Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

7 hours ago, Real sa Nišave said:

Ne vidim zasto bi menjao Todorovskog?! U defanzivi je mnogo bolji od Aksentijevića, a u ofanzivi jednako prisutan kao Aksentijević. Mislim da je Todorovski bolje rešenje.

Drugo, dajem prednost Borivoju pre Žileta. Bolji je na lopti i više učestvuje u igri. Kad se vrati Ziletu lopta unazad, sve nas hvata grč :D

Drina je kičma tima. Cakiju je priblem defanziva, kao i Stanisavljeviću. Uvek imamo igrača manje na sredini kad je protivnicki tim u tranziciji. Čim brzo prebace loptu na našu polovinu, igrač koji treba da pokriju Caki ili Stanisavljević je slobodan i pravi višak na našoj polovini. Taj problem ima i Grbić.

Lalatović igra na čoveka, pa je Grbić prinuđen da juri svog do našeg kaznenog i tu dolazi do ogromnog trošenja. To je i rekao upravi pre neki dan, na njihovo bockanje kad će da go.

Odgovorio im je da on ne može da igra Lalatovićevu defanzivu.

U opšteno, nama je i dalje problem staromodan stil koji forsira Lalat. Ovakav fudbal se ne igra više, odnosno igra na čoveka i presing. Grbić, Caki, Babić i Stanisavljević nisu igrači koji će 90 minuta da trče gore-dole, drugo kod Lale nema pozicione igre i preuzimanja, pa imamo situacije kao protiv Partizana - da je Grbić više bio kod nas u kaznenom, a Stane u njihovom kaznenom sa dušama u nosu jer umesto da se preuzimaju igrači, svako je jurio svog.

I dalje tvrdim da osim motivacije i energije, Lala ništa drugo nije doneo.  Pozitivno je sto je napravio koheziju između terena i publike, a i stegao upravu. Plate su na vreme, pesma na treninzima. 

Da se vratim na teren...

I dalje imamo rupe između linija, isti onaj prazan prostior,  one rupe koje su bile i kod Recka, a pre toga i kod Dmitrovića. I to je ta stara škola fudbala koja je prevaziđena.

Ako posmatrate njegove treninge, oni su isti mesecima. Dakle, nema ideje, vec samo igra na dva gola uz jaki presing.

 

Sa ovakvim timom mi bi trebali da meljemo, ovako dobijamo na suvi kvalitet.

Šteta samo sto smo potrošili Stanisavljevića. Juče je pušten u igru osam minuta pre kraja, a sa druge strane mali Leka sedi na tribine. Mozda su obojica cuvani za Dobanovce, ali... Mislim da imamo više sreće, no pameti i dalje i da nas samo jak igracki kadar drži na drugom mestu.

 

 

Meni je Borivoje prosecan golman. Zile slabo ispucava pod pritiskom ali ne mora da znaci da nece da namesti nogu i glavu. Po meni je Zile duplo bolji golman a za dobre partije Borivoja je dosta zasluzna i odbrana.

Sto se tice stare i nove skole tu se ne slazem ic. Moderni fudbal zahteva igru u oba pravca i zato sve koje pominjes nisu niti ce napraviti neku karijeru. Pogledas Randjelovica i vidis kako se moze.

Sto se tice kvaliteta tima tu se slazem sa tobom. E da je Rastavac imao ovaj potencijal. Po meni je i Djumi bolje pripremao utakmice i posle Lalata ja bih ponovo doveo njega.

Opet ne moze da se zanemari motivacija i voljni momenat koji Lalat lepo nabudzi.  Opet isto tako usere sa cudnim resenjima za startnu ili izmene. Opet pa zna da dobija izgubljene utakmice i da psihicki pripremi ekipu pa me vise nije strah da cemo da prestanemo da igramo kada primimo ili damo gol.

Istina je da imamo jak tim ali i trenera koji maksimalno koristi tu snagu. Mozemo da pricamo da li bi neko vodio bolje ili ne ali ispred smo Partizana,  Cuke i Napretka koji imaju ako ne jacu onda bar ekipu slicnog kvaliteta i dve od tri ekipe su dosta uigranije od nase.

Link to comment

Будућност - Раднички Н.

Среда, 24.10.2018 14:00 - Дoбaнoвци - стaдиoн ФК Будућнoст
Делегат - Сп. радник: БАБИЋ Ратомир
Главни судија: ПИПЕР Петар
Први помоћни судија: ШУТУЛОВИЋ Милан
Други помоћни судија: ПЕРАНОВИЋ Драган
Четврти судија: МИНАКОВИЋ Ненад
Први додатни судија:
Други додатни судија:
Посматрач: ШИПЧИЋ Зоран
Супер контрола:
 
Radi svake eventualije :fantom:
Link to comment
On 22.10.2018. at 11:51, Vatrogasni Dom said:

Kad je tekma u cobanovci?

Ne volim što pišete tako. Podcenjujemo i omalovažavamo druge, a kada nas zovu prazilukovići ili Bugari, odmah se diže frka i proserava se kako nas mrze i ugnjetavaju. Nije na odmet poštovanje prema drugima pre nego što isto zahtevaš od drugih. Pozz

Link to comment
5 hours ago, ackonish said:

Ne volim što pišete tako. Podcenjujemo i omalovažavamo druge, a kada nas zovu prazilukovići ili Bugari, odmah se diže frka i proserava se kako nas mrze i ugnjetavaju. Nije na odmet poštovanje prema drugima pre nego što isto zahtevaš od drugih. Pozz

Ja se ne vredjam za bugari nek nas zovu i bugari su pravoslavci :) Zajebano sto ovi njihovi nisu pravoslavci :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...