Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Odgledah MNF, kakav smeh od utakmice, malo je bilo neprijatno gledati poslednju četvrtinu utakmice i "igru" Jetsa. Teško će NE neće videti PO skoro, i njih je tužno gledati. Mislio sam da će se raspasti kada odu i Tomica i Bili ali ovo je baš slabo. Ako  Lawrence zezne i ne ode na draft biće džabe ovo tankovanje.

Link to comment

lici da ce Big Ben ipak igrati... dobro je, ionako je previse vec zarazenih...

 

a utakmica kola je Tua v Herbert, da vidimo kako ce ovi @mandingo da izgube ovaj put... Chargersi su lako mogli biti 6-2 umesto 2-6

Link to comment

Sad su ti Tuica i Herbert MVPs? Odustao si od T-Hilla i Dzimigule? :(

Btw jeste skontali kako je prosli vikend NFC dobio po nosu? Dal bese 1-5 vs AFC. Jedno brdo 2 univerzuma.
Lepo je neko rekao, Jetsi bi igrali bar finale konfe da su u NFC

Link to comment
Sad su ti Tuica i Herbert MVPs? Odustao si od T-Hilla i Dzimigule? :(

Btw jeste skontali kako je prosli vikend NFC dobio po nosu? Dal bese 1-5 vs AFC. Jedno brdo 2 univerzuma.
Lepo je neko rekao, Jetsi bi igrali bar finale konfe da su u NFC
Da da neko je rekao...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Zeka i Packersi osvajaju SB. Do kraja je mina samo možda u Indiani tako da očekujem broj 1 u NFC i odlazak u SB, jedino iz AFC mi se ne sviđa Baltimor ako dođe sa druge strane zbog njihovog stila igre.

Link to comment
48 minutes ago, arkonada said:

Zeka i Packersi osvajaju SB. Do kraja je mina samo možda u Indiani tako da očekujem broj 1 u NFC i odlazak u SB, jedino iz AFC mi se ne sviđa Baltimor ako dođe sa druge strane zbog njihovog stila igre.

 

Eh, kako ce da dodju Ravensi pored Chiefsa. Meni se cini tesko, mada bih voleo da gresim. Evo i Ben se nameracio da ponovo igra SB, nadam se (prastaj, Miljenko, i ja navijam za Pittsburgh, ali u NHLu, ovde ne podnosim Bena, pa mi teze ide :nema odgovarajuceg smajlija: ) da to nece biti slucaj.

Link to comment

Ja simpatišem Chiefse i mislim da će Mahomes da osvoji još bar 2 SB, ali nešto mi se čini ne ove godine. Jesu lagano dobili Ravense ali ako dođe do susreta u PO nisam baš siguran, meni je Baltimor oličenje zajebanog tima. A Stilersi mislim da mnogo bolje prolaze nego što igraju, isto sorry MIljenko  (realno im je Baltimor greškama poklonio pobedu). A, NFL je to, sve je moguće, pogotovo u AFC, a stvarno mislim da Packersi imaju dobre šanse u NFC ( da, gostuju i uvek neugodnom Detroitu ali ipak mislim br.1 i odlazak u  SB).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...