Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

5 hours ago, Real sa Nišave said:

Pa naravno da bio beskoristan kada ga je stavio da igra devetku, a Haskića pomerio na krilo. Stavi Cakija da igra devetku, isti tatko će ispadne. 

Ovako em ga psihički dotuko, em još više navuko publiku da mu psuje tatka. Napravio duplu štetu.

Sto je najgore na konferenciji posle utakmice izjavljuje kako se dvoumio da li da menja Mrku ili Lazara.

Znači zamalo da napravi istu grešku kao posle Partizana kad je zamenio Lazara i totalno otupeo napad.

Mrka je jednu polusezonu odigrao dobro kod Raste kad je igrao napadaca, tad je davao nesto golova, bio nas najbolji strelac i mislim da mu ta pozicija mnogo vise lezi neg krilo. On ne ume, ko Lazar, da iz trka probije po strani, prediribla igraca, naglo promeni pravac kretanja. Svaku loptu, koja mu je poslata, mora da zaustavi i onda ne zna sta ce sa njom ako mu je u nogama duze od tri sekunde. Njegova sinocna igra je definicija igraca manje na terenu, potpuna beskorisnost i to nema veze sa pozicijom. lalat bi nas mnogo ujebo da je izbacio Lazara mesto Mrke, jer smo blize bili da primimo nego da damo 2. gol. Haskic je sinoc na krilu bio skoro pa Mrka.

Link to comment
On 1.11.2018. at 12:24, ackonish said:

Ja sam za to da se smeni Lalatović i da se Real sa Nišave postavi za prvog trenera kluba. Očigledno bi bolje radio Lalatov posao.

Aferim. Ako si mu ga rekao. Svaka ti je na mestu. 

Link to comment
8 hours ago, martick said:

Pa ovo za domacinstco kupa su sjajne vesti!

Sigurnih 15,000!!!

Samo da srede teren i da Real bude u finalu!

I....... i...... i..... i da srede da pobedimo!!!  :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...