Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Kakav crni popust. Opljačkali smo ih. Četiri pika ukupno.  Prva i peta runda ove godine i prva i četvrta runda sledeće godine. 


Pa ne možeš računati pika prve runde ove godine, to ja faktički swap, prava cena je pik prve runde za 2022. To je smešno za QB-a koji je u mnogim analizama svrstan kao 2. u ovoj klasi. Ninersi su platili Lance-a puno puno više, a upitno je ko će biti bolji posao na kraju.

MacCorkle u Patsima, matori govnar iskusno ga sačekao na #15, nije paničio i trošio pikove.
Link to comment
Novosti iz Green Bay-a... Rodgers je odbio restructure i tražio ekstenziju, nema dogovora već mesec dana iako su Pakersi ponudili ekstenziju. Tick plotens




Ozbiljan WTF

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Tu je pitanje šta je AR uopšte hteo da postigne sa ovim puštanjem priče u ovom momentu?

Pumpanje[emoji769] menadžmenta GB u ovom momentu?
Šta je cilj?
Šta zapravo on hoće?
Da ga trejduju?
Da biraju na draftu onako kako njemu odgovora?
Ne vidim kako bi bilo šta od svega ovoga bilo ostvarivo.

Merenje patke sa front office-om?
Good luck with that...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Синоћ сам остао на силу будан да видим шта ће бити са Филдсом. Одличан посао Чикага. Нови коуч, нови квотербек, одбрана јака. Дјелује да би могли бити забавни напокон.

Кајл Питс у Атланти се некако очекивао. Бруталан напад имају сад. Додуше причало се о трејду Хулија али сумњам. Биће run'n'gun football, а и ријешили су се оног баксуза на клупи.

То су два рукија која ћу баш пратити у НФЛ наредне сезоне.

Link to comment

Jaguari imaju dva pika u drugoj rundi, 33 i 45. Mislim da je vreme da ojačaju ofanzivnu liniju, može tu da se probere još uvek...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Jesam li ja lud ako mislim da je trebalo da Dzajantsi draftuju Fildsa juce u situaciji kada im je Danijel Dzouns prvi qb? Mozda ne kapiram dovoljno vrednost draft pikova koje su dobili ali mi deluje da su mogli da dobiju mnogo vise njegovim izborom.

Link to comment

Donekle razumem draftovanje Ja'Marr Chase-a od strane Bengalsa ali mislim da im je prvi prioritet morao biti Sewell i zaštita Burrow-a. Još jedna ovakva povreda jer ima lošu zaštitu i češaće se gde ih ne svrbi...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
Синоћ сам остао на силу будан да видим шта ће бити са Филдсом. Одличан посао Чикага. Нови коуч, нови квотербек, одбрана јака. Дјелује да би могли бити забавни напокон.
Кајл Питс у Атланти се некако очекивао. Бруталан напад имају сад. Додуше причало се о трејду Хулија али сумњам. Биће run'n'gun football, а и ријешили су се оног баксуза на клупи.
То су два рукија која ћу баш пратити у НФЛ наредне сезоне.
Da, Međedi vrh posao odradiše. Po meni, dobili su drugog QB na vrlo jakom QB draftu. Sledeće sezone ima da se posebno prate Jaguari, Medvedi, Bengali i Delfini... očekujem odlične sezone i preko 50% za sva 4 tima.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
5 hours ago, Jean-Luc Picard said:

@omiljeni

 

Kakav je ovaj Toney po tvom mišljenju. Vredi li druge polovine prve runde?

 

ja bih ga radije uzeo malo kasnije, u drugoj, ali nije to loš pick. pretpostavljao sam da vi želite Waddlea ali je on otišao dosta ranije i onda ste uzeli neke pickove plus Toneya koji može biti dobar igrač. igra u slotu i dobar je returner, opasan je sa loptom u rukama, nema 6-0 ali uopšte nije mali, veoma je dinamičan, ima i toughness, blokira dobro. Gatorsi su ga uglavnom koristili kao gadget igrača i zato ima dosta siromašan route tree, ali mislim da bi mogao da napreduje. npr ima dobru jerk rutu što . to je kao dosta slično kao whip ruta, ali se vrati na inside.

ono što mi se ne sviđa je to što je tek kao senior postao produktivan. kod WRs je to ogroman znak pitanja. a i problematičan je lik.

meni su i Elijah i Rondale Moore igrači koje bi uzeo pre Toneya. plus je ove godine WR klasa mnogo bolja kod tih malih inside igrača, pa i sa te strane pick i nije baš idealan jer će u 2-3 rundi biti dosta takvih igrača. pretpostavljam da je kod Gettlemana presudilo to što Toney ima i pristojan size.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...