Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Stavi 64-bitnu sedmicu. Guglam malo oko ovoga i ovo kaze hp support

 

Intel did not develop W7 32 bit drivers for the Pentium processor your notebook uses, so if you want to run W7, it has to be W7 64 bit.

 

Nisam jos instalirao osmicu pa ne znam da li je komplikovano. Pretpostavaljam da ces zavrsiti na osmici zbog drajvera ali nemoj da se zaleces jer mislim da je problematicno staviti sedmicu na lap koji vec ima osmicu mada moguce da to vazi samo za one koji dodju sa fabricki instaliranim OS-om

Edited by katamaran
Link to comment

HP-ov debilni sistem instaliranja drajvera...

Vise puta mi se desavalo da je pogresan drajver linkovan na zvanicnom sajtu.

 

Drajveri za Win7@64 i Win8.1@64 su uglavnom isti, tako da mozes da biras sistem.

 

Sent from my WP 7.8 Trophy using Tapatalk!

Link to comment

Probao sam i to cak, nisam uspeo WiFi driver da instaliram. Na kraju zavrsio sa win8, islo sve mnogo laganije nego sto sam ocekivao, prijatno iznenadjen :) hvala svima.

 

Win 8.1 > Win 8.

Link to comment

laptop mi poludo. mislim da je juniorka nešto ne znajući stisla, al šta, jbt, kad su sve slajbe s desktopa završile u nekom zaključanom folderu, a više neće ni da mi otvara jpeg fajlove. npr prebacim fotku s fona na desktop laptopa i kad želim da je otvorim, ne dozvoljava mi nikako osim pomoću painta. šta treba da uradim?

Link to comment

Razjebala ti je asocijacije extenzija...

 

Desni klik na bilokoju sliku, pa properties (poslednja opcija), pa na prvom tabu imaš opens with:.... i dugme na kom piše change. Klikni na to dugme i nađi Windows photo viewer ili šta već koristiš...

Link to comment

npr

 

windows photo viewer can't open this picture because either the picture is deleted or it's in a location that isn't available.

 

nit je slika obrisana, na desktopu je, nit znam što je desktop nedostupna zona :mellow:

 

edit: da, samo ono što je na desktopu ne otvara. zašto?

Edited by ordi
Link to comment

Hm ok, ajde ovako...

 

My computer, pa c drive, pa users, pa ime tvog usera, pa desni klik na desktop

 

Properties pa tab security, pa na ime tvog usera, pa mi kaži da li ima nešto što nije otkačeno kao allow (tj. da je otkačeno Deny)?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...