Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Hahaha, kakav kraj Arizona-Bafalo. Prvo Bafalo postigne TD na 35 sekundi do kraja i onda Hopkins uhvati 43 jarde hail Mary pas među trojicom odbrambenih...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
9 hours ago, radisa said:

P jbg, Bris ne igra posle tog starta...

 

Ja isto nisma video, sad sam se uključio, ovi kukaju o nekim rebrima i Brisu...

i moju pokojnu babu da pokupi jedan linijas, ni ona ne bi igrala u nastavku. ali to ne znaci da je penalty. 

 

Hopkins je car :hail: Billsi su idioti :isuse: stavi TE i WR da pomogne na Hopkinsu i Larryju kad znas da ide jump ball...

Link to comment
12 hours ago, freakns said:

Giantsi izgledaju sasvim dobro... nas ste trebali da naguzite, prodali ste prvu Eaglesima... kako god da bude zavrsena sezona, Judge je uradio odlican posao. odbrana je vec poslagana, hvataci i RBs su ti, fale 2-3 igraca linije i jbg, fali i QB

ovo je blast from past iz 2004. :D next stop, DJ dve titule i dva puta superbowl mvp

Link to comment
Šta smo na kraju zaključili za onaj body weight penalty protiv SF-a?
Najebao Dru dobro...New Orleans Saints' Drew Brees has fractured ribs, collapsed lung, source says prenosi ESPN
https://www.google.com/amp/s/www.espn.com/nfl/story/_/id/30331275/new-orleans-saints-drew-brees-fractured-ribs-collapsed-lung-source-says%3fplatform=amp

Bar ti nedelje oporavka a verovatno više s obzirom na godinu proizvodnje. Eto nenadano prilike da vidimo šta može Jameis u drugačijem sistemu...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk



Link to comment

slažem se da je dobro najebao, ali to i dalje ne znači da je hit bio nelegalan, a kažu da su neka od tih rebara bila slomljena i pre ove utakmice.

  • +1 2
Link to comment
slažem se da je dobro najebao, ali to i dalje ne znači da je hit bio nelegalan, a kažu da su neka od tih rebara bila slomljena i pre ove utakmice.
Ne kažem ni ja da je bio nelegalan, čak se vidi namera odbrambenog da izbegne kontakt... al treba zaustaviti telo od 150 kila u naletu. Nije Suh bio s druge strane srećom :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...