Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

"Иначе, посматрач на утакмици између Пролетера и Радничког био је некадашњи судија а данас један од најбољих посматрача Ђорђе Жутић, који је како сазнајемо, замерио главном судији Далибору Манојловићу на слабом кретању и вишку килограма." 

Одузети лиценцу, неће нас по Европи бламирати инертни дежмекасти спотокретајући свирци

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
23 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

"Иначе, посматрач на утакмици између Пролетера и Радничког био је некадашњи судија а данас један од најбољих посматрача Ђорђе Жутић, који је како сазнајемо, замерио главном судији Далибору Манојловићу на слабом кретању и вишку килограма." 

Одузети лиценцу, неће нас по Европи бламирати инертни дежмекасти спотокретајући свирци

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Partizanovi novinari baš ne sede....prebacuju normu 100%...ali, evo im ga "na". Mi se spremamo da se suprotstavimo vodećem na tabeli, u sledećem kolu, i pokažemo da smo procentualno poštenije došli od kmekavaca do bodova. Nema bodova za "zelenim stolom". Uostalom u članku se između ostalog kaže i to:

Quote

Утакмица између Пролетера и нишког Раднилчког, којој су између осталог присуствовали и директор Суперлиге Владимир Булатовић и комесар за ингтегритет Иван Петрић, била је чудновата. 

Neće oni protiv sebe.

P.S. Izvinjavamo se poštovanom publikumu zbog nepismenosti novinara Polikite..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...