Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 hours ago, martick said:

Kokain,kokain to je prava stvar,Ziveo Lalatovic i Pablo Eskobar🤯

Lalatović je izuzetan momak i mislim da ovo nema veze sa vezom i da nema smisla ovo prozivanje. Decko je prosao kroz tezak razvod i dosta pati. Decu retko viđa i pre bih rekao da je tu srž problema.

Ovo u Kuriru je 100 posto naručeno iz kluba i toliko je nevesto urađeno da opet vraća onaj mucan ukus svega sto je naislo sa njima i sto je jedan od razloga sto je ovoliko publike na stadiou.

Sa druge strane, sam je kriv. Pred Rad ga nije bilo 4 dana na treninzima, sada se nije pojavio ni na utakmici. Par nas sa foruma koji dolazi da gleda treninge, zna koliko je neredovan na istima. Samo im je dao povoda za 1000to po redu sranje koje prave.

 

Link to comment

Salim se malo za “pesmicu”,sta radi u slobodno vreme njegova stvar!

Ali da se ne pojavljujes na treninge i utakmice to je bas nepostovanje! 

A trazis redovnu platu,sa druge strane drugi je...

Link to comment

Ako su nezadovoljni igraci i ako se nekako odrazava na atmosferu tima i rezultate onda je razumljivo.

Obzirom da rusimo sve klupske rekorde a da je za to potrebna i dobra atmosfera,  ne vidim ni jedan razlog za njegovu smenu.

Link to comment
On 4.11.2018. at 21:19, Real sa Nišave said:

Lalatović je izuzetan momak i mislim da ovo nema veze sa vezom i da nema smisla ovo prozivanje. Decko je prosao kroz tezak razvod i dosta pati. Decu retko viđa i pre bih rekao da je tu srž problema.

Ovo u Kuriru je 100 posto naručeno iz kluba i toliko je nevesto urađeno da opet vraća onaj mucan ukus svega sto je naislo sa njima i sto je jedan od razloga sto je ovoliko publike na stadiou.

Sa druge strane, sam je kriv. Pred Rad ga nije bilo 4 dana na treninzima, sada se nije pojavio ni na utakmici. Par nas sa foruma koji dolazi da gleda treninge, zna koliko je neredovan na istima. Samo im je dao povoda za 1000to po redu sranje koje prave.

 

Za boldovano te je slagao neko. U utorak pred utakmicu bio je na treningu u Nišu, a u beogradu gde su ostali do subote takođe je vodio treninge, a to mogu da tvrdim jer sam dogovorio da kolega iz beogradske redakcije poseti trening...  a na poslednjem u Nišu sam ja bio. Da znaš, on je ugovorom obavezan da vodi treninge svakog dana osim ponedeljka, te treninge propušta isključivo ponedeljkom. Tada je slobodan i kući je sa decom, sve u dogovoru sa klubom, tačnije i u ugovoru mu tako piše..  Nisi mi se dobro spremio Reale za ovaj ispit :) Ja verujem da nemaš lošu nameru, al ne veruj svemu :)

Link to comment
36 minutes ago, Dali_man said:

Kolko mi se povraca od ovih silnih hvalospeva za Pavkova. Sad mi ispadosmo budale sto smo ga cenili i postovali kao igraca dok je igrao za nas.

Ne brini, za par utakmica ce opet da pricaju da je drvo.

Link to comment
PROLETER - RADNIČKI N.
Petak, 09.11.2018, 18:00
Delegat: BLEČIĆ Vuk
Glavni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica
Četvrti sudija: BRDAR Ilija
Quote

Dalibora Manojlovića do sada pamtimo po lošem. Nije prvi put da otima od fudfbala, da “ubija” Radnički i da potom javno prizna da je ili morao tako, jednom u kafani u Knjaževcu u oči mi je to rekao, ili da to radi zato što je dobio takav zadatak.

http://www.plusonline.rs/sudija-dalibor-manojlovic-ponovo-po-ko-zna-koji-put-oteo-bodove-radnickom/

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...