Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

23 minutes ago, Boki Nis said:

Sta smo to dobili od FSS sto drugi klubovi nisu?  Pricas napamet...

 

Drugo mesto na tabeli, fenomenalno sudjenje, brz rast od nizih liga do jedne od najjacih ekipa u Srbiji. Nemojte biti neskromni, u ovakvoj ligi to nije samo zbog svojih zasluga. A ako jeste samo zbog svojih zasluga onda cela teorija o privilegovanim klubovima pada u vodu, zar ne? Ili ste mozda vi jedini posteni a svi ostali nisu?

Link to comment
45 minutes ago, harper said:

 

Drugo mesto na tabeli, fenomenalno sudjenje, brz rast od nizih liga do jedne od najjacih ekipa u Srbiji. Nemojte biti neskromni, u ovakvoj ligi to nije samo zbog svojih zasluga. A ako jeste samo zbog svojih zasluga onda cela teorija o privilegovanim klubovima pada u vodu, zar ne? Ili ste mozda vi jedini posteni a svi ostali nisu?

Jel imas dokaze za to? To govori tvoja sujeta iz tebe ,a nema blage veze s istinom!!!

Da je bilo nekog zakona i pravde klub koji je dugovao preko 20 miliona eura(Partizan) i drugi koji je dugovao 50 miliona evra (Zvezda),morali su biti odavno ugaseni.Tako da ako je nekom FSS savez pomogao i zazmurio na to, to su ti klubovi.Radnicki je uvek bio posten klub ,i jedinu pomoc koju je dobio od saveza to su reflektori ,uostalom zato je bio jedno vreme u trecoj ligi,sto nije nikakva sramota....Ova dva pomenuta kluba su dobila jos i kompletnu pomoc u infrastukturi ,i pomoc oko sponzorskih ugovora,mnogo godina unazad...

Tako da prica oko toga, da je Radnicki povlascen je cista glupost!!!

Link to comment
4 hours ago, harper said:

 

Sumnjam da biste bili previse zadovoljni kada bi FSS imao isti tretman za sve klubove, s obizrom na to da ste se u poslednje vreme uselili u grupu privilegovanih.:D

Pricam za dugorocno (npr ceo zivot za vas). Sta nam znaci ovih godinu dana unazad....

Link to comment

Kuj ce vodi tim u subotu?

Prepustiti sredinu terena, primiti gol, umrtviti igru do poluvremena da misle da su zavrsili poso i da im u glave udje Napoli. Onda napadnemo u drugo i razbijemo ih sa 2:1. Zadnja 20 minuta svi u 16 i primamo gol u 98. minutu, dok ga ne daju ne svira kraj i to je posten odnos snaga... Pobeda fudbala

Edited by W.F.C.
Link to comment

Radnički N. - Crvena zvezda
Subota, 24.11.2018 19:00 - Niš
Delegat - Sp. radnik: STOJAKOVIĆ Branko
Glavni sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: SAVOVIĆ Darko
Četvrti sudija: BRDAR Ilija
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SPASIĆ Ninoslav

Link to comment
2 hours ago, Dali_man said:

Radnički N. - Crvena zvezda
Subota, 24.11.2018 19:00 - Niš
Delegat - Sp. radnik: STOJAKOVIĆ Branko
Glavni sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: SAVOVIĆ Darko
Četvrti sudija: BRDAR Ilija
Prvi dodatni sudija:
Drugi dodatni sudija:
Posmatrač: SPASIĆ Ninoslav

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за elvis prisli

Edited by Constantin
Link to comment
On 21.11.2018. at 19:20, harper said:

 

Na takve uslove se i ne treba privikavati vec napraviti normalan teren na kojem moze da se igra fudbal ili klub koji ne moze da ga napravi i odrzava posalje u trecu ligu, pa kome se gleda seljacki fudbal imace za sebe ugodno okruzenje. Primadone ce odigrati tu jednu utakmicu i otici kuci da igraju na terenu koji zadovoljava minimalne uslove za igru, igraci Radnickog ce svako drugo kolo lomiti noge po niskoj oranici, valjda bi normalan navijac Radnickog trebalo da navija za to da upravo igraci tog kluba stalno imaju normalne uslove za igru.

https://www.juznevesti.com/Sport/Tender-za-sanaciju-terena-na-Cairu-propao-raspisan-novi.sr.html  

Link to comment
Quote

Ne može niko meni da naredi da zaboravim Zvezdu. Ja sam u njoj ponikao, odrastao, afirmisao se, ali sad Nenad Lalatović nije više u Crvenoj zvezdi nego u Vojvodini. Profesionalac sam. U svakom klubu u kome sam radio želeo sam da pobedim, bez obzira na to protiv koga smo igrali. Kao da sam tu u toj novoj klupskoj sredini odrastao, moja posvećenost je maksimalna. Meni je važno da pobedim, nebitno da li je rival Crvena zvezda ili Partizan, ili kad sam bio u Čačku – Vojvodinu. Jednostavno živim za igrače koje treniram i znam koliko njima znači pobeda za klub, ali i za njihovu karijeru. Tako da za mene tu prepreke nema.

 

Quote

 

Trener fudbalera Radničkog iz Niša Nenad Lalatović, dan posle sjajnog debija i pobede protiv malteške Gzire 4:0, zahvalio se navijačima na podršci.

 

"Iskreno, iznenadio sam se ovacijama sa "istoka" Ja sam takav kakav jesam, živim za klub koji vodim, živim za navijače, za igrače, živim da pobedim. To iritira protivničke navijače, ali kada me upoznaju van terena zavole me. Posle ne mogu bez mene (smeh). Rastanci sa svim mojim klubovima uvek su bili tužni", rekao je Lalatović za klupski sajt.

 

Mani se Lalata.... :)

Link to comment
1 hour ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Only in Serbia... 

 

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за nenad lalatovic sa decom na marakani

Cukaricki je to. STR i nista vise. Kad su osvojili kup, jedan od Srnica, koji su tada igrali za njih, je trofej posvetio navijacima Zvezde.

 

Nek su mu deca ziva i zdrava 100 godina, pa da budu bolji fudbaleri neg sto je on bio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...