Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

30 minutes ago, porucnik vasic said:

Значи кад урадите нешто у тој Јевропи да причамо. Ми, ЈСДП па и Војводина јесмо. Ви још пасуља треба да једете. Ја вам лично желим да  опет добијате Фејнорд и Наполи.

 

Sta je to Vojvodina uradila u Evropi sto Radnicki nije?

Link to comment

Beše svojevremeno isto najava poznatog imena i pojavi se brkati alkos iz Frankfurta. Sporcki i Rasta napraviše od govna pitu i preterasmo nekako tu godinu ...... Pu pu

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
13 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Beše svojevremeno isto najava poznatog imena i pojavi se brkati alkos iz Frankfurta. Sporcki i Rasta napraviše od govna pitu i preterasmo nekako tu godinu ...... Pu pu

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Brkati alkos    :rolf:

Inace znajuci bratka Tonceva,ce bude neko golemo ime.... :naughty:

Link to comment
25 minutes ago, harper said:

 

Sta je to Vojvodina uradila u Evropi sto Radnicki nije?

Daleki rođak mog kuma se dokopao prestonice, samo što je ušao na glasački spisak, rešio da studira. Naravno, pošto baš i nije nešto pametan, od faksa nije bilo ništa, a prvih nekoliko meseci je preskakao tramvajske šine-da ga ne ubije struja. Kasnije pronašao neku "šljaku" u Mirijevu, nosio neke džakove.  Jednom me sačekao na stanici i na Slaviji, izdere se nekom sa PK tablicama, koji ga je "isekao"...."De ćeš bre seljačino, vrati se odakle si došo" To bre treba da parkira kola na Bubanj potok kad dolazi ovde....tja...objasni mi.

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Daleki rođak mog kuma se dokopao prestonice, samo što je ušao na glasački spisak, rešio da studira. Naravno, pošto baš i nije nešto pametan, od faksa nije bilo ništa, a prvih nekoliko meseci je preskakao tramvajske šine-da ga ne ubije struja. Kasnije pronašao neku "šljaku" u Mirijevu, nosio neke džakove.  Jednom me sačekao na stanici i na Slaviji, izdere se nekom sa PK tablicama, koji ga je "isekao"...."De ćeš bre seljačino, vrati se odakle si došo" To bre treba da parkira kola na Bubanj potok kad dolazi ovde....tja...objasni mi.

 

:laugh:

 

Imao sam dobrog drugara u vojsci, kad smo se upoznavali pitam ga ja odakle je a on ce "Iz Beograda. To jest, ne bas iz Beograda nego iz Lazarevca. U stvari, nisam ni iz Lazarevca nego iz Lajkovca. Tu pored Lajkovca, mesto se zove Jabucje". Inace sjajan i prepametan momak. Kazem mu ja posle "a sto si obisao pola Srbije da mi kazes odakle si, znas koliko mi zapinje da li si iz Beograda ili Jabucja". Samo je slegao ramenima i nasmejao se.

 

Cudni su ljudi, ponekad imaju i cudna ocekivanja od drugih ljudi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...