Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

8 hours ago, pantelia said:

Na firminom laptopu imam problem prilikom rezanja CD-a. Zapravo, ne prilikom samog rezanja, nareze ga on lepo, ali na kraju ne prikazuje opciju finish/another disc, nego vrti u beskraj dok ga ja fizicki ne izbacim. Nakon toga ubacim cd ponovo da proverim da li je narezano, on mi prikazuje prazan cd, i opet me pita zelim li da rezem.

 

 

 

Koliko je uopšte star taj laptop?

Link to comment
9 hours ago, Time Crisis said:

 

Koliko je uopšte star taj laptop?

 

Mnogo :D

 

8 hours ago, dvb-t manijak said:

kako čita?

koji softver?

 

Ako mene pitas, nemam pojma. Autoplay -> open files and folders, i to je to.

Link to comment

Kako čita fabričke i narezane diskove? Ako loše čita postoje dva kućna leka pre zamene lasera ili celog uređaja. Prva fora su fabrički muzički CD  diskovi. Ako neki hoće da radi, pusti se na ponavljanje u play i kroz par sati laser spži prašinu na sočivu. Malo radikalnija metoda je da se štapićem za uši očisti sočivo, koje je vrlo lako dostupno kod laptopa. može se kapnuti kap alkohola. (jedna kap, max dve ne više), pa onda po prvoj varijanti. 

 

Ponekad softver ume da zezne stvar. probaj NeroLite ili https://cdburnerxp.se/

 

Optički uređaji imaju manu što kad stoje mnogo brže propadaju od onih koji režu po nekoliko diskova dnevno.

Edited by dvb-t manijak
Link to comment
On 2.6.2019. at 11:13, Ayatollah said:

Samo da se načestitam Nove godine Microsoftu za povećanje pretplate za Office 365 paket sa 6500 na 8500 dinara godišnje. Nije im dosta taj pederski fazon da naplaćuju godišnju pretplatu na softver, nego su sada i povećali cenu na skoro 80 evra godišnje, pa jbt. Odmah sam otkazao recurring payment, pa ću videti šta dalje kada istekne pretplata...

 

Kupi običan Office na eBay, a možeš i Office 365. Ja kupio pet doživotnih licenci (Office 365) za 20 evra, doduše cene variraju.

 

Radi.

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment
8 hours ago, Anonymous said:

 

Kupi običan Office na eBay, a možeš i Office 365. Ja kupio pet doživotnih licenci (Office 365) za 20 evra, doduše cene variraju.

 

Radi.

 

 

Lupicu ali jel to sa office365 onda sve ful ide, pa i taj neki Exchange online? Htio bih samo postaviti profil sliku na outluku, ovako djeluje previse neprofesionalno.. Kad sam onomad trazio nacin (piratski ofis) nadjem da je moguce samo u admin dijelu tog Exchange fazona.

Link to comment

Instaliro Kasperski na trial 1 mesec, blokirao mi internet (ne sve ali na primer socijalne mreze, google komplet i ostalo sto je bitno zbog PMa i mailova.

 

Ima neka opcija koju treba da iskljucim ili...?

 

 

Link to comment

sta ti se desava kada iskljucis kaspersky?  da li ti se desava samo kada je isti ukljucen? kada se uradi 'disable' da li je sve isto? ja nemam kaspersky, na potpuno sam drugom os-u. ali me zanima ako mogu da ti pomognem nekako.

Link to comment
On 17.6.2019. at 13:41, Caligula said:

Instaliro Kasperski na trial 1 mesec, blokirao mi internet (ne sve ali na primer socijalne mreze, google komplet i ostalo sto je bitno zbog PMa i mailova.

 

Ima neka opcija koju treba da iskljucim ili...?

 

 

Ima, opcija uninstall.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...