Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

1 hour ago, omiljeni said:

pa zaustavili su sat neposredno pred snap i tu ide Steelers timeout

 

zar ne misliš da je onda trebalo dati kaznu za offside jer je u trenutku spajka Heyward ležao na terenu skroz tamo na mjestu odakle je krenula prethodna akcija, toliko je daleko ga ni nema u kadru?

Link to comment
Just now, pojmaš said:

 

zar ne misliš da je onda trebalo dati kaznu za offside jer je u trenutku spajka Heyward ležao na terenu skroz tamo na mjestu odakle je krenula prethodna akcija, toliko je daleko ga ni nema u kadru?

pa to ti i kažem. ne može biti offside kad je igra prekinuta pre tog snapa kad je Lamar spajkovao, zaustavljen je sat i skinut timeout steelersima

Link to comment
Dal-Phi, možda najgora tekma koju sam gledao.Teško je objasniti šta rade na terenu.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Šibanje kepeca, ali PHI uvek nađe način da dobije, to se piše.
Mada, ja bolje da ćutim...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Mada, ja bolje da ćutim...
 

 

A jes' vas preor'o Cook. Uzduž i popreko. Odavno nisam video onako nešto.

Link to comment
 
A jes' vas preor'o Cook. Uzduž i popreko. Odavno nisam video onako nešto.
Nisi gledao dva meča sa SF?
[emoji35][emoji35][emoji35]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
8 hours ago, valter said:

Dal-Phi, možda najgora tekma koju sam gledao.Teško je objasniti šta rade na terenu.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

 

Jetsi bi ostrugali i jedne i druge. Bili bi 6-0 u toj njihovoj diviziji.

Bears-Aints isto krš od utakmice. Jetsi bi bili dark horse za Super Bowl da su u NFC, realno.

Dallas treba da trejduje za Fitzaru i dobiće do kraja sve utakmici u diviziji 20+ razlike.

 

ali onaj free kick Cowboysa na kraju. :lolol: kad je Greg The Leg najpre deganžirao u vasionu pa se njih 20ak bacilo na gomilu. Da se čovek zapita koji sport igraju ovi, šta rade. Kao da igraju neki sport iz Australije.

Napraviću posle mrdalicu, to bi moglo da postane meme 

Najbolje od svega je što nakon premotaš i pogledaš play 3-4 puta, vidiš da su ovi to vežbali. :D Fassel stara kurva. Ne znam što su ga Ramsi pustili da ode, ali to im je bila greška.

Link to comment
6 minutes ago, omiljeni said:

Jetsi bi bili dark horse za Super Bowl da su u NFC, realno.

 

tenor.gif

 

Sviđa mi se ova ideja za Ficmagiju. Stvarno šteta da takav lik ode u penziju na ovakav način.

Link to comment

nakon sto si procitao da bi Djetsi bili dark horse za SB u NFC, ti si nastavio da citas? voimjaoca... Ninersi i Zona ih nagnali sa po 3TD razlike... 

 

Shittsburgh je ozbiljan tim. Baltimore mora da smisli nesto, sa trckaranjem Lamara ce biti uvek uzbudljivi i interesantni i naguzice ih prva ozbiljnija ekipa u playoffu. postoji razlog zasto Aaron Brooks, Vick, Newton, RG III i slicni nisu nista osvojili. 

 

Ribice imaju odlicnu odbranu. Taman ono sto Tui treba. Voleo bih da zabodu playoff. 

 

Burrow je muuuuuuudonja. Tom Cinciju trebaju 2 solidna linijasa i oni su playoff tim sledece godine. Moracu da pogledam i Raiders-Browns, Bears-Saints, Vikings-Packers, ali to sutra. za danas dosta fudbala, treba malko prileci i odremati dok ne krene MNF pa da vidimo ima li sanse da Bucsi krenu 6-2...

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...