Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 hours ago, pbg12345 said:

ajde da neko napise i ovo

posto vidim da je sad vec vecina nezadovoljna

ja naprosto ne verujem sta citam

 

samo da napomenem, apsolutno se ne obracam nikom direktno, jer da je tako citirao bih, imenovao, nego pisem o svom utisku koji se apsolutno razlikuje od vecine procitanog ovde 

 

meni nije jasno kako se zaboravilo sve dobro, ovo sto je bili napisao i kako smo dosli do maltene jednoglasnog stava da je miloje prevazidjen

 

do juce, ali bukvalno do juce nam je trener bila ona neotesana seljacina sa kojom smo ponizavani od kairata, a zatim sledece sezone bili nemocni protiv ludogoreca i sasula. nas je sasulo vise nadigrao nego napoli, apsolutno smo nemocnije izgledali u tom dvomecu i imali manje sansi za pozitivan rezultat.

a te sezone su u timu bili nezamenjivi madjionicari za kojima se sada kuka donald, le talek i kanga. doduse ovaj poslednji nije igrao dvomec sa talijanima, ali jbg sam je kriv za to. kad se prica o kangi valja uzeti u obzir i koliko nas je npr kostala ta njegova glupost. nemam ja nista protiv te trojice igraca, lep su trag ostavili i to u mojim ocima upravo tim redom: donald, le talek, pa na kraju kanga, ali valja sa malo realnosti posmatrati stvari, a ne romantizirati period i ljude od bukvalno juce kao da je nesto o cemu pricamo od pre 30 godina

 

У потпуности се слажем са тобом и видим да си "ставио дисклејмер" да се не обраћаш директно али морам изгледа да се појасним око Доналда. Нисам нигдје написао да се ради о незамјенљивом мађионичару или нешто слично. Ја сам говорио о томе да су нам срце тима била три играча који ове сезоне нису ту, објашњавао зашто играмо како играмо тренутно и како ниједан од везних играча које имамо не ради оно што је Доналд радио. Поента је да је он ту био три сезоне, а овдје се нападају играчи након три утакмице. Милое тражи праву замјену за њега и сматра да је то Чаушић. Зато га форсира са Крстичићем у средини.

Link to comment
+1
 
Meni ovo izgleda odlicno!
Plus jedan. Jedino je šteta što je lopta zaista prešla liniju. Bolje da nije, a da je sudija priznao. To bi bila sezona iz snova. Mada može i ovako.
Link to comment
7 minutes ago, Jozef K. said:
1 hour ago, MiddleClass said:
+1
 
Meni ovo izgleda odlicno!

Plus jedan. Jedino je šteta što je lopta zaista prešla liniju. Bolje da nije, a da je sudija priznao. To bi bila sezona iz snova. Mada može i ovako.

Sezona je iz snova, posto lopta nije presla :D

Link to comment

Veceras u 18:30 na Areni1 prenos Zvezda u Krusevcu

 

Moguc sastav : Borjan, Zule, Savic, Degenek, Gobelja
                           Bakula   Jovancic
                                   Ebisilio
                          Ben             Simic
                                   Pavkov

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...