Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

solidno izgledamo.

 

dve poprilicno sigurne pobede nad Packersima i Raidersima, sledi nam MNF u NY sa Giantsima. ako nekim cudom uspemo da ne zaseremo, docekujemo Saintse kao prvi u diviziji i sa realnim sansama za playoff... vec sam zaboravio kako to izgleda :(

 

 

Link to comment
1 hour ago, renne said:

lako vam je sa brejdarom na čelu

koliko god to cudno izgledalo, Brady kao igrac je najmanje bitan za ovaj rezultat. 

 

pricao sam juce sa Bartucom o tome. Bradyjev najveci doprinos je sto ne siluje(mada, posle 5 godina Jameisa, ovo je huuuuuuge) i sto je doveo Gronka. Gronk em sto ce verovatno biti prvi hvatac ekipe na kraju(i to pored Evansa i Godwina, lol), em blokira ko nenormalan. nama trcanje fercera, a to sigurno nije doo Bradyja. Brady covek baci 4-5 mid pasova po tekmi, 3-4 deep ball-a, ostalo je dink and dunk. 

uz sve to, odbrana je fenomenalna za sada.

 

e sada, ima tu jos jedna stvar. posle sramote u Chicagu(ne zbog poraza, vec zbog igre), u poslednje dve tekme, jedan ofanzivni penalty. i to Brady false start. OL 0 penalties u dve tekme. ima tu nesto do toga sto im je Brady srao po faci na sred national TV game. tako da Bradyjev dooprinos je mnogo veci kao leader, ne kao igrac. jebiga, nakon sto je Jameis Slepoje lets eat the W Winston 5 godina bio leader, ovo je definitivno ogroman korak unapred.

Link to comment

TB će odbranom da delje, Tomica neće biti "strah i trepet", ali će surovo da kazni svaki i najmanji kiks u protivničkoj odbrani.
Što uopšte nije malo.
Da li će ih to dovesti daleko, videćemo.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
4 hours ago, freakns said:

solidno izgledamo.

 

dve poprilicno sigurne pobede nad Packersima i Raidersima, sledi nam MNF u NY sa Giantsima. ako nekim cudom uspemo da ne zaseremo, docekujemo Saintse kao prvi u diviziji i sa realnim sansama za playoff... vec sam zaboravio kako to izgleda :(

 

 

 

Nećete zasrat. Ako bude igrao DJ biće to utakmica ko većina naših ove sezone gde ćemo biti u igri veći deo utakmice da bi zasrali na kraju. Ako bude igrao Colt McCoy biće to sve jasno već na HT.

Link to comment

Sad pogledah kako je Sijelt izgubio. Koliko treba biti glup da na 3 minuta do kraja pri vođstvu 34:24 i pri pokušaju protivnika za FG napraviš onakav penalty...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

koja guzva u NFC, auf...

 

Seattle i Green Bay jedan poraz, Bucsi, Saintsi, Cardsi, Ramsi, Bearsi po dva poraza... minimum jedan od ovih timova nece u playoff(nesto me zica u stomaku da znam koji je jedan od tih :s). da ne pricam da Lionsi sa 3-3 i Ninersi sa 4-3 lurkuju u pozadini

 

takodje, Phila sa 2-4-1 skorom je trenutno u playoffu :isuse: 

Link to comment
koja guzva u NFC, auf...
 
Seattle i Green Bay jedan poraz, Bucsi, Saintsi, Cardsi, Ramsi, Bearsi po dva poraza... minimum jedan od ovih timova nece u playoff(nesto me zica u stomaku da znam koji je jedan od tih :s). da ne pricam da Lionsi sa 3-3 i Ninersi sa 4-3 lurkuju u pozadini
 
takodje, Phila sa 2-4-1 skorom je trenutno u playoffu :isuse: 
Taj NFCE je cirkus...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...