Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

1 minute ago, Jean-Luc Picard said:

Imam ja jedno pitanje za vas koji pratite koledž fudbal intenzivnije.

 

Koliko je stvarno dobar ovaj Trevor Lorens? Ja kad sam ga gledao par puta, to su bile sumanute statistike, ali fora je što u džepu uglavnom ima vremena da okrene jagnje na ražnju koliko dobru protekciju ima, a kad napokon baci fudbal, risiveri imaju po dva metra separacije u odnosu na protivničke DB-ove. To su stvari koje neće imati u NFLu bez obzira gde završi.

Odlican je Trevor, odlican! Od stanfordskog strebera nije bilo boljeg QB prospekta. Nije precizan kao Burrow recimo ali je svakako bolja verzija (i to dosta bolja) Justina Herberta. Kod vas je problem sto nemate WRe. Barkley ce svakako pomoci.... mozda i Evan, ako ga ne trejdujete. Plus i Justin Fields iz Ohio State je nenormalno dobar QB. 

 

Kad smo vec kod Herberta, ko ce da mi objasni kako je moguce da imamo toliko talenta u odbrani + jedan od boljih DCa, Herbert je, po PFFu - najbolji QB u NFLu na 3rd down, top 10 protiv pressure, top 10 protiv blitza, svaku utakmicu bar 2-3 50 yds dodavanja, a Chargersi su 2-5? Jbm ti srecu. 

Link to comment
27 minutes ago, mandingo said:

 Kad smo vec kod Herberta, ko ce da mi objasni kako je moguce da imamo toliko talenta u odbrani + jedan od boljih DCa, Herbert je, po PFFu - najbolji QB u NFLu na 3rd down, top 10 protiv pressure, top 10 protiv blitza, svaku utakmicu bar 2-3 50 yds dodavanja, a Chargersi su 2-5? Jbm ti srecu. 

  

On 2.11.2020. at 7:15, freakns said:

Chargersi su novi Falconsi

 

Link to comment
4 hours ago, teacher said:

 

i za sudije, ako uzmemo da su to svirali bradburyju 10 minuta ranije (leđa ka lopti, dodir sa hvatačem pre hvatanja).

 

to što je dosuđeno Bradburyu je bilo teško sranje. I još nekoliko puta su vas lepo ojadile zebre.

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Ne razumem zašto ovo ne odlože, pa SF nema sa čim da igra. I Packersi su oslabljeni ali će ih razvaliti, gubi smisao. Budale, umesto da su skratili sezonu da imaju višeslobodnih termina

Link to comment

cini mi se da je NFL odlucila, utakmice se igraju, makar ceo tim bio na covid listi... sve je vise timova sa jednim/dva/tri igraca na listi, i bice ih sve vise, pogotovo sto se velika vecina njih zarazila van football facilities. pored Ninersa i Texansi i Ravensi imaju probleme a pola lige ima makar jednog zarazenog... sreca je ta da jos nema outbreaka kao kod Titansa i iskreno se nadam da ga nece ni biti, ali uz ovakvo povecanje broja zarazenih, sanse da se ne desi novi outbreak su minimalne :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...