Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Malo se idealizuje Donald. Imao je on i te kako losih nastupa i partija i sa pravim saigracima. Dobar je on bio kod nas, ali ne treba to sad romantizovati. Da je bio idealan ne bi otisao u donji dom turske lige...  

 

Nas vezni red ima kvalitet, ali nema jos uvek jasnu definiciju sta se od njega zeli. Causicu su ove 3 utakimce za redom vise odmogle nego pomogle jer je em ubio sebi samopouzdanje, em kod navijaca dobio status glavnog preplacenog balvana. Ebisilio svakako treba da igra i izvesno je da bi juce vise znacio od ostalih stranaca. Milojevic je lose birao, opet je srecno prosao. Nadajmo se da ce se opametiti. 


Ipak, mislim da je kod nas juce vise problem bio u pristupu mecu i koncentraciji. Izduvali smo se protiv Napolija, pola igraca je delovalo pogubljeno, a pola nije moglo da stoji. Marin je delovao kao da je mamuran, Ben je na celo leto vezao i putovanja i utakmice za reprezentaciju, Krsticic je opet bio uzasan, krio se ko Bomba jr. u najboljim danima,, Causic jos gori, jer se nije krio, a bolje da jeste  itd. Potcenili smo Partizan, koji je izasao muski i visokim presingom nas potpuno iskljucio iz utakmice (iskakanje Jankovica je potpuno iznenadilo nasu odbranu). Igrom i sansama su zasluzili pobedu, al na njihovu zalost ne pobedi uvek tim koji je bolje izgledao na terenu. Imali smo bukvalno 2 sanse (ovu gde je Boaci lepo trznuo glavom i pre toga Ben kad je ostao sam u 16 pa lose sutirao u Stojkovica) i to nisu bile one ciste. S druge strane, nasi igraci su bili daleko od lopte, desavalo se da predaju istu pa ne nastave kretnju, a Partizan je svoje mane lepo krio. Npr. Markovic nije ni jednom dosao u situaciju da iznosi pa da se nadje pod pritiskom, vec je sve to islo na Valijentea itd. 

 

Mi smo slican derbi odigrali i prosle godine posle Krasnodara, samo sto je Partizan bio 100 puta gori nego sinoc, delom sto su i oni igrali LE, a delom i sto je Djukic ocito mnogo slabiji motivator od Batice, iako mi deluje da im je ekipa bila za nijansu jaca tada nego sada (ako gledamo individualni kvalitet). 

 

Nema prostora za neko globalno nezadovoljstvo, ali lampica mora da se upali, jer je mozda i po prvi put pristup bio skandalozan, a to ne sme da se desava sta god da je razlog... 

 

Idemo u Krusevac da odigramo zaostalu, pa nam dolaze Lučani, pre Pariza. 

 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Apollo Creed said:

Daj prekini da lupetaš...

 

ne vredjaj pametnije od sebe, nego budi koristan - izbaci nam slike trenera, potencijalnih zamena za bata miloja

Link to comment

prvu utakmicu u sezoni smo odigrali 11. jula u sledecem sastavu

 

prva.jpg

 

juce, 23. septembra smo derbi poceli u sledecem sastavu

 

derbi.jpg

 

dakle, za 75 dana milojevic je imao 17 utakmicu (svaka na 4,4 dana u proseku). ni jednu nije izgubio, iako je (sto se iz prilozenih sastava moze videti) usput promenio pola tima. saldo nakon tih 75 dana je plasman u ls, bod u prvoj utakmici grupne faze i prvo mesto na tabeli nase lige. 

 

kad se ovako podvuce crta, ja sticem utisak da je milojevicu primaran rezultat koji je i ostvario. a ocekivanja da se uz ovako gust raspored i ovu kolicinu dolazaka i odlazaka igraca usput postavi i leprsava napadacka igra karakterisem kao nerealna i bezobrazna...

Link to comment
40 minutes ago, adasevic said:

Malo se idealizuje Donald. Imao je on i te kako losih nastupa i partija i sa pravim saigracima. Dobar je on bio kod nas, ali ne treba to sad romantizovati. Da je bio idealan ne bi otisao u donji dom turske lige...  

 

Nas vezni red ima kvalitet, ali nema jos uvek jasnu definiciju sta se od njega zeli. Causicu su ove 3 utakimce za redom vise odmogle nego pomogle jer je em ubio sebi samopouzdanje, em kod navijaca dobio status glavnog preplacenog balvana. Ebisilio svakako treba da igra i izvesno je da bi juce vise znacio od ostalih stranaca. Milojevic je lose birao, opet je srecno prosao. Nadajmo se da ce se opametiti. 

 

Не кажем ја да је Доналд ранг Тијага Моте, и наравно да је имао лоших тренутака, али оно што је он доносио екипи још увијек недостаје. То је била моја поента.

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

 

licno verujem da bi ga terza sutra smenio kada bi to moglo da prodje bez odijuma zvezdaske javnosti™ koja je jos opijena plasmanom u ls. miloe je pomogao zvezdi da raste u trenutku dok je bila apgrejdovani cukaricki, a sada je on prepreka daljem rastu i razvoju. nadam se da na leto sledi razlaz

 

Nema teorije, strucni stab je zakucan kao ekser dvanaestica. Milojevic je dobio sve sto je trazio od kadra, opreme, infrastrukture, on nema o cemu da misli osim o tome kako ce da formira tim. I forsiranje raznih igraca koji su dovedeni da bi igrali je njegova odluka i njegov izbor, sutra da kaze bilo kome iz kluba da igrac X nema mesta u timu taj iz kluba bi samo slegao ramenima i okrenuo se. Napravili smo gomilu gresaka sa adaptacijom novih igraca jer je u pitanju profil koji ne pasuje onome sto smo (kao) igrali dok oni nisu dosli i sada to treba da se nekako dotera. Da li ce Milojevic to uspeti ili nece, ostaje da se vidi, evidentno je da su rezultati tu ali da igre nema ni u naznakama.

 

Sada nam ostaje jedno 50 utakmica od kojih smo u 5 izraziti autsajderi a u 45 izraziti favoriti, tako da ima vremena do sledeceg derbija da se vidi sta smo naucili iz svega ovoga.

Edited by harper
Link to comment
14 minutes ago, levi said:

u čemu je onda problem ako neko mora da igra, ako je to odluka trenera

 

 

 

Problem je ako cepas dva meseca i najbolji si igrac na svojoj poziciji a onda dodje lik koji je duplo gori igrac od tebe i posle tri dana postane zakucan kao starter na istim onim utakmicama za koje si doveden da ih igras. I pri tom demonstrira koliko nema pojma tako sto razjebe ekipu. Kakve veze ima da li procente od privilegovanih igraca na racun trecih lica ubira Terzic ili Milojevic, problem je praksa a ne to u cijim dzepovima zavrsi novac od te prakse.

Link to comment

Preteruješ.

Pride je Ebisilio zbog čovrede propustio par bitnih mečeva.

Bez Ebisilia smo igrali i protiv Trnave i Salcburga,pa smo uspeli.

Čaušić i Ebisilio su igrali zajedno protiv Radnika,oba sasvim dobro.

Protiv Napolija je Miloeva zamisao da počne Čaušić,uzeo je bod i to je uspeh ipak.

Na derbiju nije ni bila dilema Čaušić ili Ebisilio,već on ili Kafu.

Na premalom broju utakmica izvlačiš zaključak,videćemo šta će se dešavati dalje,ja bih sačekao sa nekim zaključcima.

Link to comment

gomilanje igraca je veliki problem, sto se i vidi.

 

dovedeno brdo igraca, posebno na krilnim pozicijama na kojima sada imamo ne znam vise ni ja koga...

meleg i jevtovic vise nisu opcije ni za klupu. po meni, velika je greska angazovanje kafu, marina takodje, iako je klasa, posebno posle zreba za ls.

takodje srnic i milic nisu prodati.

isto ne vidim smisao simicevog angazovanja osim ako je bas jeftin. causic i moze da prodje, recimo da ima potencijal.

sad imamo skup tim koji ce igrati domacu ligu, u ls tesko da neko od novajlija moze da impresionira i bude materijal za dalju prodaju. osim u kinu i ostale arabije.

takodje se ubija motiv kod ovih prekobrojnih, sto se sigurno odrazava i na atmosferu na treningu.

 

sacekati zimu, prodati bena, marina u kinu ili gde vec. kafuovu pozajmicu isto resiti. sredinu bi isto valjalo rasteretiti.

 

od pojacanja tu je vec ovaj mali slovak, terzica malog ukljuciti u prvi tim i dati mu ozbiljniju sansu i vec se moze reci da imamo i tim za narednu sezonu.

Link to comment
gomilanje igraca je veliki problem, sto se i vidi.
 
dovedeno brdo igraca, posebno na krilnim pozicijama na kojima sada imamo ne znam vise ni ja koga...
meleg i jevtovic vise nisu opcije ni za klupu. po meni, velika je greska angazovanje kafu, marina takodje, iako je klasa, posebno posle zreba za ls.
takodje srnic i milic nisu prodati.
isto ne vidim smisao simicevog angazovanja osim ako je bas jeftin. causic i moze da prodje, recimo da ima potencijal.
sad imamo skup tim koji ce igrati domacu ligu, u ls tesko da neko od novajlija moze da impresionira i bude materijal za dalju prodaju. osim u kinu i ostale arabije.
takodje se ubija motiv kod ovih prekobrojnih, sto se sigurno odrazava i na atmosferu na treningu.
 
sacekati zimu, prodati bena, marina u kinu ili gde vec. kafuovu pozajmicu isto resiti. sredinu bi isto valjalo rasteretiti.
 
od pojacanja tu je vec ovaj mali slovak, terzica malog ukljuciti u prvi tim i dati mu ozbiljniju sansu i vec se moze reci da imamo i tim za narednu sezonu.
E, jeste, treba u septembru da odustajemo od sezone, prodajemo najbolje i damo šansu mladima radi sledeće sezone. Važi™
Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

prvu utakmicu u sezoni smo odigrali 11. jula u sledecem sastavu

 

prva.jpg

 

juce, 23. septembra smo derbi poceli u sledecem sastavu

 

derbi.jpg

 

dakle, za 75 dana milojevic je imao 17 utakmicu (svaka na 4,4 dana u proseku). ni jednu nije izgubio, iako je (sto se iz prilozenih sastava moze videti) usput promenio pola tima. saldo nakon tih 75 dana je plasman u ls, bod u prvoj utakmici grupne faze i prvo mesto na tabeli nase lige. 

 

kad se ovako podvuce crta, ja sticem utisak da je milojevicu primaran rezultat koji je i ostvario. a ocekivanja da se uz ovako gust raspored i ovu kolicinu dolazaka i odlazaka igraca usput postavi i leprsava napadacka igra karakterisem kao nerealna i bezobrazna...

ajde da neko napise i ovo

posto vidim da je sad vec vecina nezadovoljna

ja naprosto ne verujem sta citam

 

samo da napomenem, apsolutno se ne obracam nikom direktno, jer da je tako citirao bih, imenovao, nego pisem o svom utisku koji se apsolutno razlikuje od vecine procitanog ovde 

 

ono sa cim se mogu sloziti da smo protiv partizana odigrali jako losu utakmicu, da bih zvezdu u evropi i pored boda voleo gledati u nesto drugacijem izdanju nego protiv napolija i da u zivotu nemam idole, pa tako ni miloja ne dozivljam na taj nacin

i tu se otprilike zavrsava sve negativno

 

meni nije jasno kako se zaboravilo sve dobro, ovo sto je bili napisao i kako smo dosli do maltene jednoglasnog stava da je miloje prevazidjen

 

do juce, ali bukvalno do juce nam je trener bila ona neotesana seljacina sa kojom smo ponizavani od kairata, a zatim sledece sezone bili nemocni protiv ludogoreca i sasula. nas je sasulo vise nadigrao nego napoli, apsolutno smo nemocnije izgledali u tom dvomecu i imali manje sansi za pozitivan rezultat.

a te sezone su u timu bili nezamenjivi madjionicari za kojima se sada kuka donald, le talek i kanga. doduse ovaj poslednji nije igrao dvomec sa talijanima, ali jbg sam je kriv za to. kad se prica o kangi valja uzeti u obzir i koliko nas je npr kostala ta njegova glupost. nemam ja nista protiv te trojice igraca, lep su trag ostavili i to u mojim ocima upravo tim redom: donald, le talek, pa na kraju kanga, ali valja sa malo realnosti posmatrati stvari, a ne romantizirati period i ljude od bukvalno juce kao da je nesto o cemu pricamo od pre 30 godina

 

ako je neko zaboravio, bozovic kakav god da je sto kao trener, sto kao "gospodin covek"  zaista bio pojacanje na zvezdinoj klupi, jer je zamenio 1 jebenog nenada lalatovica

 

rezultatski lalat nije igrao evropu i nije uzeo titulu

bozovic je uzeo 1 titulu, drugu izgubio na neverovatan nacin, a u evropi je u 2 sezone i 4 dvomeca uspeo proci neugodne maltezane

pomalo nestasni madjionicar kanga je u tom periodu ostao upamcen po crvenom kartonu na poluvremenu najvaznije evropske utakmice i time nas elimisao i iz tog i iz sledeceg dvomeca!

 

sa vladanom milojevicem smo uzeli titulu, dok u aktuelnoj sezoni vodimo na tabeli i to ako dobijemo zaostalu utakmicu sa napretkom, prilicno ubedljivo iako je prvenstvo tek pocelo

 u evropi smo odigrali 25 utakmica za sezonu i po, imamo garantovanih jos 5, nakon maltene 30 godina po prvi put prezimili u evropi, nakon maltene 30 godina po prvi put igramo ligu sampiona, po prvi put od uvodjenja le i ovog sistema takmicenja smo vezali dve sezone u grupama. izgubili svega dve utakmice, jedna od tih od protiv arsenala...

 

ove sezone smo izbacili proslogodisnjeg polufinalistu kupa uefa i igrali nereseno sa drugoplasiranom ekipom italije

usput nabili litvance ukupnim rezultatom 5:0, litvance koji su izbacili apoel 

izbacili smo spartak iz trnave i jako smo nezadovljni nacinom na koji je to uradjeno iako je to ovima jedini dvomec koji su izgubili ove godine u evropi, imaju skalp legije i anderlehta, redovnih ucesnika grunog dela evropskih takmicenja, ovi drugi po pravilu igraju i prolece u evropi

 

dajte ljudi, nemojmo se zajebavati

mi smo sa vladanom milojevicem preskocili za sezonu i po bukvalno tri nivoa igrice i sad kad smo dosli na najvisi nivo nismo zadovoljni sto pored bodova u ls usput i ne prskamo protivniku po faci

 

da, u medjuvreemnu pre samo 10 dana je bila utakmica sa radnikom, utakmica gde smo brutalno pregazili protivnika

jeste to radnik iz surdulice, na nasem stadionu, sa 10 igraca, ali ta utakmica je doigrana besprekorno. bolje bukvalno nije moglo

 

 

 

treba kritikovati, treba teziti boljem, ja zaista verujem da ovaj tim zvezde moze igrati bolji fudbal, ne samo protiv partizana, vec i protiv ovih najjacih evropskih ekipa u ligi sampiona, ali ajde da igracima koji su stigli ili bukvalno juce ili pre par meseci u klub i treneru koji nas je bukvalno preporodio i iz blata kairata (kako god da se zove naseobina u kazahstanu) za godinu i po doveo na svetla pariza, damo makar malo kredita i postovanja

 

nemam problem da citam kritiku igre milojevicevog tima, pogotov od nekog ko razume fudbal i ume da analizira, ali mi se bukvalno povraca od pisanaj tipa kako je zvezda prevazisla milojevica ( ej bre ko ga je to prevazisao? jebeni zvezdan terzic? delije sever? gospoda sa sa zapada? igraci (koje je uzgred on doveo na ovaj nivo) ? sta je to u zvezdi sto je zdravije od vladana milojevica? eventualno "velicina" kluba i slava koja je bila ostala samo u secanjima nas zvezdinih navijaca i pesmama ovih sa severa dok nas on zajedno sa igracima nije vratio na najvecu scenu), od raznih teorija zavere i slicnih sranja

 

 

pisite ljudi sta hocete, ali molim vas uzmite samo u obzir o kom klubu pisete, gde je taj klub bio bukvalno juce, gde je proteklih godinu io po dana i sta se to jedino sustinski promenilo u tom periodu, pa smo zato tu gde jesmo

 

dakle da je neko pre tri godine posle utakmica sa kairatom napisao da ce zvezda u medjuvremenu stici do ovde gde je sada, verovatno bi mu rekli da je lud

 

promenio se samo jedan covek i naravno menjali su se igraci, ali menjali pod njegovom kontrolom

pa je tako kanga od igraca koji na najvaznijoj evropskoj utakmici dobije crveni karton, postoa igrac koji na najvaznijoj utakmici zabije golcinu decenije, radonja od idiota koji jurca po splavovima i igra "za raju" zavrsi na sp i marseju, 1 slavoljub srnic, postane igrac koji daje vazne golove u evropskim utakmicama, le talek od zbunjenog igraca koji ne zna gde mu je mesto, postane "komadant druge najbolje odbrane le", donald zalici na jokanovica, 1 vujadin savic, ej vujadin savic u liniji sa stojkovicem i rodicem prima gol na svakoj trecoj evropskoj utakmici. krsticic, ben, boaci, jovicic, borjan, pa cak i pesic, pavkov, jovancic, simic, apsolutno svi igraju svoj najbolji fudbal u karijeri ili su blizu tog nivoa

ne bi me cudil;o da se marin vrati u reprezentaciju nemacke :fantom:

sve to apsolutno ne moze biti plod slucajnosti

ne treba zaboraviti da je ovo ogromnoj vecini igraca prvi nastup u ligi sampiona. da je pored ogromne fizicke i psiholoska istrosenost ogromna. pa kapiram da pola njih nije ni sanjalo da ce igrati ls. sta mislite jel bakula verovao do pre koji mesec da ce ikad biti starter u ls? ili jovancic dok je u nekoj 27 godini pre samo par meseci igrao za vojvodinu, nikad izasao sa srpskih livada tepiha, da li je on sanjao o ls?

ili degenek koji je pre tri meseca igrao u japanu? savic koji je u proslom mandatu sluzio za sprdnju u zvezdi koja je bila na nekoliko puta nizem nivou, da li je on i pomislio da ce biti kapiten zvezde u ls? borjan sedeci na kraju klupe ludogoreca ili braneci u radnickom iz nisa ili njegovom pandamu iz poljske, da li je on vec tada bio u msilima na golu u ls? simic iz druge lige svjcarske i brat gobelja su sigurno bili spremni kao zapete puske da se musema zatrese...

to je taj zvezdin super tim, tu su ti momci bili pre godinu, dve, a danas se od njih pojacanim benom koji  se grcevito borio za klupu olimpijakosa, kafuom koji je to isto radio u bordou, marinom koji igracina, ali trazi formu poslednh deset godina i vecina klubova u kojima je igrao je trazila nacin da ga se resi i naravno boaci, visak u kini, koji se vratio da igra tamo gde je igrao najbolj fudbal u karijeri, vidi cuda kod miloja u zvezdi, e to to je ta ekipa, kojoj je malo bod u ls, malo to sto su izbacili rbs koji nastavlja gde je stao prosle godine u le ili spartak iz trnave koji se posle zvezde vratio u pobednicki evropski niz i dobio vise nego solidni anderleht

zna pravi delija da je to sve kurac, ako zvezda ne sabije nejmara, mbapea i drustvo u njihovih 16, ali doci ce verujem brzo i taj dan, da oteramo prevazidjenog miloja, da nam dobri terza dovede nekog gospodina coveka, zvezdinog vojnika. ako lalat i grof budu zauzeti, jankovic sigurno nece biti. e tade cemo igrati fudbal! zakucace srce ponosno zvezdasko, kad se rastrcimo...

 

 

nego, ja takodje kao i vecina ne znam zasto je causic maltene ne nezamenjiv od kad je stigao. ako izuzmemo tu utakmicu protiv radnika, koja je bila jaci trening, on u mojim ocima nije pokazao nista. sa druge strane nekako em vise cenim u tom smislu misljenje zvezdine struke, em statistik kaze da je causic igrac koji je najvise pretrcao u prvom kolu lige sampiona

da se ja pitam uvek bi mi pre igrao ebisilio, koji mi je neverovatno simpatican od prvog dana, pogtovo sa onim svojim pozrtvovanjem i uklizavanjima u odbrani, sto mu je (ponovo) karakteristika od prvog dana u zvezdi

ali jbg, ne pitam se ja

mada se zaista nadam da ce igrati vec u krusevcu

apsolutno je trenutak da se promesaju karte i prilicno sam siguran da su toga svesni i milojevic i ekipa

tacno je i da ima visak igraca, pisao sam o tome onda kad su dovedeni marin, boaci, causic

ali to je pre svega zato sto nisu prodani milic i srnic, oni i eventualno jos jedan igrac (napadac) + penzionisani milijas i klinci zapravo i jesu jedini visak, za sve ostale ce biti mesta u rotaciji

zao mi je zbog milica, odigrao je na ivici svojih mogucnosti i nadam se da ce sto pre naci neki ok klub i "normalnu" ligu, gde ce biti zadovoljan

protiv napretka ocekujem i sumailu i gobeljica, hajdina, melega, jevtovica, stojiljkovica,verovatno i srnica, obavezno ebisilija. nece svi oni poceti utakmicu, ali ocekujem da pre svega ovi standardni dobiju odmor, a ovi pak priliku da se pokazu. takve utakmice ce u8jedno, pgotovo ovim domacim igracima biti i "kvalifikacione" za ostanak na prolece i status u zvezdi u 2019toj

da li ce iko od njih biti u stanju da bude nosioc igre ne znam, ali za rotaciju ce se sigurno neko nametnuti

a u 2019tu, pogotvoo od leta maltene sigurno ulazimo bez boacija, krsticica, bena, rodica, stojkovica, verovatno i savica, jovicica, borjana... svi ti igraci ce posle ls u "najboljim fudbalskim godinama" izvesno biti u prilici da otpisu najbolje ugovore u dosadasnjoj karijeri i sumnjam da ce i oni, njihovi menadzeri, a i dobri terza propustiti priliku da napune dzepove

to je jedan od razloga zasto je zvezdin terzin magacin vec sada ovako pun. drugi je onaj da budemo koliko je to moguce konkurentniji ovim alama iz grupe u ls. marin, causic i boaci svakako donose dodatni kalitet zvezdi i pretpostavljam da je ipak to glavni motiv za njihovo dovodjenje, a ne pranje para , posto za to postoje daleko efikasniji, jeftiniji i manje za javnost vidljivi kanali

Link to comment
59 minutes ago, triple_nippled said:

gomilanje igraca je veliki problem, sto se i vidi.

 

dovedeno brdo igraca, posebno na krilnim pozicijama na kojima sada imamo ne znam vise ni ja koga...

meleg i jevtovic vise nisu opcije ni za klupu. po meni, velika je greska angazovanje kafu, marina takodje, iako je klasa, posebno posle zreba za ls.

takodje srnic i milic nisu prodati.

isto ne vidim smisao simicevog angazovanja osim ako je bas jeftin. causic i moze da prodje, recimo da ima potencijal.

sad imamo skup tim koji ce igrati domacu ligu, u ls tesko da neko od novajlija moze da impresionira i bude materijal za dalju prodaju. osim u kinu i ostale arabije.

takodje se ubija motiv kod ovih prekobrojnih, sto se sigurno odrazava i na atmosferu na treningu.

 

sacekati zimu, prodati bena, marina u kinu ili gde vec. kafuovu pozajmicu isto resiti. sredinu bi isto valjalo rasteretiti.

 

od pojacanja tu je vec ovaj mali slovak, terzica malog ukljuciti u prvi tim i dati mu ozbiljniju sansu i vec se moze reci da imamo i tim za narednu sezonu.

o jebote

kao prvo prodaja igraca u kinu nije neka muka i zlo, vec premija i za one daleko bogatije od zvezde

a gde se to vidi prekobrojnost? vidi se odlicna atmosfera, nasmejanost i slicno

istina, uglanom vidimo ove sto najvise igraju, ali cisto sumnjam da je kod ostatka osim kod eventualno srnica bitno drugacija situacija

zvezda ima 27 igraca + milijsa, joveljica i terzica

milijas je zavrsio karijeru, joveljicu i terziu ce makar do proleca glavna briga biti omladisnka ls i verovatno trening sa prvim timom

od ovih 27, ako sto rekoh, prekobrojni su miic i srnic, tu su trojica golmana, dakle ostaje 22 igraca, nesto preko 2 po poziciji

to zvuci mnogo, ali i nije toliko, em je mnogo utakmica, em kao sto rekoh, otici ce dosta igraca na zimu/leto i to ovih sto su uglavnom u 11 u evropi, mnogo je bolje da igraci budu u klubu duze, makar i pola sezone manje igrali, nego da svake sezone pred prvenstvo sklapamo nov tim

popovic- stojkovic?, degenek, babic,hajdin/terzic-jovancic,causic,meleg-simic,jevtovic-stojiljkovic/joveljic

to je verovatno domaca osnova za 2019, naravno ne svi, ali otprilike to je to. plus jirka, verujem marin i na ovo ce se dovoditi stranci + sigurno neki povratnik, npr radonja :fantom:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...