Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

ja se zezam.....u suštini se slažem s tobom po ovom pitanju.  Mada opet,  to što se ja s nekim slažem ili ne slažem po pitanju bilo kog draft prospekta je nebitno, jer nemam mišljenje formirano na osnovu praćenja koledž fudbala ili gledanja filma, nego na osnovu onog što na netu čujem i pročitam od par ljudi koji to rade ( a koje cenim ) + na osnovu petominutnih season highlighta na YT. 

Link to comment

znam da se zezaš, ali red nalaže da do drafta detaljno ispljujemo svakog QB kog neće uzeti Jetsi, pa moram da vatam na volej baš svaki centaršut

Link to comment
9 minutes ago, omiljeni said:

znam da se zezaš, ali red nalaže da do drafta detaljno ispljujemo svakog QB kog neće uzeti Jetsi, pa moram da vatam na volej baš svaki centaršut

 

A kako ti se čine tvrdnje izrečene na podcastu na hrvatskom Sport Klubu, gde kažu da je Vilson najveći bust potencijal od svih QBova i da ga vide kao novog Džoni "football" Menzela :laugh:

Link to comment

Pa ok, ima Wilson i malo Džonija u sebi. Ali ako za nekog igrača kažeš npr "Džoni bez droge i alkohola", to je onda veoma ozbiljan kompliment

znam da se neće desiti, ali malo me uhvati neki nemir kad god pomislim da Jagsi mogu da uzmu Wilsona sa #1

  • +1 1
Link to comment

 

brate, pa ovog kudravog sam gledao svaki dan kad je bilo SP u Rusiji 2018 i tad sam video da imaju ponekad i epizodu o NFL, ali je onda on tamo nestao i više ga nikad nisam ni video ni čuo

 

Subscribe GIF by memecandy

 

 

 

Link to comment
 
brate, pa ovog kudravog sam gledao svaki dan kad je bilo SP u Rusiji 2018 i tad sam video da imaju ponekad i epizodu o NFL, ali je onda on tamo nestao i više ga nikad nisam ni video ni čuo
 
200.gif
 
 
 
Meni su oni mnogo zabavniji u prenosima nfl-a od ovih "naših".
Kome je do zabave...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

ja sam pred početak sezone u septembru uhvatio dal na tv ili na youtube naš SK podcast gde su 3 lika pričali o nadolazećoj sezoni i to je bilo skroz Ok emisija. Momak koji bi glavni voditelj je neki frajer sa frizuricom, bradicom, minđušom u obrvi, bio je i jedan kog sam (bar mislim da jesam) viđao da igra za Vukove i ne sećam se ko je bio treći, ali emisija je bila skroz gledljiva.

 

A ova 2 Hrvata kod kudravog mnogo seru kvake :D Zvuče kao da nisu ni gledali Wilsona nego su prelistavali naslove i tako to.

Stupanj težine njegovih protivnika je bio takav kakav je bio, ali to se desilo zbog korone. To leto pre sezone nije se znalo da li će se uopšte igrati college football. Jedna konferencija oće da igra, druga neće, treća bi i da igra i da ne igra, pa je počela sezona, a timovi su imali samo conference utakmice na rasporedu, tipa Alabama igra samo protv ovih iz SEC. A onda je bio problem jer BYU nije član konferencije i onda nisu imali protiv koga da igraju. Notre Dame je isto tim koji nema konferenciju, ali su oni blue blood program koji se odmah uvalio u ACC raspored, ali BYU je morao da sklepava raspored bukvalno usput, pa su umesto protivnika iz otkazanih utakmica uglavnom imali slabije protivnike, ali to je ipak bio raspored sa samo 2 utakmice protiv FCS protivnika. Bilo je tu i nekoliko ozbiljnih protivnika.

Ono što ovaj batica u lula puloveru nije rekao je da je Wilson bio starter i u 2018 i 2019. Te 2018 je kao true freshman uleteo umesto Magnuma i startovao sledećih 7-8 utakmica. A to se ne dešava baš često na BYU. Oni su mormoni i obično igrači najpre idu 2 godine da budu negde misionari i njihovi igrači su uvek najstariji na terenu, a i na draftu. Wilson je sa 18-19 godina postao starter tako što je nadigrao Tannera Magnuma koji je tad imao 25 godina. A onda je te 2 pre-covid sezone igrao i protiv Utah koji je bio kandidat za playoff i Washingtona, pobedio je protiv USC, pobedio je i Volse u gostima pred 95.000 ljudi.

Tako da Wilson ispunjava većinu i onih famoznih Parcelsovih old school uslova da draftuješ samo igrača koji je bio odigrao 30 utakmica kao starter, ima 22 pobede itd

Poređenja radi, Trey Lance je startovao 17 utakmica protiv 17 FCS protivnika. Mac Jones je igrao protiv tip top konkurencije, ali i on je startovao na ukupno samo 16-17 utakmica.

Šta još rekoše? Bogata familija? Familija nije bogata, nego su milijarderi. Postoji čak i potencijalni sukob interesa jer je mamin brat osnivač i vlasnik kompanije koja je 1 od sponzora Jetsa. :D

Ćale mu je igrao linebackera na Utah. Zach je odrastao i ceo život bio veliki Utah navijač i to što je igrao za BYU je kao kad klinac koji navija za Barsu igra za Real, ili Partizan-Zvezda varijanta. Ali ovi ga nisu hteli, on je najpre bio commitovan za Boise State, pa je odustao i izabrao BYU da bi ostao bliže kući.

A njegov talenat je ogroman. Lawrence, Fields i Wilson, to su 3 igrača gde ti se otprilike uvek najviše sviđa onaj kog si poslednjeg gledao. I to ako negde pročitate da bi Jagsi trebali izabrati Wilsona sa #1 uopšte nije zajebancije ili clickbat ili hot take, već je to skroz legitiman stav imho.

Link to comment

Inače, Fields ima epilepsiju koja je pod kontrolom uz pomoć medikamenata i nije do sada uticala na njegovo bavljenje sportom, ali može biti i to razlog zašto je prethodnih nedelja znao da potone do 10. pika u projekcijama...

Link to comment

Bilo bi dosta lose za biznis da i #3 pick bude poznat. Verovatno je komesar zamolio Ninerse da ne pustaju informacije koga ce uzeti, pa se onda stvorio vakum u kom svako moze nesto da smatra.

Link to comment

NFL Network's Ian Rapoport and Mike Garafolo reported Friday that K.C. traded for Baltimore Ravens offensive tackle Orlando Brown, per sources informed of the situation.

The Chiefs traded their 2021 first-round pick (No. 31 overall), a third-rounder (94), fourth-round pick (136) and a 2022 fifth-round selection in exchange for Brown and a 2021 second-round pick (No. 58) and a 2022 sixth-round pick.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...