Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

To me kopka: switch user. Da li si pre ovoga imala samo admin user ili još neki? Zapravo, čini mi se da ti se komp zaglupeo u akciji tog drugog usera i da ne može da prekine petlju.

 

Rešenje može da bude da se obriše taj drugi user ukoliko to nije baš taj user koji si do danas koristila.

Link to comment

Nisam siguran da bi to moglo da se reši preko TV, bar dok ne ukačim o čemu se radi. Probaj ovaj chkdsk kada budeš isključivala komp, u međuvremenu se možda setiš da li si komp koristila kao administrator ili user. A možda nekome padne na pamet neka bolja ideja.

 

Strašno me buni uzrok svega ovoga, pogotovo to zaključavanje. I dalje mislim da je u toku konflikt identiteta.

Link to comment

nisam nikad radila switch user na ovom laptopu ako me to pitaš.

da li to negde može da se vidi da li postoje admin i user ili se to podrazumeva? duduk sam.

probala check, opet iskočilo isto obaveštenje.

apelujem na roditelje da ne ostavljaju računaljke decama dok slatko dremaju. eto zato :D

Link to comment

Možeš iz Control Panela, već si bila tamo. Probaj sada da se svičuješ na tog drugog ako postoji, ali se prvo izloguj iz trenutnog.

Ako postoji, i ako se uloguješ, probaj šta odatle radi od browsera i da li ima nekih tekućih procesa.

 

Nešto umesto tebe raspolaže diskom, treba da skontamo šta.

Edited by Tale
Link to comment

eo, bila u cp, tamo ima samo admin.

tedoh ti kažem, sinoć kad sam uključila laptop, krenuo je da odrađuje taj chkdsk, a to je trajalo i trajalo i uspavalo me.

vidim jutros mi radi yt u svim raspoloživim pretraživačima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...