Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Tako sam cuo,daj boze da nije tacna vest!

Cuo sam i za mesto sportskog direktora kome je ponudjeno,znace se za 4-5 dana!

Edited by martick
Link to comment
Sutra nazolst nisu cista posla,namesta se da Proleter dobije,pouzdani izvori!
Koja logika da nameste da dobije Proleter? Sta ce njemu bodovi? Da si reko kontra pa i da poverujemo... Ovako ako razmislis logicki nidje veze
Sto bi neko bacao pare....

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Sta znaci “rekli su ti u poverenju”?

Da ti sto su mi rekli to ds oni “mute nesto”,meni je rekao prijatelj koji je u fudbalu a nema nikakvih dodirnih tacaka ni sa nama ni sa Proleterom!

Link to comment
17 minutes ago, Vatrogasni Dom said:

Eto dokaza ono sto tvrdim decenijama...da se sve zna unapred i pre pocetka sezone.

 

Dajte ljudi ako se zna makar da  uzmemo/uzmete pare na kladionici. A ne ovako da vodimo abrove jos na svoju stetu. Npr ne daj boze izgubimo jer jbg desi se, ovi objektivni prestonicki novinari bace pogled na forum sta se pise I eto nas u svim novinama kako stelujemo rezultate i  ostala sra*a.

Link to comment

Ja bi bio bogat da znam rezultat, znam samo da se kod nas namesta.

Samo opet kazem nek prodaju nek rade sta hoce, ali na kraju nemoj ko nekada, "zafalilo nam bod-dva".... Ima neko ko i pamti.

Edited by Vatrogasni Dom
Link to comment
On 8.11.2018. at 15:54, Vatrogasni Dom said:

Inace teren malo losiji, Vosin Karadjordje. 

Gledajte rts1 sad ce malo o nama i nasem klubu!

 

Malo losiji? U ovom trenutku to je najgori teren u ligi, vidjao sam ravnije katune sa vise trave u najzabitijim kamenjarima Crne Gore. Kriminal je prema igracima da se uopste igra na onakvoj oranici ali me ne cudi da igraju tamo s obzirom na kompoziciju tima i nacin igre Proletera. Mozete da se pobijete s njima pa ko pregura, da se igra bilo sta smisleno na onom cudu nema sansi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...