Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Ovaj:

Borivoje Ristić, Đoša (Đorđević), Mijailović, Stanković, Todorovski, Bondarenko, Aca kapiten,  Slađa (Nikodijević), Ranđelović, Haskić (možda Mitrović ako se oporavi)

Link to comment
1 hour ago, ackonish said:

Ovaj:

Borivoje Ristić, Đoša (Đorđević), Mijailović, Stanković, Todorovski, Bondarenko, Aca kapiten,  Slađa (Nikodijević), Ranđelović, Haskić (možda Mitrović ako se oporavi)

 

Cenis da cemo od starta samo sa 10 igraca? 

Link to comment

Ristic -  Todorovski, Mijailovic, Bondarenko, Stankovic - Noma, Aleksa (kapiten) - Stanisavljevic, Babic, Randjelovic - Nikodijevic (Haskic)

Moze i Damjanovic da zauzme mesto u startnoj. Ne znam kako je odigrao poslednju utakmicu ali meni se on svidja kao igrac i treba mu dati vise prostora. Takodje mozda krene i Mrka zbog brzine ali ne bih se kockao da sam na Lalatovom mestu.

Aleksa igra zrelije ove godine tj. sto je odigrao i moze da pokrpi rupu u sredini. Ne igra kao Drinca i ne moze da ga nadomesti ali imamo mi mnogo oruzja koje mozemo da iskoristimo, bitno je da ne kiksa i bice dovoljno.

Bondarenko i Mijailovic verujem da ce zauzeti mesto stopera. Mislim da nisu mnogo slabiji tandem od nasih startnih stopera.

Kako god mi ove godine imamo jaku klupu i ovaj sastav to pokazuje. Ako se oporavi Grbic i Haskic dobro je ako ne opet mozemo mnogo cemu da se nadamo. Nikodijevic daje golove, Aca kapiten nece da izneveri, Damjanovic bi igrao startera u svim klubovima osim blizanaca i eventualno Cuke.

Link to comment

Da. Tako da je glupo sto se mraci pred utakmicu iz kluba, nema razloga, sem ako se nesto iza brda valja, a nema razloga. Daj da pobedimo ove pa onda moze ono klasicno da nije sramota izgubiti od Zvezde, nije sramota pogotovo na jesen, tu da skupimo pare od ulaznica i to je to, jbga...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Sto se tice sastava...ne verujem da ce Babic moci da igra,a  Noma koji jeste da je u losoj formi ali moze da odigra odlicno utakmicu u svakom trenutku.

Dakle pozadi bi trebalo da bude Bondarenko i Mijailovic stoperi  Stane i Todor bekovi(eventualno Aksentije da cuva Todora za zvezdy)  Sredina terena Noma,Ognjanovic i mozda Stanisavljevic ,po bokovima Lazar i Mrka  i u napadu Nikodijevic.To sve pod uslovom da sGrbic i Haskic ne budu mogli da igraju.Mislim da su jos startnoj postavi blizu Aca kapiten i Aleksa   koji mislim da je dosta napredovao....

Ps. I ovako oslabljeni imamo strasan tim....:kecman:

Link to comment
36 minutes ago, W.F.C. said:

Da. Tako da je glupo sto se mraci pred utakmicu iz kluba, nema razloga, sem ako se nesto iza brda valja, a nema razloga. Daj da pobedimo ove pa onda moze ono klasicno da nije sramota izgubiti od Zvezde, nije sramota pogotovo na jesen, tu da skupimo pare od ulaznica i to je to, jbga...

 

Pa meni i ne deluje da se nesto mraci, nego realno trener mora da skine pritisak nekako sa ekipe koja ce istrci sutra a nije odigrala zajedno u tom sastavu ni jednu utakmicu. Plus taj Proleter kuci u NS, uopste nije naivan.

No idemo na pobedu, sto bi vatrogasac reko GAZITM!

Link to comment
43 minutes ago, Boki Nis said:

Sto se tice sastava...ne verujem da ce Babic moci da igra,a  Noma koji jeste da je u losoj formi ali moze da odigra odlicno utakmicu u svakom trenutku.

Dakle pozadi bi trebalo da bude Bondarenko i Mijailovic stoperi  Stane i Todor bekovi(eventualno Aksentije da cuva Todora za zvezdy)  Sredina terena Noma,Ognjanovic i mozda Stanisavljevic ,po bokovima Lazar i Mrka  i u napadu Nikodijevic.To sve pod uslovom da sGrbic i Haskic ne budu mogli da igraju.Mislim da su jos startnoj postavi blizu Aca kapiten i Aleksa   koji mislim da je dosta napredovao....

Ps. I ovako oslabljeni imamo strasan tim....:kecman:

Kad sam pisao nije bilo najave za Babica da je povredjen. Verovatno ce mesto zauzeti Damjanovic u sredini i Randjelovic i Stanisavljevic po bokovima.

Iskreno se nadam ali iskreno da Mrka nece krenuti utakmicu. Moze on da iznenadi ali slab je u citanju igre ma komplet odbrana mu je diskutabilna.

Enigma je ko ce igrati pored Nome, Aca kapiten, Aleksa ili neko treci ???

 

Link to comment
1 hour ago, Vatrogasni Dom said:

Inace teren malo losiji, Vosin Karadjordje. 

Gledajte rts1 sad ce malo o nama i nasem klubu!

Koja je to emisija bila???

Link to comment

Bila reportaza, bio Acko(pr sluzba), igraci dodjosi, japanci :) navijaci(na slici). Akcenat se dao na tome da smo dobili navijacku grupu u spaniji. Nije lose za promenu.

Link to comment
14 minutes ago, martick said:

Sutra nazolst nisu cista posla,namesta se da Proleter dobije,pouzdani izvori!

 

Daj zakuni se, makar da se oparimo na ovu nemastinu

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...