Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

kako gomilu telefona/kontakata koji se nalaze u nokia 6600 telefonu prebaciti u nokia 6233? neko kopiranje sa karticama, blutut, infrared, nesto sesto?pomagajte, ima ih mnogo za prekucavanje broj po broj.:(edit:zaboravih da napomenem da nemam kabl za povezivanje telefona sa pisijem. mogu da ih povezem samo sa PDA uredjajem preko blututa.:(

Edited by foto
Link to comment
kako gomilu telefona/kontakata koji se nalaze u nokia 6600 telefonu prebaciti u nokia 6233? neko kopiranje sa karticama, blutut, infrared, nesto sesto?pomagajte, ima ih mnogo za prekucavanje broj po broj.:(edit:zaboravih da napomenem da nemam kabl za povezivanje telefona sa pisijem. mogu da ih povezem samo sa PDA uredjajem preko blututa.:(
A da li postoji šansa da ih upariš jedan sa drugim preko plavozubog pa da ideš na send business card pa via bluetooth pa kad pita kazes all details...s' tim da mora kontakt po kontakt....?
Link to comment

'oce tako 1 po 1 biznis karta.nego ja se nadao da moze nekako djuture jer ima mnogo kontakata. kada mu kazem 'mark all' onda nema da saljem preko blututa ili infra reda. :(znaci tako mora da bude, nije da ja nesto previdjam, mora kontakt po kontakt... pa dobro dugacka je noc.....hvala u svakom slucaju.

Link to comment

ako prebacim na sim karticu onda se svi 'kontakti' razbucaju jer sim kartica pamti u formatu 1ime/1telefon, ne moze da ima vise podataka po jednom imenu, a 6600 mi ne nudi opciju da prebacim kontakte na njegovu memorijsku karticu(koju bi onda izvadio i turio u drugi telefon) nego ih drzi u memoriji telefona :(sranjei posle me neko pita sto ne promenim telefon. jebo menjanje telefona, to je nevidjeno sranje. >:(

Edited by foto
Link to comment
ako prebacim na sim karticu onda se svi 'kontakti' razbucaju jer sim kartica pamti u formatu 1ime/1telefon, ne moze da ima vise podataka po jednom imenu, a 6600 mi ne nudi opciju da prebacim kontakte na njegovu memorijsku karticu(koju bi onda izvadio i turio u drugi telefon) nego ih drzi u memoriji telefona :( sranjei posle me neko pita sto ne promenim telefon. jebo menjanje telefona, to je nevidjeno sranje. >:(
Moja Nokia E51 ima u meniju Tools aplikaciju Switch koja služi kopiranju svih kontakata odjedanput putem Bluetootha na drugi telefon. Proveri da li to imaš kod sebe.
Link to comment

imam sledeci problem:na eksternom disku ne mogu da stavim .mkv filmove. prazan disk ima 30 giga, probam da prebacim .mkv, kaze da nema dovoljno mesta. .avi i sve ostale fajlove stavlja bez problema. eksterni (mini) je storejet otg iz neke 2007 ili tako nesto.sta bi moglo da bude i kako bi moglo da se resi?

Link to comment

sto ce reci da ne moze vise od 4gb i pored toga sto na disku ima 30gb? ok, da ne citam ceo tekst, ima li resenja? neki predlog. mogu li ja eksterni da formatiram kao ntfs i kako? mozda neki konvertor u avi bez gubitka kvaliteta?

Link to comment
sto ce reci da ne moze vise od 4gb i pored toga sto na disku ima 30gb? ok, da ne citam ceo tekst, ima li resenja? neki predlog. mogu li ja eksterni da formatiram kao ntfs i kako? mozda neki konvertor u avi bez gubitka kvaliteta?
Prebaci podatke koji su ti na disku negde i formatiraj u NTFS...
Link to comment

ok. samo jos jedno pitanje pre nego sto pritismen na ok, posto mi ovaj eksterni sluzi pre svega za fotke iz foto kamere dok sam na putu, hocu li sa time imati nekih problema? mogu li generalno dobiti neke nove probleme pri nekim drugim funkcijama? posto on ima finu osobinu da direktno u njemu mogu da listam fajlove (ne mora da bude povezan sa kompom), sa direktnim komandama na njemu prebacujem fotke, mogu li tu da se jave neki problemi? to mi je vrlo vazno jer su mu fotke primarna funkcija.

Link to comment
ok. samo jos jedno pitanje pre nego sto pritismen na ok, posto mi ovaj eksterni sluzi pre svega za fotke iz foto kamere dok sam na putu, hocu li sa time imati nekih problema? mogu li generalno dobiti neke nove probleme pri nekim drugim funkcijama? posto on ima finu osobinu da direktno u njemu mogu da listam fajlove (ne mora da bude povezan sa kompom), sa direktnim komandama na njemu prebacujem fotke, mogu li tu da se jave neki problemi? to mi je vrlo vazno jer su mu fotke primarna funkcija.
To ce tesko neko znati da ti kaze. Jedino da probas pa da vratis ako ne mozes. Mozes svakako da se igras sa Partition Magic-om. Pa da napravis dve particije... Ali kako ce se to odraziti na tvoju primarnu f-ju nemam pojma...
Link to comment

Proveri najbolje u dokumentaciji kamere - dosta tih a/v uređaja koji podržavaju direktno kačenje usb storidža ne razumeju ntfs, tako da ćeš vrlo verovatno biti u situaciji da sa ntfs-om možeš da snimaš velike fajlove, ali da onda kamera ne vidi disk. Ako je taj disk samo za transport, u dotičnoj situaciji možeš te velike filmove da zipuješ/raruješ (makar i bez ikakve kompresije, da sve bude brže gotovo) sa lomljenjem u više fajlova (recimo maksimalne veličine 2GB). Ali tada nećeš moći da gledaš filmove direktno sa diska, nego ćeš morati prvo da ih raspakuješ na neku ntfs particiju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...