Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

A Fitzmagic?
A?
17 sezona
9 timova
[emoji869][emoji869][emoji869]

.... Shiit has hit the fan!


Sad videh, drago mi je zbog brade. Ima u njemu još dosta fudbala :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Promaklo mi da su KC potpisali Joe Thuney za 5/80. Ozbiljna lova ali i ozbiljno dobar igrač. Chargersi rade super posao, potpisani Corey Linsley i Matt Feiler. Posle sezone gde im je ofanzivna linija imala najlošiju ocenu po PFF ovo su baš pravi potezi.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Jetsi isprštali sinoć :cool:

 

Corey Davis 3y/37.5m

Prošle godine je imao odličnu sezonu, iako je bio dosta što se ono kaže ispod radara. Nešto malo ispod 1000 yards u samo 10-11 utakmica. top10 WR po PFF ratings u 2020.  Oni su prošlog meseca napravili spisak 101 najboljeg igrača u celoj Ligi, Davis im je bio #52 na toj listi.

Dečko je pre 4 godine bio top5 pick na draftu, tek napunio 26 godina, 3 najbolje godine će biti kod nas za relativno male pare. Ne sećam se da sam sinoć i danas video bolji potpis.

 

Carl Lawson 3y/45m

Odličan potpis. Tip igrača koji nam je trebao odavno. Mi ovakvog rushera nismo imali otprilike još od Johna Abrahama (koji je poslednji put igrao kod nas pre ~15 godina). Poput Davisa, igrač iz tog 2017 drafta, nema još ni 26 godina.

 

Potpisali smo i Jarrada Davisa iz Detroita. 1y/oko 5 miliona. 1st rounder iz istog tog drafta kad su bili i ova dvojica. Ja ga nikad nisam nešto mnogo voleo. Lionsi ga overdraftovali. Ako bude starter odličan potpis, ako ne bude starter onda će ići u rubriku meh potpisi.

 

Link to comment

Ma to treba pogledati kako je strukturisano.
Cenim da prve dve godine dobra kinta, a onda...
Ove godine se baš lepo vidi kakva sve "manevrisanja" mogu da se naprave sa salary cap-om

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Da, to se napravi da je ugovor defacto na 3 godine. Ostatak do 5. sezone služi da se smanji cap hit sad dok je rutavo. A onda su još dodali i 6. godinu da tu nariktaju da Trent prestigne Bakhtiaria po apy i kao bude najplaćeniji igrač u ligi.

Bakhtiari ima 23,000,000$ po sezoni, a Williams 23,010,000

U suštini zezanje i braging rights za Trentaru i njegovog agenta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...