Jump to content
IGNORED

The Lord of the Rings (2001-2003)


peralozac

Recommended Posts

istini za volju senzibilitet modernih gledalaca je da sad i akcijaš john wick traje 3h, a i frodo i sem su uvek bili gay friendly :sleep:

 

ne smeta mi jer neće ništa oduzeti od trilogije, samo ne znam kome je ovo zvučalo kao dobra ideja

Link to comment

istini za volju, filmovi nikad nisu bili duži nego danas.

pre, dok je senzibilitet boomera dominirao A18-49 kategorijom, standardno vreme je bilo 90 min, plus minus. danas je to dosta duže.

Link to comment

Hunt for Gollum nije neka novotarija, ima te priče u drugim medijima. To jest, u igrama. Može fino da se uradi ako se malo udube.

Link to comment
52 minutes ago, Amos said:

Hunt for Gollum nije neka novotarija, ima te priče u drugim medijima. To jest, u igrama. Može fino da se uradi ako se malo udube.

 

jasno ti je da pričaš o zvanično najgoroj igri protekle godine? :D

Link to comment
3 hours ago, Arkadija said:

Mora se prilagoditi senzibilitetu modernih gledalaca. Trajanje, držanje pažnje i sve boje duge.

Mislim da se bez prava kritikuje moderna publika™. Videli smo da kad izadju dobri filmovi da su bioskopi puni, nisu ljudi krivi sto holivud ne pravi vise toliko dobrih filmskih ostvarenja.

Link to comment
Posted (edited)

marvelizacija jeste dosta ubila u prethodnih 10-ak godina, ali se precenjuju i staaara dobra vremena. nije kao da je ikad izlazilo 2 remek-dela mesečno, samo kad se osvrnemo unazad osvrćemo se logično na dobre stvari koje su izdržale test vremena.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

takođe je zanimljivo videti šta mi je gugl izbacio kao najbolje filmove 1999.

 

Spoiler

y4WyugW.png

 

i na šta su bumeri™ trošili pare u to doba :fantom:

Spoiler

aI3F35P.png

 

Link to comment
1 hour ago, Amos said:

 

Iskreno, mislio sam na card game The Hunt for Gollum (2011), mada ni taj ciklus nije najbolji što LotR LCG ima da ponudi. Pretpostavio sam da postoji i video igra. Bitno da potka postoji, neće je Andy Serkis izmišljati. :) 

 

Hunt for Gollum je obrađen površno i u knjigama, tačnije Appendix-ima ako me pamćenje dobro služi, u pitanju je kanonski događaj, ne izmišljotina. Tu sa dobrim scenaristom i režiserom može da se napravi pristojna stvar, a sa lošim jeziva stvar - npr. nešto ovako:

 

 

Sa druge strane, ima i mnogo boljeg materijala - ako su baš hteli Aragorna, onda su npr. mogli da obrade period kada je bio Torongil.

  • +1 2
Link to comment

Jasno, priča Gandalf o tome Frodu u prvoj knjizi kraj kamina. 

 

Meni je najbolji dokaz Andor, u inače negledivom Dizni SW svetu, da se od svega može napraviti nešto. Samo da se pogode pravi pisci i dovoljno odvažan producent koji ne bi da ugadja masi već da je malo bar izazove. 

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...