Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Dobro igramo,  stvaramo sanse a imamo i par raspolozenih igraca,  Caki, Randjelovic, uvek opasni Haskic. Ako nas bas nece a protivnike do kraja prvog kruga bas hoce pa da negde kiksnemo inace ova ekipa ce tesko prosipati bodove.

Stankovic usao u formu i lepo odigrao. Babic dao dva gola ali jos trazi formu. Drina i Bondarenko lepo funkcionisu. Oba stopera na visini zadatka. Lepo prate igru a posebno Pankov koji odlicno zatvara.

Todorovski radi posao.

Cekamo Zileta na golu.

Steta za Aksentijevica sto se glupira jer nam samo on fali u formi i da budemo nezaustavljivi.

Link to comment
4 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Cekamo Zileta na golu.

Steta za Aksentijevica sto se glupira jer nam samo on fali u formi i da budemo nezaustavljivi.

Ne vidim zasto bi menjao Todorovskog?! U defanzivi je mnogo bolji od Aksentijevića, a u ofanzivi jednako prisutan kao Aksentijević. Mislim da je Todorovski bolje rešenje.

Drugo, dajem prednost Borivoju pre Žileta. Bolji je na lopti i više učestvuje u igri. Kad se vrati Ziletu lopta unazad, sve nas hvata grč :D

Drina je kičma tima. Cakiju je priblem defanziva, kao i Stanisavljeviću. Uvek imamo igrača manje na sredini kad je protivnicki tim u tranziciji. Čim brzo prebace loptu na našu polovinu, igrač koji treba da pokriju Caki ili Stanisavljević je slobodan i pravi višak na našoj polovini. Taj problem ima i Grbić.

Lalatović igra na čoveka, pa je Grbić prinuđen da juri svog do našeg kaznenog i tu dolazi do ogromnog trošenja. To je i rekao upravi pre neki dan, na njihovo bockanje kad će da go.

Odgovorio im je da on ne može da igra Lalatovićevu defanzivu.

U opšteno, nama je i dalje problem staromodan stil koji forsira Lalat. Ovakav fudbal se ne igra više, odnosno igra na čoveka i presing. Grbić, Caki, Babić i Stanisavljević nisu igrači koji će 90 minuta da trče gore-dole, drugo kod Lale nema pozicione igre i preuzimanja, pa imamo situacije kao protiv Partizana - da je Grbić više bio kod nas u kaznenom, a Stane u njihovom kaznenom sa dušama u nosu jer umesto da se preuzimaju igrači, svako je jurio svog.

I dalje tvrdim da osim motivacije i energije, Lala ništa drugo nije doneo.  Pozitivno je sto je napravio koheziju između terena i publike, a i stegao upravu. Plate su na vreme, pesma na treninzima. 

Da se vratim na teren...

I dalje imamo rupe između linija, isti onaj prazan prostior,  one rupe koje su bile i kod Recka, a pre toga i kod Dmitrovića. I to je ta stara škola fudbala koja je prevaziđena.

Ako posmatrate njegove treninge, oni su isti mesecima. Dakle, nema ideje, vec samo igra na dva gola uz jaki presing.

 

Sa ovakvim timom mi bi trebali da meljemo, ovako dobijamo na suvi kvalitet.

Šteta samo sto smo potrošili Stanisavljevića. Juče je pušten u igru osam minuta pre kraja, a sa druge strane mali Leka sedi na tribine. Mozda su obojica cuvani za Dobanovce, ali... Mislim da imamo više sreće, no pameti i dalje i da nas samo jak igracki kadar drži na drugom mestu.

 

 

Link to comment
17 hours ago, ackonish said:

Novi direktor omladinske skole je Boban Dmitrovic

уместо да ради у свом родном граду. Стоп државном пројекту са Нишаве.

Link to comment
13 minutes ago, porucnik vasic said:

уместо да ради у свом родном граду. Стоп државном пројекту са Нишаве.

Dmitrović je sa sela, okolina Raške. Ispao si 

Link to comment
14 minutes ago, porucnik vasic said:

Чибуковац бате није околина Рашке.

Nego Kraljeva. Kakve veze ima Čibukovac sa njim?

Link to comment

Па ту је рођен ишао у школу. Заиграо за Будућност у Конареву.  Зчачи човек је из Краљева.

Link to comment
3 minutes ago, porucnik vasic said:

Па ту је рођен ишао у школу. Заиграо за Будућност у Конареву.  Зчачи човек је из Краљева.

Iz Konareva. Karao sam mu komšiku. Do Konareva ide bus. Ibarska magistrala, od Kraljeva prema Raški. Jednom mi pobego zadnji bus. Najebao sam ga

Link to comment
4 hours ago, Real sa Nišave said:

Iz Konareva. Karao sam mu komšiku. Do Konareva ide bus. Ibarska magistrala, od Kraljeva prema Raški. Jednom mi pobego zadnji bus. Najebao sam ga

Бате, ем си глуп ем порилично безобразан.

Link to comment
36 minutes ago, porucnik vasic said:

Бате, ем си глуп ем порилично безобразан.

Zato si ti akademski nacitan, al te to ne sprecava da nekom sunes ovako javno da je glup i prodjes nekaznjeno. 

 

Oduvek smo vam bili i bicemo kost u grlu, i crvenima i crnima :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...