Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Sve je moguće ove čudne godine tako da GB  osvoji SB nije baš tako neverovatno. Pošto si njihov fan, u ovom slučaju gledaš suviše kritički, ali meni Packersi stvarno izgledaju dobro i Rodžers mi izgleda onako baš opušteno a i atmosfera otkada je otišao McCarthy je mnogo bolja. Odbrana jeste slabija ali i  Chiefsima je recimo slabija pa...Sasvim realno mogu da NFC 1.pozicije ( još da se nisu malo izglupirali protiv Vikinga) a posle je sve moguće.

Link to comment

I ja sam njihov fan i ne izgledaju dobro,jedina prava pobeda je bila protiv NOS,koje smo uhvatili na krivoj nozi,prica se da Tomas zbog onih izjava Brisa oko rasizma vise ne prica sa njim i da je to inicijalna kapisla njegovog ponasanja ove godine,cini se da je i to zarad viseg cilja sklonjeno u steanu.Odbrana igra uzasno,zahvaljujuci Petinu koji se boji da ga sjebu pasom preko sredine,i naravno GM koji nije doveo nikoga da pojaca odbranu od trcanja a dao pare Lowriju uzasnom i Kirkseju koje u bolnici vise u zadnje 3 sezone nego na terenu.Takodje u napadu cim ekipa ima malo bolji passrush,odma problemi,ako read 1 ili read 2 ne prodju obicno napad propada,Tampa je to pokazala lepo.Ne vidim da ovaj tim  moze zaustaviti Mahomsa i ekipu ili NO u punom sastavu.Onakav poraz protiv Minesote koja u odbrani igra sa likovima sa ulice govori da se neke stvari nisu promenile od prosle sezone.

Link to comment

OK, onda vam želim da se prijatno iznenadite :D ( NO će podbaciti kao i obično kada zagusti, ne može to Bris da izgura, Tampa sa Tomicom je veći problem ako se srede)

Link to comment

Nije mi jasno dovodjenje AB na onakav hvatacki korpus,mislim svi znaju da ga je Brady doveo,zivi i kod njega u kuci,nisam siguran kako Evans i posebno Goodwin gledaju na sve to.Sad Arians hoce manje lopti da ide na njega.Zanimljivo.

Link to comment

Mali intermeco: na Netflixu ima dokumentarna serija Last chance U o Juco timu East Missisip Comunity colege. Odgledao prvu sezonu meni ono bas dobro. Opet ja sam laik po pitanju Nfl-a pa mozda boljim poznavaocima ne bude nesto.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Bogotac said:

Nije mi jasno dovodjenje AB na onakav hvatacki korpus,mislim svi znaju da ga je Brady doveo,zivi i kod njega u kuci,nisam siguran kako Evans i posebno Goodwin gledaju na sve to.Sad Arians hoce manje lopti da ide na njega.Zanimljivo.

Tu moze da bude varnica Arians ga nije hteo...Bice merenje patki sa TB

Link to comment

Pazi,wr su najsujetniji,Gudvin ceka lovu za nov ugovor,a ima uzasnu sezonu za sada zbog povreda,a ni trziste zbog SC nece biti neko,a i AB zeli jos jedan poslednji jak ugovor.

Link to comment
24 minutes ago, omiljeni said:
42 minutes ago, Frank Pembleton said:
Tu moze da bude varnica Arians ga nije hteo...Bice merenje patki sa TB

Kako znas da ga nije hteo?

Kroz manjak odusevljenja kad su ga doveli...

Ovo je jos od ranije....

 

"Yeah, it's not gonna happen," Arians said. "There's no room. And probably not enough money. But it's not gonna happen -- it's not a fit here."

"No," Arians said. When asked if it was because he didn't trust what Brown would do for the culture of the team, Arians said, "Yeah, I just know him, and -- it's not a fit in our locker room."

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
14 minutes ago, omiljeni said:

To su genericki odgovori za novinare. Ono gde se vidi sta trener stvarno misli o igracu je teren, a AB igra 80% snapova.

Ma da...

bas je ovo genericki...

"Yeah, I just know him, and -- it's not a fit in our locker room.

Sad kad su ga doveli naravno da ce da ga jasu....

Ali ti si pitao da li je bio protiv dovodjenja ne koliko snapova ce da mu da kad ga ipak dovedu

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Pa jbg ne funkcionise to tako "koji ce mi kurac al aj kad je vec tu onda neka bude starter"
Izjave iz marta o suspendovanom free agentu, koga boli uvo za to. Gluposti. Sta je on trebao reci? Znate, mi jedva cekamo da ga potpisemo cim istekne suspenzija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...