samo jbg mislim da ste veci klub od toga da bi se zadovoljavali tim jednogodisnjim uzletima tipa pomenutog obilica ili u nesto manjoj meri ranije raznih miliconara, zeleznika, badnjevaca, jagodina picki materina

 

pogotovo sto posle toga kao po pravilu idu godine borbe za goli zivot ili gasenja tih klubova

 

Link to comment
22 minutes ago, pbg12345 said:

nego, jel lalat uopste u nisu ovih dana?

na stranu sve ostalo ali ne deluje mi on kao lik koji bi propustio da naplati uspeh (i da naprasno nestane)

a rezultati radnickog u domacim okvirima jbg jesu uspeh

Evo, jutros je iz kluba, od prvog čoveka, demantovano da je Lalatu spremio "otpusnu listu"....sutra je okupljanje, videćemo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...