Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Па, скупа је зато што их је он увео у Лигу шампиона - једнима цена скочила, други доведени од пара које су зарађене. :lolol:

 

Немојте, људи, да се зајебавамо: ово је Милое направио - онако како је умео, од онога шта је имао и брзином коју нико није очекивао. Нећемо ваљда сада то у најбољој српској традицији да исполивамо говнима? У ствари, у традицији је да то урадимо када прођу успеси, ово је нешто сасвим ново: пљувачина док још траје. 

 

Наравно да је океј да се харпер љути због пицуљаштва, то је навијачки, плус човек очигледно има више информација него већина нас, али велики је пут од нервирања због неких одлука до незадовољства свиме овим што се дешава и искрено се надам да га још нико није преашао, бар не од нас са успешније стране брда. 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

48 minutes ago, Прслин said:

Па, скупа је зато што их је он увео у Лигу шампиона - једнима цена скочила, други доведени од пара које су зарађене. :lolol:

 

Немојте, људи, да се зајебавамо: ово је Милое направио - онако како је умео, од онога шта је имао и брзином коју нико није очекивао. Нећемо ваљда сада то у најбољој српској традицији да исполивамо говнима? У ствари, у традицији је да то урадимо када прођу успеси, ово је нешто сасвим ново: пљувачина док још траје. 

 

Наравно да је океј да се харпер љути због пицуљаштва, то је навијачки, плус човек очигледно има више информација него већина нас, али велики је пут од нервирања због неких одлука до незадовољства свиме овим што се дешава и искрено се надам да га још нико није преашао, бар не од нас са успешније стране брда. 

 

Niko ne spori da je sve ovo napravio Milojevic, napisao sam vec i stojim iza toga da boljeg takticara nismo imali na klupi mozda jos od Branka Stankovica. To ne opravdava nasu igru od pocetka sezone koja je jednostavno isuvise slaba za tim ovog kvaliteta. NIje uopste toliko stvar u utakmici protiv Napolija, gde se i nije moglo ocekivati Bog zna sta, mi smo sve jace utakmice ove godine odigrali bez igre, na hrkljush i Borjanova ispucavanja jako i nikome. Neka bude da mu treba jos vremena, videcemo za mesec dana kako ce sve ovo izgledati.

 

O protekciji za vojnike kluba, gardiste, Nasu Decu i grla za prodaju nema smisla vise ni pricati, kazem samo da sam se nadao da ce trener koji ima takva ledja kod navijaca igrati sa najjacim timom a ne da bude deo te stare. lose tradicije srpskog fudbala da prioritet imaju igraci na osnovu nefudbalskih kriterijuma. Muka mi je vise od toga, muka mi je od Terzicevih lazi, muka mi je od toga kakve su njuske ponovo pocele da se sire po Marakani, muka mi je zbog toga sto takve stvari nikada na dobro ne izadju.

Link to comment

Lepo je to čuti, no da se razumemo prosečnom Srpskom navijaču Zvezde ovo je najbolji period od Barija. I to jeste tako u množini i ovom građanstvu. 

Iskreno ako nas ne drknete sa bar 0-2 realno je bulja igra. 

Link to comment
5 hours ago, harper said:

 

Niko ne spori da je sve ovo napravio Milojevic, napisao sam vec i stojim iza toga da boljeg takticara nismo imali na klupi mozda jos od Branka Stankovica. To ne opravdava nasu igru od pocetka sezone koja je jednostavno isuvise slaba za tim ovog kvaliteta. NIje uopste toliko stvar u utakmici protiv Napolija, gde se i nije moglo ocekivati Bog zna sta, mi smo sve jace utakmice ove godine odigrali bez igre, na hrkljush i Borjanova ispucavanja jako i nikome. Neka bude da mu treba jos vremena, videcemo za mesec dana kako ce sve ovo izgledati.

 

O protekciji za vojnike kluba, gardiste, Nasu Decu i grla za prodaju nema smisla vise ni pricati, kazem samo da sam se nadao da ce trener koji ima takva ledja kod navijaca igrati sa najjacim timom a ne da bude deo te stare. lose tradicije srpskog fudbala da prioritet imaju igraci na osnovu nefudbalskih kriterijuma. Muka mi je vise od toga, muka mi je od Terzicevih lazi, muka mi je od toga kakve su njuske ponovo pocele da se sire po Marakani, muka mi je zbog toga sto takve stvari nikada na dobro ne izadju.

Замисли Станета буљу који против Сакија игра дефанзивно за Пиксијем, Дејом, Роијем, Дарком....

Edited by porucnik vasic
Link to comment
5 hours ago, porucnik vasic said:

Замисли Станета буљу који против Сакија игра дефанзивно за Пиксијем, Дејом, Роијем, Дарком....

 

nije za poredjenje. ova sadasnja zvezda je skup otpadnika i dok ne dodje onaj mali slovak, svi su tu jer su bili losi na visem nivou.

 

milojev uspeh je to sto je uspeo da im limitira slobodu u igri maksimalno. tj ludilo kod svakog od njih sveo na minimum. osim kange dok je bio tu :) 

verujem da se analizi protivnika i taktici posvecuje mnogo vremena i da svako od njih dobija striktne zadatke i sta sme, a sta ne.

 

do uspeha se doslo i uz malo srece koja je vise nego zasluzena. poklopilo se. sve to motivise sve da nastave da rade, jer vide da im se isplati.

 

da li bi doslo do gubitka samopouzdanja i raspada ekipe posle nekoliko punjenja u ls tesko je reci. i to je mislim glavni problem sto se nije uslo u malo otvoreniju igru sa napolijem.

opet, bunker protiv psg i liverpoola ne garantuje dobar rezultat. sto je jos gore. zabunkerises se i primis 5+ golova.

 

uzeli smo bod, to je vise od svih realnih ocekivanja.

ostale utakmice treba iskoristiti da se isproba gde je limit ove ekipe i sta je to potrebno da se podigne na visi nivo.

po meni glavni problem je kako doci u sansu za gol ili imati kontrolu igre neko vreme protiv redovnog ucesnika ls.

Link to comment
13 hours ago, harper said:

O protekciji za vojnike kluba, gardiste, Nasu Decu i grla za prodaju nema smisla vise ni pricati, kazem samo da sam se nadao da ce trener koji ima takva ledja kod navijaca igrati sa najjacim timom a ne da bude deo te stare. lose tradicije srpskog fudbala da prioritet imaju igraci na osnovu nefudbalskih kriterijuma. Muka mi je vise od toga, muka mi je od Terzicevih lazi, muka mi je od toga kakve su njuske ponovo pocele da se sire po Marakani, muka mi je zbog toga sto takve stvari nikada na dobro ne izadju.

 

Остарисмо надајући се да ће то да се промени и у Звезди и у Србији. Али, ето, уместо да га излечимо пре скоро двадесет година тај сифилис душе постаде ендемска ствар. 

 

Скоро увек су се такве њушке мувале око клуба. Па, такве њушке су га и основале, а Џаја је лоповска колико и фудбалска легенда. Не браним такво стање, далеко од тога, чак нисам у стању ни да пристанем на њега и због тога сам и причао да нећу ићи на утакмице, али ме бар више не чуди што нам је директор Творзан, а заштитник Вучић. Срамота ме је, али ме не чуди. И због тога ме боли курац за домаће првенство које наизменично пакују нама и гробарима у зависности од тога који представник власти навија за кога. Међутим, Европа не функционише тако. Можда неко претколо са сличним провинцијалцима, међутим од једног тренутка креће нешто где се пикају само знање, муда и чука. Е, ту смо ми ове године успели и то не сме да се одузима ни Милојевићу, ни момцима који су били на терену. А да ће тај успех затровати разни мешетари и калкуланти, то знамо сви. Оно што се ја надам је да је успех превелики да би га потпуно усрали, типа наместили неку утакмицу или дигли кредит на још 50 милиона, а онда не подигли нови стадион. Све остало нас оставља у плусу. 

Link to comment

Ma, nervirati se zbog tih stvari je neproduktivno. To se, bojim se, bukvalno nikad nece promjeniti. 

 

Ali makar mozemo da uzivamo u cinjenici da smo u Ligi Sampiona. Nije ni to samo po sebi nesto spektakularno, i manji klubovi, a i slabiji timovi su je igrali. Samo sto smo mi cekali onoliko. 

 

No dobro, danas derbi. Ne mislim uopste da ce biti lako kako se neki loze, ne bi me iznenadilo da ovo bude jos jedna 0:0. Ali realno, morali bi da dobijemo. Zato sto jesmo jaci, i zato sto bi to bio, sto bi nas narod rekao, stejtment. Da stavimo do znanja da stvarno jesmo dosta jaci od [ne bas jake] konkurencije. 

 

Steta sto ne mogu svi stranci igrati, jebalo ih ogranicenje. Ali ocekujem svakako da Kafu ili Ebecilio pocnu, ako ne oba. Steta je koga god da ostavimo van protokola, ali neko ce morati. 

Link to comment
7 minutes ago, John Coltrane said:

 

Nicke 85 free list. Od jutros sljaka odlicno i HD i obicna Arena1.

 

Kako se nalazi taj Nick85? Kad odem u add on da instaliram sa koje ga liste instaliram?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...