Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

ja sam juče malo gledao šta nude kladionice i čini mi se da mogu da se nađu stvari koje nude odličan value

Fields kao 3rd overall je +400 što treba probati, pa Lance da će biti draftovan posle 6.5 mesta, Parsons da neće ići u prvih 12, Horn kao 1st defensive player je veoma lep bet, Barmore za 1st defensive lineman je odličan value  (+800 ili +900, tako nešto), Owusu-Koramoah je isto odličan value za 1st linebacker (+600 čini mi se), može se probati i Etienne za 1st RB, Slatera kao 1st offenive lineman +300 što treba da se proba.

 

 

   
Link to comment

ja sam gledao na william hill

https://www.williamhill.com/us/nj/bet/football

 

Parsons je meni lično jedan od kandidata da ima ozbiljan pad. On je igrač kod koga je baš širok raspon evetualnih ishoda. Predviđaju da će on da ide tu negde 10-12, ali ne bih se iznenadio da padne u 20s. Sve zavisi kako će se namestiti draft. A kad bi već hteo da se kladim na njega onda bi uzeo +450 da će biti prvi defanzivac jer nije ni nemoguće da ode baš rano i to mi je bolje da se odigra nego da se rizikuje na -325 za 1st linebacker.

Paye mi je nekako čudan igrač, neke stvari radi fenomenalno, a u nečemu je baš slab i čini mi se da bi i on mogao da padne niže nego što se očekuje. A ko bi mogao da bude 1st defensive lineman, ako nije on? Na Philipsa sa +200 ne bih igrao, a Barmore sa +800 je očigledan izbor.

Horn i Surtain su otprilike 50-50 za 1st corner, pa je +240 na Horna odličan value.

Moehrig sa -380 deluje kao easy money za one koji vole da zategnu jako na favorite.

Pitts under 5.5 je -170 što nije loš bet. Slater under 10.5 je isto -170 što mi isto deluje kao skroz ok da se odigra.

Link to comment

Pre bih probao Pittsa over 5.5.Ako SF uzme nekog od ove dvojice za koje se priča da će da uzmu onda vidim da neko uskače na Atlantino mesto da pokupi Justina Fieldsa. Posle njih ostaju Bengalsi koji moraju uzeti OL ako misle da im Joe živ dočeka starost...i dok si rek'o keks, ode Pitts u Miami kao šesti pick. 

Link to comment

Moze Pitts da padne i do Dallasa do #10 ali Atlanta i Bengalsi su ozbiljna prepreka da se to desi. Sewell ili Slater nisu toliki upgrade u odnosu na Jonah Williamsa koliko Pitts donosi kad ga ubacis umesto Uzomah/Sample
Bice dobrih tackleova i u 2-3 rundi

Link to comment

Njima bi Pitts legao kao budali samar. On umesto Samplea/Uzomaha i automatski primoravas odbranu da umesto nickel igraju dime. Pittsa mora da pokriva cornerback inace ce ti uzeti 200 yards, a onda ce Mixon protiv dime odbrane da uzme 200 yds.
Plus ono sto je specificno za Bengalse, Higgins je mnogo velik WR i odlican bloker, Boyd na slotu je isto velik, Tate je ogroman. Tu ce moci da se trci odlicno. Pitts daleko od toga da je odlican blocker, ali nije ni los, a kad mu daju da igra protiv cornera njih ce da razvaljuje u run igri.
To otvara i playaction, a dosta timova nece imati dovoljno dobrih cornera da pokrivaju sve njih. Burrow ce da uziva ako se to desi. A tacklove neka igraju Jonah i Reiff.

Link to comment

Meni nešto što sam Pittsa gledao on mi ko WR.
E sad ne znam zavisi gde ode, ali njega bi bilo greota forsirati da blokira "jer je kao TE i to mora u NFL"

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Pitts je unicorn. 6-6 245 koji trci 4.45 i protiv cornerbacka ne dobija na snagu i velicinu, nego na route running.
A u run game moze solidno da blokira i ljude svoje velicine i ne mrzi ga da to radi ako bas mora, a tog cornerbacka koji je manji od njega za 50 pounds ce da oduva.
Megatron, ali jos malcice veci i jaci i samo zeru sporiji.

Link to comment

naslov na espn: San Francisco 49ers like five QBs as fit with No. 3 overall pick in 2021 NFL draft; will be Kyle Shanahan's call

:lolol:

 

Jones -300

Lance +230

Fields +700

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...