Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, salerokada said:

Nisam pitao "jer" :)

Već sam se pitao koliko imamo utakmica bez poraza, jeR nam se jedan smeši u narednoj utakmici.

Ni govora, dobijamo lagano te preplacene zvijezde :fantom:

Link to comment
9 hours ago, salerokada said:

Nisam pitao "jer" :)

Već sam se pitao koliko imamo utakmica bez poraza, jeR nam se jedan smeši u narednoj utakmici.

Okej :D

 

Nismo izgubili od CSKA prosle godine... pa ti racunaj... u prvenstvu 9 pobeda i 1 neresen

 

Sto kaze gervasius... dobijamo u Parizu... kvota za 1-0 za Zvezdu je 60... da imam kucu.... :D

Link to comment

Ovako je izgledao susret na turniru u Cikagu 2010-e. Mugosa i Guma pisali po PSZ-u, tek sad nece znati sta ih je snaslo. 

 

RSB: Sasa Stamenkovic; Nikola Mikic, Slavoljub Dordjevic, Vujadin Savic, Nikola Ignjatijevic (Stevan Reljic, 88’); Darko Lazovic (Milan Jeremic, 46’), Savio (Nemanja Nikolic, 69’), Vladimir Bogdanovic (Milan Violtic, 46’), Cadu (Milos Trifunovic, 82’); Marko Mugosa (Branimir Subotic, 46’), Aleksandar Jevtic (Slavko Perovic, 70’)

 

PSG: Edel Apoula; Marcos Ceara, Zoumana Camara, Sammy Traore, Sylvain Armand; Claude Makelele, Christophe Jallet, Jeremy Clement (Jean-Eudes Maurice, 79’), Clement Chantome, Stephan Sessegnon (Adama Toure, 88’); Guillaume Hoarau (Mateja Kezman, 70’)

 

vQvk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

Link to comment
5 hours ago, Milosh76 said:

Okej :D

 

Nismo izgubili od CSKA prosle godine... pa ti racunaj... u prvenstvu 9 pobeda i 1 neresen

 

Sto kaze gervasius... dobijamo u Parizu... kvota za 1-0 za Zvezdu je 60... da imam kucu.... :D

Pa to, poslednji poraz je bio od CSKA krajem februara!

A u domaćem prvenstvu valjda u oktobru prošle godine!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...