Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

nakon sto si procitao da bi Djetsi bili dark horse za SB u NFC, ti si nastavio da citas? voimjaoca... Ninersi i Zona ih nagnali sa po 3TD razlike... 
 
Shittsburgh je ozbiljan tim. Baltimore mora da smisli nesto, sa trckaranjem Lamara ce biti uvek uzbudljivi i interesantni i naguzice ih prva ozbiljnija ekipa u playoffu. postoji razlog zasto Aaron Brooks, Vick, Newton, RG III i slicni nisu nista osvojili. 
 
Ribice imaju odlicnu odbranu. Taman ono sto Tui treba. Voleo bih da zabodu playoff. 
 
Burrow je muuuuuuudonja. Tom Cinciju trebaju 2 solidna linijasa i oni su playoff tim sledece godine. Moracu da pogledam i Raiders-Browns, Bears-Saints, Vikings-Packers, ali to sutra. za danas dosta fudbala, treba malko prileci i odremati dok ne krene MNF pa da vidimo ima li sanse da Bucsi krenu 6-2...
 
Zašto bi gledao MinvsGB...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Zašto bi gledao MinvsGB...

.... Shiit has hit the fan!
 

da se osecam bolje nakon sto nas Giantsi oderu... odrase nas ko zeceve u prvom

Link to comment

Debelo je zakasnio Jones sa poslednjim pasom. Interesantna tekma ispade na kraju uz dosta srece u poslednjem drajvu. Mogli su Giantsi da dobiju ovo da Jones nije prodao loptu dva puta u najgorem maniru Jarreda Goffa. 

Link to comment

porodjajne muke jbt.... tacno kako je JLP rekao. bice Giantsi tu ceo mec i onda ce da zaseru na kraju.

 

ali mi pustamo prvo 4th and 5 jer lik ide na INT umesto samo da tackleuje hvataca, pa onda pustimo 4th and 16... na kraju dobijemo tako sto odbranimo pretvaranje za 2. 

 

ali 6-2, qq... ne secam se kada smo bili 6-2 :o 

Link to comment
2 hours ago, freakns said:

porodjajne muke jbt.... tacno kako je JLP rekao. bice Giantsi tu ceo mec i onda ce da zaseru na kraju.

 

ali mi pustamo prvo 4th and 5 jer lik ide na INT umesto samo da tackleuje hvataca, pa onda pustimo 4th and 16... na kraju dobijemo tako sto odbranimo pretvaranje za 2. 

 

ali 6-2, qq... ne secam se kada smo bili 6-2 :o 

niste odbranili vi, već kriminalna banda obučena u sudijsku odoru. 

Link to comment
4 minutes ago, freakns said:

ono je DPI za tebe, Maru i eventualno uzu porodicu Daniela Jonesa

 

Uz ogradu da nisam gledao utakmicu, planiram danas posle posla da gledam condensed verziju, čitajući komentare može se zaključiti da je fan baza Giantsa  baš ogorčena suđenjem, i to ponajmanje ovim na samom kraju. Kažu da se manjeviše celu tekmu navlačilo za TB. Par holding penalty-ja koji nisu postojali, neki lowering the helmet gde je igrač Tampe u stvari kriv, neki pick play koji nije imao veze s mozgom i tako...samo prenosim šta sam čitao. Neki svoj sud mogu dati tek večeras.

 

Da me ne razumeš pogrešno, apsolutno ne kukam, ovo je imho. bio idealan scenario....ostalo se u trci za TL ( čeka se kiks Jetsa :D ) a pri tom je odigrana odlična utakmica protiv veoma dobre ekipe, iz koje se mogu izvući pozitivne stvari.

Link to comment
30 minutes ago, freakns said:

ono je DPI za tebe, Maru i eventualno uzu porodicu Daniela Jonesa

 

i za sudije, ako uzmemo da su to svirali bradburyju 10 minuta ranije (leđa ka lopti, dodir sa hvatačem pre hvatanja).

Link to comment
21 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Uz ogradu da nisam gledao utakmicu, planiram danas posle posla da gledam condensed verziju, čitajući komentare može se zaključiti da je fan baza Giantsa  baš ogorčena suđenjem, i to ponajmanje ovim na samom kraju. Kažu da se manjeviše celu tekmu navlačilo za TB. Par holding penalty-ja koji nisu postojali, neki lowering the helmet gde je igrač Tampe u stvari kriv, neki pick play koji nije imao veze s mozgom i tako...samo prenosim šta sam čitao. Neki svoj sud mogu dati tek večeras.

 

Da me ne razumeš pogrešno, apsolutno ne kukam, ovo je imho. bio idealan scenario....ostalo se u trci za TL ( čeka se kiks Jetsa :D ) a pri tom je odigrana odlična utakmica protiv veoma dobre ekipe, iz koje se mogu izvući pozitivne stvari.

bio je nepostojeci helmet penalty. Brate uhvatio loptu, zaleteo se napred, sacekao ga safety, i Brate je inicirao kontakt. nista tu nije mogao safety da uradi a sudili su mu personal faul. ali to je penalty za 8yds kada su Bucsi vec imali first down. 

bio je DPI Bradburyja na Mickensu u end zoni, cist ko suza. Mickens ga pretrcao, ovaj ga povukao za dres. isto je bio na Bradburyja ka Evansu, kada Evans nije mogao da se okrene i ide na loptu od Bradburyja. da je Bradbury okrenuo glavu, ne bi bio penalty, ali ovde je igrao na igraca, ne na loptu.

Link to comment
3 minutes ago, teacher said:

 

i za sudije, ako uzmemo da su to svirali bradburyju 10 minuta ranije (leđa ka lopti, dodir sa hvatačem pre hvatanja).

i ako se izuzme da corneri Giantsa nisu jednom pogledali loptu tokom celog meca, vec imali par pass breaks tako sto su pruzali ruku prema hvatacu.

 

na ova dva poena Winfield je ispruzio ruku, lopta ga pogadja u ruku. start koji su corneri Giantsa imali celo vece. to sto ga je Winfield dotakao milisekundu pre lopte, nije nikako uticalo na igru. Bradbury je bio Evansu na putanji, nije uopste isao na loptu.

 

sad, ja znam da je to tebi potpuno ista situacija, ali pravila govore da nije, jbg... 

Link to comment
5 minutes ago, freakns said:

i ako se izuzme da corneri Giantsa nisu jednom pogledali loptu tokom celog meca, vec imali par pass breaks tako sto su pruzali ruku prema hvatacu.

 

na ova dva poena Winfield je ispruzio ruku, lopta ga pogadja u ruku. start koji su corneri Giantsa imali celo vece. to sto ga je Winfield dotakao milisekundu pre lopte, nije nikako uticalo na igru. Bradbury je bio Evansu na putanji, nije uopste isao na loptu.

 

sad, ja znam da je to tebi potpuno ista situacija, ali pravila govore da nije, jbg... 

 

lol

 

image.png

 

Link to comment

Imam ja jedno pitanje za vas koji pratite koledž fudbal intenzivnije.

 

Koliko je stvarno dobar ovaj Trevor Lorens? Ja kad sam ga gledao par puta, to su bile sumanute statistike, ali fora je što u džepu uglavnom ima vremena da okrene jagnje na ražnju koliko dobru protekciju ima, a kad napokon baci fudbal, risiveri imaju po dva metra separacije u odnosu na protivničke DB-ove. To su stvari koje neće imati u NFLu bez obzira gde završi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...