Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

9 hours ago, freakns said:

20 godina me nervirao u New Englandu.... sad mi ovde zivce kida

Nemoj da se sekiras, siso. Tomica ce dobiti NFC East tim u prvom kolu playoff-a.. Posle toga, ko zna. Znam da nemas obraz da se ogradis od govnara, samo te molim da ne glumis ovde. Stvarno nema smisla.  .l. 

Link to comment
6 hours ago, mandingo said:

Nemoj da se sekiras, siso. Tomica ce dobiti NFC East tim u prvom kolu playoff-a.. Posle toga, ko zna. Znam da nemas obraz da se ogradis od govnara, samo te molim da ne glumis ovde. Stvarno nema smisla.  .l. 

image.png.529d0842596deae412b7262c6cd1bd2c.png

Link to comment
5 hours ago, mandingo said:

Daj scenario. Ko ce ispred njih... Bears, Vikings, 49's, Panthers?

da bi dobili East teba da budemo 5.

znaci ispred Rams/Hawks/Cards, ko god bude 2. i 3.

 

a sledece tri su nam Cheifs, bye, Vikings... btw, nemojte se iznenaditi ako dobijemo Chiefse... nas su naguzili Saintsi x2, Ramsi, Bearsi i trebali su i Giantsi. sve cetiri ekipe imaju odlican DL. Chiefs not so much. znaci pederko ce da baca odlicno jer se nece usrati ko grlica i bice tekma na jedan posed, tamo ili vamo. a nadam se da ce i Marpet da se vrne. jbt, tri tekme vec propusta zbog concussion protokola. Giantsi mu bas dobro pomerili mozak

 

poslednje 3 su Atlanta x2 i @Lions, valjda cemo se docepati playoffa.... mada ko zna :( 

Link to comment
On 24.11.2020. at 15:27, mandingo said:

Daj scenario. Ko ce ispred njih... Bears, Vikings, 49's, Panthers?

 

ma sa onakvom igrom oni nemaju šanse ni protiv Grofova, a kamoli da zadrže prednost od pola ili jedne pobede u odnosu na ostale. Ima tu još dosta da se igra, Bears imaju tierbreaker pa su praktičnoTM samo 1 pobedu iza njih.

 

btw gledao sam sinoć Cowboyse protiv Vikingsa. Ono hvatanje Lamba za TD sam premotavao 20 puta. Kakva je to mačka, strašno...

a safety Wilson (#37) je mnogo zabavan igrač za gledanje. Daleko od toga da je neki top talenat (6-7 runda prošle godine, dugo na A&M bio rezerva Evansu iz Tampe i Wattsu iz KC), kod Jeffersonovog TD je odigrao očajno, ali je opasna štemalica. Obratite pažnju večeras. :)

Ukrao je Cousinsu loptu bukvalno iz ruku kod blitza, a nekoliko puta je bukvalno izuo Vikingse. I što je najbolje od svega, radi to kao poprilično undersized igrač :thumbup:

 

Link to comment

 

3 hours ago, omiljeni said:

 

ma sa onakvom igrom oni nemaju šanse ni protiv Grofova, a kamoli da zadrže prednost od pola ili jedne pobede u odnosu na ostale. Ima tu još dosta da se igra, Bears imaju tierbreaker pa su praktičnoTM samo 1 pobedu iza njih.

 

btw gledao sam sinoć Cowboyse protiv Vikingsa. Ono hvatanje Lamba za TD sam premotavao 20 puta. Kakva je to mačka, strašno...

a safety Wilson (#37) je mnogo zabavan igrač za gledanje. Daleko od toga da je neki top talenat (6-7 runda prošle godine, dugo na A&M bio rezerva Evansu iz Tampe i Wattsu iz KC), kod Jeffersonovog TD je odigrao očajno, ali je opasna štemalica. Obratite pažnju večeras. :)

Ukrao je Cousinsu loptu bukvalno iz ruku kod blitza, a nekoliko puta je bukvalno izuo Vikingse. I što je najbolje od svega, radi to kao poprilično undersized igrač :thumbup:

 

inace, Chicago sabija kako dobro igraju pa ce nas stignu evo samo sto nisu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...