Jump to content
IGNORED

The Lord of the Rings (2001-2003)


peralozac

Recommended Posts

15 minutes ago, Bogotac said:

Ti znas kako ce da izgleda?

 

Ne seri

jesi ti dementan il sta?

kako si uspeo da tako brzo zaboravis da si licno malocas pitao za ocekivanja? 

naravno da ne znam, ali svakako ocekujem da ce biti teska komercijala buduci da je i knjiga teska komercijala a tu knjigu ekranizuje amazon kome je primarni cilj da nesto proda, posto je to takva vrsta firme. 

ili si od onih tupana koji misle da rec komercijala nuzno predstavlja nesto negativno?

aj makar pokusaj da se ponasas kao da si normalan.

 

Edited by ToniAdams
Link to comment

 

 

 

Za mene bi u ovom slucaju komercijala bila losa stvar

 

Ima ljudi kojima je komercijala losa stvar,meni od slucaja do slucaja,ne znaci da su ti ljudi tupani,imaju svoje vidjenje stvari

 

Nauci da normalno komunciras sa ljudima,seljacino 

Link to comment
3 minutes ago, Bogotac said:

 

 

 

Za mene bi u ovom slucaju komercijala bila losa stvar

 

Ima ljudi kojima je komercijala losa stvar,meni od slucaja do slucaja,ne znaci da su ti ljudi tupani,imaju svoje vidjenje stvari

 

:D

jebote kom sam ja nasao da odgovorim na pitanje

Edited by ToniAdams
Link to comment
16 hours ago, ToniAdams said:

jesi ti dementan il sta?

kako si uspeo da tako brzo zaboravis da si licno malocas pitao za ocekivanja? 

naravno da ne znam, ali svakako ocekujem da ce biti teska komercijala buduci da je i knjiga teska komercijala a tu knjigu ekranizuje amazon kome je primarni cilj da nesto proda, posto je to takva vrsta firme. 

ili si od onih tupana koji misle da rec komercijala nuzno predstavlja nesto negativno?

aj makar pokusaj da se ponasas kao da si normalan.

 

Na koju foru je lotr teška komercijala?

Link to comment
8 hours ago, Hamlet Strašni said:

Na koju foru je lotr teška komercijala?

 

Na ppp foru(m). To vise ni one-lineri ne mogu da sakriju.

Link to comment
8 hours ago, Hamlet Strašni said:

Na koju foru je lotr teška komercijala?

cekaj, zezas me?

kapiram da je chandri jako zajebano da shvati, ali ti me sad bunis. 

ako je nesto prodato u preko 150 miliona primeraka, i dugo vremena bila druga najprodavanija knjiga na svetu svih vremena, sta je nego teska komercijala? 

imas bezbroj primera vandredno kvalitetne teske komercijale. koja je ostala posve autenticna iako prepoznata od sirokih masa, evo ti rejdiohed recimo, ili na primer spilbergova ajkula, prvi zvanicni blokbaster.

ok, verijem da ti jos nosis vijetnamku i slusas "alternativu", ali cifre ne lazu, sve ostalo je na nivou dozivljaja, a kod nekih na forumu odraz malogradjanstine.

 

Link to comment
On 3/30/2018 at 0:49, Hamlet Strašni said:

Ок. Смеће је онако речен више хиперболички :)

 

Не волим филмове јер нису узватили дух књиге. Нису недоследности суштина.

 

Има делова који су ми се допали, али то једноставно није лотр. Цртаћ је ту мени много бољи. 

 

Толкин је писао књигу да би испричао причу. Ови су снимали филм да би зарадили на улазницама и продаји мрчндајза, и у томе су за мој укус претерали. 

 

Да је нека књига која ми је мање драга, вероватно ми не би толико сметало. Или уопште. 

Можеш ли ово малко да образложиш?

Link to comment
9 hours ago, ToniAdams said:

cekaj, zezas me?

kapiram da je chandri jako zajebano da shvati, ali ti me sad bunis. 

ako je nesto prodato u preko 150 miliona primeraka, i dugo vremena bila druga najprodavanija knjiga na svetu svih vremena, sta je nego teska komercijala? 

imas bezbroj primera vandredno kvalitetne teske komercijale. koja je ostala posve autenticna iako prepoznata od sirokih masa, evo ti rejdiohed recimo, ili na primer spilbergova ajkula, prvi zvanicni blokbaster.

ok, verijem da ti jos nosis vijetnamku i slusas "alternativu", ali cifre ne lazu, sve ostalo je na nivou dozivljaja, a kod nekih na forumu odraz malogradjanstine.

 

 

Toni, izvini, nije lako uvek spustiti se na tvoj nivo. Sad je jasnije sta ti zoves "teskom komercijalom" iako nije bas uobicajeno znacenje tog termina.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...