Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Je l' ima istine u tome da Lalatović prelazi u Vojvodinu ?
Mislim da su to puste zelje ovih iz Vojvodine, jel su pukli u svakom smislu. Ovo je klasicno pustanje buve.... Buta je poznat po tome da pisu gluposti

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
14 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

 

Diskusioni forum je dvosmerna ulica. Mod tim će učiniti koliko može i za početak insistiramo da se na ovom topiku piše o FKRN a ne o moderatorima foruma. Za pritužbe na rad mod tima postoji adekvatna tema.

Link to comment
1 hour ago, Boki Nis said:

Mislim da su to puste zelje ovih iz Vojvodine, jel su pukli u svakom smislu. Ovo je klasicno pustanje buve.... Buta je poznat po tome da pisu gluposti

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

 

Par dana pre njihove objave mi je to preneo prijatelj iz Beograda....sa pričom da postoji plan da se u Vojvodinu ubaci malo više para. 

 

Edited by Entrenador
Link to comment
57 minutes ago, Entrenador said:

 

Par dana pre njihove objave mi je to preneo prijatelj iz Beograda....sa pričom da postoji plan da se u Vojvodinu ubaci malo više para. 

 

Lalat ne želi da radi više u srpskom fudbalu i jedva čeka da ode, a i onako mu se broje sati. 

 

Link to comment
Lalat ne želi da radi više u srpskom fudbalu i jedva čeka da ode, a i onako mu se broje sati. 
 
Znaci li to da mu je spremna zamena vec na zimu?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
49 minutes ago, Real sa Nišave said:

Lalat ne želi da radi više u srpskom fudbalu i jedva čeka da ode, a i onako mu se broje sati. 

 

 

Ako već ide, bolje neka ide u inostranstvo...

Link to comment
1 hour ago, Boki Nis said:

Znaci li to da mu je spremna zamena vec na zimu?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

 

Ja sam cuo carsijsku pricu da je zamena jedno prezvucno ime. Bivsi selektor... Nek neko bolje upucen demantuje ili potvrdi 

Link to comment
9 minutes ago, ultra boban said:

 

Ja sam cuo carsijsku pricu da je zamena jedno prezvucno ime. Bivsi selektor... Nek neko bolje upucen demantuje ili potvrdi 

 

Radovan Ćurčić ? 😂

Link to comment
On 9.11.2018. at 23:42, Real sa Nišave said:

Nije bilo namestaljke, a evo i zasto- ne namesta utakmicu klinac od 18 godina!!! Svako ko je i pet minuta igrao jednu zvanicnu utakmicu, makar bila i beogradska zona, ce vam to reći.

Popricajte sa prijateljima, sigurno imate nekog koji igra fudbal, pa ce vam reći. 

Ne poverava se namestanje, prodaja utakmice najmlađem na terenu.

Drugo, svi, ali svi navijači Partizana i Zvezda upirno ne žele da priznaju da Radnički ima veoma jak tim. A znate zasto-zato sto im je ovo prva, druga utakmica Radničkog koju su pogledali u ovoj sezoni.

Ali su svi zato pozvani da komentarisu i donose zaključke.

Pametnome dosta.

Јевропа је мерило. Ту вас је нажалост, Макаби одучио од фудбала.

Link to comment
4 minutes ago, Boki Nis said:

Pu, pu daleko bilo.... emoji54.png
Bolje bi zvucalo Al. Stanojevicemoji57.png

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 

 

R.A :D Ma da mene nesto sunce ne greje da je to istina

Link to comment
35 minutes ago, porucnik vasic said:

Јевропа је мерило. Ту вас је нажалост, Макаби одучио од фудбала.

 

Одучио је ипак мислим прејака реч. У првој утакмици нас добили код њих 2:0 где нисмо играли у комплетном саставу. На Чаиру смо дошли до 2:2, мада је питање шта би било да смо успели да реализујемо бар једну од две добре шансе код резултата 0:0. У сваком случају били су бољи у том моменту и заслужено прошли, да се игра сада са овако оформљеним тимом  не бих рекао да би они били баш велики фаворити.

Link to comment

Значи кад урадите нешто у тој Јевропи да причамо. Ми, ЈСДП па и Војводина јесмо. Ви још пасуља треба да једете. Ја вам лично желим да  опет добијате Фејнорд и Наполи.

Link to comment

Зар је мало полуфинале купа УЕФА? Признајем, давно је то било али неки се и даље сећамо. 

 

Некако мислим да није питање пасуља, друге ствари су у питању...

Link to comment
22 minutes ago, porucnik vasic said:

Значи кад урадите нешто у тој Јевропи да причамо. Ми, ЈСДП па и Војводина јесмо. Ви још пасуља треба да једете. Ја вам лично желим да  опет добијате Фејнорд и Наполи.

Sta je Vojvodina uradila u Evropi za 100 godina, cetvrtfinale KES sa Atletikom?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...