Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

previse se njake, generalno uvek smo imali problema u domacim utakmicama nakon evrope, cak i protiv timova iz donjeg dela..

plus, ovaj tim nema ni 3 utakmice zajedno..

 

trece, partizan je onomad kao bio odigrao super protiv reala, pa je 3 dana kasnije naduvan sa 3-0 u derbiju...

mi nismo odigrali super ptoyiv napolija, al smo opet uspeli da ne izgubimo..

 

a bice prilike za naduvanje partizana, samo lagano :coffee:

Link to comment

Mislim da nam je potreban poraz/samarcina da bi se menjalo nesto. I bog te jebo, nikad da se desi. :D 

Men' se cini da je ono bio gol, ali Arena je ogavna na zilion nivoa, iritantno. Ne vidis da li je ofsajd, ne vidis da li je gol, ne vidis Ligu Sampiona. 

Link to comment

Синоћ нас је Партизан надиграо у сваком погледу и требало је да побиједе. Сад овако хладне главе, било би и боље да јесу јер бисмо се спустили на земљу и суочили са недостацима у нашој игри. 

Неко је горе већ споменуо али ваља поновити - нама су прошле сезоне осовину тима чинили Ле Талек-Доналд-Канга-Боаћи. И то након што су иза себе имали по сезону-двије у Звезди. Остали играчи који су стизали су се добро калемили на ту осовину и расли као играчи. Како су сви отишли (Боаћи се вратио), тим почињу да носе они који су се калемили и највише расли. И ту долазимо до проблема, јер ти играчи су готово искључиво одбрамбени, с изузетком Крстичића. 
Боаћи се вратио, Дегенек је сасвим добра замјена за ЛТЛ, али Милое још тражи правог насљедника Доналда а то мислим да у нашем ростеру немамо. Његова идеја је очигледно да је то Чаушић, али то засад не изгледа добро. Бакула и Вошин капитен нису уопште такав тип играча. Доналд је био прави капитен на терену, дефанзивно чврст са сјајном контролом лопте, Ајаксово дијете, поуздан у сваком тренутку кад има правог саиграча (Грујић, Крстичић). 

Мислим да нам је немање праве замјене за њега највећи проблем. 

Link to comment
7 hours ago, dragance said:

 Nešto je posredi u vezi sa Ebicilijem, nagadjam - ne znam, ali smrdi na nešto nefudbalsko. 

 

Ma dajte više prekinite sa tim teorijama zavere...juče jednostavno nije imao mesto zbog broja stranaca, vrv je bilo on ili Kafu i toeto. 

Inače, imalo je mnogo više logike da počne on nego Kafu, al pretpostavljam da se pokušava sa oživljavanjem Kafua, al dečko uopšte ne zna šta treba da igra.

 

 

Link to comment

Jebi ga, nisu teorije zavere. Više logike ima da Ebi počne nego Kafu.

 

edit: ne oživljava se igrač (koji je tek stigao) u najvažnijem meču sezone.

Edited by dragance
Link to comment

Mislim da ebecilio mora da igra makar zato što su ostali igrači koje tu imamo (izuzev melega) slični, prevashodno krila (mada ben može odlično da igra i centralno). Ebecilio je koristan i da se ostvari kontrola u igri, zadrži posjed.. Ili to ili da igramo sa 3 ja sredini (ove jače utakmice), jer u suprotnom uopšte nemamo balans između napada i odbrane

Link to comment
11 minutes ago, dragance said:

Jebi ga, nisu teorije zavere. Više logike ima da Ebi počne nego Kafu.

 

edit: ne oživljava se igrač (koji je tek stigao) u najvažnijem meču sezone.

 

I za jedno i za drugo se slažem.

Al za obojicu sinoć nije bilo mesta.

Link to comment
9 hours ago, harper said:

 

Bio sam ja u pravu i posle Napolija. Ne mozes u utorak da igras fudbal na jedan nacin a u nedelju na sasvim drugi. Ti si trenirao fudbal i jako dobro znas koliki deo treninga otpada na takozvano sticanje navika, uigravanje timskih kretnji do automatizma i rutine. Nema to veze sa protivnikom, neke osnove igre moraju da postoje. Protiv nekog se zatvoris, protiv nekog odigras ofanzivnije, ali to je do par igraca, taktike, posebnih zadataka. Osnova igre mora da bude tu a nama je osnova igre da damo loptu Borjanu koji treba da je hitne u sumicu. I stoperi, i bekovi, i vezni red se ne treniraju da iznose loptu pod pritiskom, zato biraju alibi resenja kad god protivnik izadje visoko i napadne nam presingom zadnju liniju. To ponasanje moze da bude ili igracki bezobrazluk ili strah od toga da pokusaju da rese presing zato sto nisu uvezbani da to rade.

 

opet sam se juce setio robija koji je insistirao da se igra fudbal, organizovano kroz posed i pas, bez zuvanja™ jako i nikome. bilo je to ruzno u pocetku, mucili smo se i trebalo je godinu i po dana da se to usvoji i da zalici na nesto. i tada smo zaigrali fudbal, iako smo imali 5 puta gori tim nego sad, i krs stanje u klubu generalno. sada je dosta zalosno videti kako bivamo nadigravani od 1 partizana, koji je kvalitetom izazvan™ u odnosu na nas, ali imaju neku ideju kako doneti loptu iz tacke a u tacku b, dok mi tu ideju nemamo.

Edited by Nikodije
Link to comment

Sto se tice Miloja i da li je realno dobar trener kako pokazuju rezultati u evropi ili ga kenja, nije to vise toliko ni bitno. Vrlo je verovatno da ce ostati do kraja ove sezone, i za ovu se premisljao dugo pa ne verujem da ce sad kad je usao u LS i dosegao plafon ostajati jos jednu jer bi rizikovao da upropasti svoj legacy, kao Dalic sto se zajebao i ostao posle SP. 

Dakle Milojevic je usao u LE i LS, zaradio bruku para, povecao koeficijent i prikupio dosta solidnih igraca, ucinio da popravimo infrastrukturu i vratimo imidz fudbalskog kluba a ne propale komunisticke firme. Svom nasledniku ce ostaviti mnogo bolji polozaj u svemu nego sto je on imao tako da je njegova misija poptuno uspesna pod uslovom da osvoji titulu ove sezone. Sto se tice ostatka sezone, izuzev derbija ocekuju nas utakmice gde smo ili nedorasli ili su nasi protivnici nedorasli pa kvalitet nase igre nece bitnije uticati na ocekivane rezultate. Ono najbitnije je iza nas i to je zavrseno uspesno, a sledeca bitna stvar je plej of i borba za titulu u njemu. 

Cini mi se da su se u klubu preracunali sa pojacanjima, previse je tu igraca, razbijen je homogen tim gde se znalo prvih 11, sada se apsolutno ne zna ni prvih 11 ni ko sta igra, Ben je cas u sredini cas na krilu, Krsticic nema pojma sta igra, njegov parnjak je cas Jovicic, cas Causic, cas Jovancic, ne znamo ko su nam prve izmene, Ebesilio nestao u svoj toj gunguli, Kafu nedefinisan, neki likovi su poptuno eliminisani (Srnic, Meleg, Jevtovic...). Ovo isto se desilo Grofu u drugoj sezoni kada je nakon sjajne prve pricao kako se zna tim i kako ce se dovesti samo 2-3 pojacanja pa su doveli 15 igraca i rasturili hemiju i kompaktnost koja je drzala tim. Ocigledno se muzu pare na transferima pa je pozeljno da ih je sto vise. U svakom slucaju ne treba brzo zaboraviti uspehe koji nisu mali zarad nekih nerealnih zelja za nekim novim i vecim uspesima. 

Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

Sto se tice Miloja i da li je realno dobar trener kako pokazuju rezultati u evropi ili ga kenja, nije to vise toliko ni bitno. Vrlo je verovatno da ce ostati do kraja ove sezone, i za ovu se premisljao dugo pa ne verujem da ce sad kad je usao u LS i dosegao plafon ostajati jos jednu jer bi rizikovao da upropasti svoj legacy, kao Dalic sto se zajebao i ostao posle SP. 

 

 

licno verujem da bi ga terza sutra smenio kada bi to moglo da prodje bez odijuma zvezdaske javnosti™ koja je jos opijena plasmanom u ls. miloe je pomogao zvezdi da raste u trenutku dok je bila apgrejdovani cukaricki, a sada je on prepreka daljem rastu i razvoju. nadam se da na leto sledi razlaz

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...