Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

9 minutes ago, porucnik vasic said:

Добили су озбиљан клуб из Италије. Раднички још није то урадио.

I mis smo izbacivali ozbiljne klubove iz Italije, Holandije, Škotske, Švajcarske, Austrije i dobili smo na Čairu HSV (2:1), a sa Napolijem smo u dve utakmice bili neporaženi....

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ima ćovek dva prsta obraza

neće da učestvuje u cirkusu

Umesto Bate Mirkovića u Partizan. Kaže, to je jedini klub u srBistanu koji ne namešta ;)

Link to comment

Ma očigledno misli na zadnjih desetak godina. Vojvodina je tukla Sampu, ali i dalje ostaje kratka za ulazak u grupnu fazu, sto bi bio znak da je klub prešao na naredni nivo.

Link to comment
3 minutes ago, Aleksandar88 said:

Ma očigledno misli na zadnjih desetak godina. Vojvodina je tukla Sampu, ali i dalje ostaje kratka za ulazak u grupnu fazu, sto bi bio znak da je klub prešao na naredni nivo.

Znam ja šta misli i šta su mu motivi, međutim i Radnički i Vojvodina su klubovi sa, bez malo, stogodišnjom tradicijom, pa treba sagledati sve.....naravno, kapa dole Voši koja je uspela da bude državni prvak.....

Link to comment
8 minutes ago, Constantin said:

I mis smo izbacivali ozbiljne klubove iz Italije, Holandije, Škotske, Švajcarske, Austrije i dobili smo na Čairu HSV (2:1), a sa Napolijem smo u dve utakmice bili neporaženi....

Погледати шта је Александар написао. Клуб који је играо два полуфинала Купа УЕФА је био озбиљан клуб. Међутим то је било пре скоро четрдесет година-

Link to comment
1 minute ago, porucnik vasic said:

Погледати шта је Александар написао. Клуб који је играо два полуфинала Купа УЕФА је био озбиљан клуб. Међутим то је било пре скоро четрдесет година-

I Zvezda je bila evropski i svetski prvak pre skoro 30 godina....ali je bila. 

Link to comment

Тачно, али тога се мало ко сећа. Напросто у постбосмановском времену мора да се поново крене од нуле.

Link to comment

Па ево кренули смо, била прва сезона у Европи, видећемо да ли ће сад и друга. Уз мало доброг жреба можда се добацимо коло-два више.

Link to comment
32 minutes ago, porucnik vasic said:

Тачно, али тога се мало ко сећа. Напросто у постбосмановском времену мора да се поново крене од нуле.

Ja mislim da ovo ne stoji....i kod nas, a i šire u Evropi. Jeste, pokušavaju neki to da ospore i učine nebitnim, ali "uške" je u vitrinama Zvezde i to može da ode samo u istoriju, iskreno rečeno. To što neko hoće to da ponovi, na dve na tri, e to ne može. Sad malo više treba da se oznoji dupe da se dođe dotle. Možda neće više nikad, ali da je bilo, bilo je, kao i ovo naše. Stoji i to da se od toga ne može živeti u budućnosti, ali su postavljene neki kriterijumi koji su zadatak za sadašnje i buduće generacije.

Link to comment

Нажалост то је ситуација. Ја бих волео је другачије, али сви које сам слушао овде у Америци нису могли да погоде да зговоре Црвена Звезда.

Link to comment

neko se seća, neko se ne seća,  ali činjenica je da je SFRJ fudbal prošli život sa kojim nemamo mnogo veze. i da su samo Blizanci i Vojvodina i u ovom novom životu uspevali da čačnu ponekog ozbiljnijeg protivnika iz jačih liga. od ostalih najbliže je došao Spartak sad sa Spartom iz Praga

Link to comment

Radnički je imao nesreću da sa potpuno novim timom u roku od sedam dana odigra tri utakmice Makabi-Zvezda-Makabi, i to tako da je prvu utakmicu igrao u Izraelu na 40+ stepeni. Ko je bio na Bliskom Istoku jula i avgusta, zna o čemu pričam. Na toj utakmici je i bio lišen pomoći Cakija, Haskića...

Već u revanšu je pokazao da nije imao sreće sa tajmingom, pokazavši da može da se nosi sa Makabijem,i pao je taj remi. 

Za prvi izlazak posle više od tri decenije, ja sam zadovoljan jer se Radnički nije obrukao.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...