Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kao i prošle sezone nakon utakmica u LE, užas u derbiju. Nikakva igra. Sredina ne postoji, trebalo je posle 20 minuta kafua da izbaci i ubaci Jovančića. Partizan konstantno sa igračem više na sredini, Krstičić niđeništa. Kao protiv Salzburga, više sreće nego pameti

Link to comment

Salcburg, Napoli i Partizan nisu pobedili Zvezdu iako su bili mnogo bolji.  Od prva dva tima se ocekivalo da nadigraju i pobede Zvezdu jer imaju kvalitetnije igrace, uigranije timove i bolje trenere od Zvezde.  S druge strane, Partizan je protivnik protiv kojeg je Zvezda morala da bude najmanje ravnopravna a ne podredjena.  

Link to comment

Ne igramo nista od pocetka sezone, bilo je jasno to vec neko vreme. Svaka motivisana ekipa koja moze da istrci protiv nas izbaci nas iz ritma ocas posla. Igraci koji su dovedeni poslednjeg dana prelaznog roka su prebrzo usli u prvi tim jer je Milojevica impresionirala utakmica protiv Surdulice, treba neko vreme da prodje da se pronadju s ostatkom ekipe. Ako Boaci i Marin moraju odmah unutra jer su kvalitetniji od konkurencije Causic je morao polako da se uvodi. Ne samo da je bio toliko uzasan danas da je zamenjen na poluvremenu, razbio nam je ceo manevar jer Krsticic nema pojma sta treba da radi i gde treba da trci.

 

Ebesilio jednostavno mora da igra svaku utakmicu jer mi nemamo drugog igraca njegovog profila. Ideja sa Benom iza spica je dobra za utakmice u kojima se branimo, nije za utakmice gde treba da osvojimo sredinu terena i aktiviramo krilne igrace i spica.

Link to comment

Posebno zabrinjava danasnja losa igra u odbrani.  Imam utisak da je polovina Partizanovih sansi dosla nakon pacerski gresaka nasih igraca i to ne samo odbrambenih.

 

Ja sam se pribojavao da ce tim koji je igrao protiv  Napolija lose da odigra derbi jer su se izduvali i fizicki i psihicki.  Da je izasao "B" tim, onaj koji je zapoceo sezonu u Avgustu, sa Lorencom i hrkljusima tipa Gobeljic, Milic, Srnic, Pavkov da bi odigrao cvrsce i organizovanije. 

 

Jos jedan oproblem je to sto je cetvrti centarhalf (Sumaila) stranac.  Zbog vec velikog broja stranaca u timu, kada god je neko od prve trojce stopera povredjen, kao veceras Savic, nema rezervnog stopera na klupi.   Da je Babic posle povrede na pocetku vecerasnje utakmice morao da izadje iz igre, Stojkovic bi presao na centralnog beka a Gobeljic zauzeo mesto desnog beka, sto bi bilo prilicno lose za ionako losu odbranu veceras.

Link to comment

Mislim da Jovančić mora da počinje - nije on neki vrhunski kvalitet, ali stabilniji je i od jovičića i od čaušića. Plus, bojim se da i formacija mora da se mjenja, potpuno smo van balansa, imamo odbranu i napad, sredina ne postoji

Link to comment

kratka analiza, igrali smo k'o kurac.

 

delovala je cela ekipa nikako, bez volje, snage, ma nista.  ne znam sta ce nam toliki igraci kad se ne koriste.

za ovo nase domace prvenstvo, ukljucujuci i ovaj derbi, posebno sto se igra posle ls, utakmice u kojoj se ekipa bas potrosila.

 

vezni red ebesilio, jovancic i jos jedan bi odradili sigurno bolji posao nego umorni krsticic i nesnadjeni causic

napred isto...koji ce nam stojiljkovic ako ne moze da odigra ni derbi.

marin ili ben je trebao da odmori. bilo je mesta ovde i za jevtovica ili srnica.

 

ono sto najvise brine je to da ne mozemo da stanemo na loptu, malo iskontrolisemo igru.

 

rezultat fantastican, sve ostalo za zaborav.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...