Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

The Panthers added Sam Darnold in a trade with the Jets Monday, acquiring the former No. 3 overall pick in exchange for a late 2021 sixth-rounder and a second and fourth-rounder in 2022.

Realno je dobar trejd za oba tima. NYJ su se već opredelili za novog QB na ovom draftu a da nisu nikakva ofanzivna oružja dali Darnoldu, plus dve izgubljene godine pod Gejsom. Gori od ovoga ne može biti... a bolji, mislim da može biti mnogo.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk



  • +1 2
Link to comment
40 minutes ago, Frank Pembleton said:

Šta kaže[mention=9958]omiljeni[/mention]?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

ćutim :cry:

jbg, ovo se videlo da dolazi odavno i drago mi je bar što je otišao kod ovih da im bude starter, pa neka se bori.

 

Link to comment

Млад је још Дарнолд и сад му је прилика да се покаже а нема неког притиска, већ је одавно на листама драфт флопова. Џетси крећу испочетка и то је то.

Link to comment

Former NFL player Phillip Adams shot six people, killing five, Wednesday before later taking his own life, authorities in York County, South Carolina

 

Јеботе. НФЛ има баш доста ових трагичних сторија.

Link to comment

Ja sam njega gledao u Hjustonu i nisam primetio da je game changer kao JJ Watt. Dobar, ali ne vidim zasto bi neko potrosio 100 miliona za 4 ili 5 godine ugovora na njega. Od prvog pika u draftu se očekuje više.

Link to comment

Ali kad pogledaš kakvi sve igrači dobijaju bolje ugovore od njega. Bud Dupree, Leonard Floyd, Judon, Dee Ford i još 15-20 sličnih igrača dobijaju dosta bolje ugovore, iako Clowneyu nisu ni do kolena. Da je full zdrav on bi sigurno potpisao za 100 miliona i to lagano.

 

  • +1 1
Link to comment

Nisam ga pratio od kada je otisao iz Hjustona, a kada je otisao niko ovde nije lio suze za njim. Nice enough guy, can live without him je otprilike bio stav. Kao kroz maglu se secam da je trazio goleme pare koje nisu bile u skladu sa produkcijom, mozda me secanje vara. 

Link to comment

Ma on je bio odličan igrač i u Texansima, ali je fora da se od njega očekivalo da svake godine ima 15-20 sacks.

Dečko je bio superstar još kao highschool igrač, megasuperstar sve vreme na college i onda bio #1 pick na draftu i ljudima valjda nije bilo dovoljno da bude samo odličan igrač, nego je morao da napucava i statse.

A ovaj raspad Texansa je otprilike počeo kad su njega trejdovali za treću rundu u Seattle. :D

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...